Hur tror du att mötet mellan Torrent - Real Betis slutar? Gör din röst hörd nedan.
Rösta för att se resultat.
Matchfakta Torrent – Real Betis den 3/12
I Copa del Rey kommer Torrent att möta Real Betis klockan 21:00 onsdagen den 3 december.
Speltips Torrent - Real Betis
På utvalda matcher har vi skrivit betting tips som du kan ta del av. De odds tips våra skribenter plockar fram är till för att våra besökare ska få ut så mycket som möjligt när de bettar på ex vårt speltips på Torrent - Real Betis eller annan match. I menyn hittar du speltips på fler matcher förutom Torrent - Real Betis, odds tips som vi publicerar dagligen.
| Torrent | Hemma | Borta | Totalt |
|---|---|---|---|
| Spelade matcher | 1 | 0 | 1 |
| Vunna matcher | 1 | 0 | 1 |
| Oavgjorda matcher | 0 | 0 | 0 |
| Förlorade matcher | 0 | 0 | 0 |
| Gjorda mål | 3 | 0 | 3 |
| Gjorda mål per match | 3,00 | 0 | 3,00 |
| Insläppta mål | 1 | 0 | 1 |
| Insläppta mål per match | 1,00 | 1,00 | |
| Insläppta och gjorda mål per match | 4,00 | 0,00 | 4,00 |
| Real Betis | Hemma | Borta | Totalt |
|---|---|---|---|
| Spelade matcher | 0 | 1 | 1 |
| Vunna matcher | 0 | 1 | 1 |
| Oavgjorda matcher | 0 | 0 | 0 |
| Förlorade matcher | 0 | 0 | 0 |
| Gjorda mål | 0 | 7 | 7 |
| Gjorda mål per match | 0 | 7,00 | 7,00 |
| Insläppta mål | 0 | 1 | 1 |
| Insläppta mål per match | 1,00 | 1,00 | |
| Insläppta och gjorda mål per match | 0,00 | 8,00 | 8,00 |
Målstatistik för Torrent och Real Betis
Räknar vi antalet gjorda mål per hemmamatch i Copa del Rey så har Torrent ett genomsnitt på 3,00 per match, på totalt 1 matcher. Torrent har totalt släppt in 1 mål på hemmaplan under säsongen som har gått i Copa del Rey. På de 1 hemmamatcherna så har Torrent därmed ett snitt på 1,00 insläppta mål per match.
På de 1 matcher Torrent spelat i Copa del Rey denna säsong så har laget gjort totalt 3 mål, med ett snitt på 3,00 mål per match. Ser man till antalet insläppta mål under hela säsongen i ligan så har Torrent ett snitt på 1,00 insläppta mål per match, på de 1 matcher som spelats.
På de 1 bortamatcher som Real Betis spelat denna säsong i Copa del Rey har laget gjort 7 mål, vilket ger ett snitt på 7,00 mål per match. Real Betis har i genomsnitt släppt in 1,00 mål per bortamatch i Copa del Rey.
Per match har Real Betis i snitt producerat 7,00 mål framåt på de 1 matcher som spelats i Copa del Rey. Ser vi till antalet insläppta mål under säsongen så kan vi konstatera att Real Betis släppt in 1,00 mål per spelad match i snitt i ligan, på de totalt 1 matcher som har spelats.



