Jokerit odds, spelschema, live stream

Match
1
X
2
18:00 17/10
1.67
5.00
4.25
16:00 26/10
170.00
70.00
1.70
17:30 29/11
1.71
4.50
3.95
15:00 06/12
4.15
4.50
1.69
15:00 17/12
19.00
3.60
4.95
15:00 21/12
1.57
160.00
160.00
15:00 26/12
38.00
7.25
2.95
15:00 28/12
4.20
8.20
75.00
15:00 03/01
80.00
8.80
2.35
15:00 11/01
1.45
6.80
50.00
15:00 16/01
6.40
5.00
30.00
15:00 26/01
2.30
16.00
200.00
15:00 25/02
28.00
7.00
1.41
15:00 27/02
85.00
10.00
3.05

Oddsen uppdaterades 2019-10-15 13:07:22. Vi reserverar oss för eventuella avvikelser.

Tabell
ads
Division
Konferens
Ligan
Eastern Conference
Chernyshev division
5 SenasteMaVOFGM-IMP
1 Admiral Vladivostok 741214-9101024420-24121765634-3322
2 Amur Chabarovsk 731313-1371013614-2261744927-3513
3 Avangard Omsk 751121-1611943227-18121694348-3423
4 Barys Astana 851218-1311860215-101216111433-2323
5 HC Red Star Kunlun 932417-1910812520-2851744937-4715
6 Salavat Yulaev UFA 950419-1810833220-19101783639-3720
Kharlamov division
5 SenasteMaVOFGM-IMP
1 AK Bars Kazan 870125-1414860231-151216130356-2926
2 Avtomobilist Yekaterinburg 1044232-2316822414-2061866646-4322
3 Magnitogorsk 932421-258922517-2461854938-4914
4 Neftekhimik 723221-1691222817-31619451038-4715
5 Sibir Novosibirsk 961220-1413723212-1871684432-3220
6 Traktor Chelyabinsk 922517-2861142518-201220641035-4818
Eastern Conference
5 SenasteMaVOFGM-IMP
1 AK Bars Kazan 870125-1414860231-151216130356-2926
2 Admiral Vladivostok 741214-9101024420-24121765634-3322
3 Amur Chabarovsk 731313-1371013614-2261744927-3513
4 Avangard Omsk 751121-1611943227-18121694348-3423
5 Avtomobilist Yekaterinburg 1044232-2316822414-2061866646-4322
6 Barys Astana 851218-1311860215-101216111433-2323
7 HC Red Star Kunlun 932417-1910812520-2851744937-4715
8 Magnitogorsk 932421-258922517-2461854938-4914
9 Neftekhimik 723221-1691222817-31619451038-4715
10 Salavat Yulaev UFA 950419-1810833220-19101783639-3720
11 Sibir Novosibirsk 961220-1413723212-1871684432-3220
12 Traktor Chelyabinsk 922517-2861142518-201220641035-4818
Western Conference
Bobrov division
5 SenasteMaVOFGM-IMP
1 Dinamo Riga 822415-218910811-43217321226-6410
2 Dynamo Moskva 1063131-2116821516-2451884647-4521
3 Jokerit 832324-2310732219-1891564543-4119
4 SKA St Petersburg 1043324-2212851220-12121894544-3424
5 Severstal Cherepovec 932423-2410812517-2551744940-4915
6 Spartak Moskva 822418-2561025326-25121847744-5018
Tarasov division
5 SenasteMaVOFGM-IMP
1 CSKA Moskva 851227-1312972035-101717123262-2329
2 Dinamo Minsk 832322-1710913524-3351745846-5015
3 HC Sochi 1032525-30971338-1551745833-4514
4 Lokomotiv Jaroslavl 1050522-2410620416-2141670938-4514
5 Torpedo Nizhny Novgorod 1044228-2115921621-2961965849-5021
6 Vityaz Podolsk 835022-1015860221-15121695243-2527
Western Conference
5 SenasteMaVOFGM-IMP
1 CSKA Moskva 851227-1312972035-101717123262-2329
2 Dinamo Minsk 832322-1710913524-3351745846-5015
3 Dinamo Riga 822415-218910811-43217321226-6410
4 Dynamo Moskva 1063131-2116821516-2451884647-4521
5 HC Sochi 1032525-30971338-1551745833-4514
6 Jokerit 832324-2310732219-1891564543-4119
7 Lokomotiv Jaroslavl 1050522-2410620416-2141670938-4514
8 SKA St Petersburg 1043324-2212851220-12121894544-3424
9 Severstal Cherepovec 932423-2410812517-2551744940-4915
10 Spartak Moskva 822418-2561025326-25121847744-5018
11 Torpedo Nizhny Novgorod 1044228-2115921621-2961965849-5021
12 Vityaz Podolsk 835022-1015860221-15121695243-2527
KHL 2019/20 - Grundserien
5 SenasteMaVOFGM-IMP
1 CSKA Moskva 851227-1312972035-101717123262-2329
2 Vityaz Podolsk 835022-1015860221-15121695243-2527
3 AK Bars Kazan 870125-1414860231-151216130356-2926
4 SKA St Petersburg 1043324-2212851220-12121894544-3424
5 Avangard Omsk 751121-1611943227-18121694348-3423
6 Barys Astana 851218-1311860215-101216111433-2323
7 Avtomobilist Yekaterinburg 1044232-2316822414-2061866646-4322
8 Admiral Vladivostok 741214-9101024420-24121765634-3322
9 Dynamo Moskva 1063131-2116821516-2451884647-4521
10 Torpedo Nizhny Novgorod 1044228-2115921621-2961965849-5021
11 Salavat Yulaev UFA 950419-1810833220-19101783639-3720
12 Sibir Novosibirsk 961220-1413723212-1871684432-3220
13 Jokerit 832324-2310732219-1891564543-4119
14 Spartak Moskva 822418-2561025326-25121847744-5018
15 Traktor Chelyabinsk 922517-2861142518-201220641035-4818
16 Dinamo Minsk 832322-1710913524-3351745846-5015
17 Severstal Cherepovec 932423-2410812517-2551744940-4915
18 Neftekhimik 723221-1691222817-31619451038-4715
19 HC Red Star Kunlun 932417-1910812520-2851744937-4715
20 Lokomotiv Jaroslavl 1050522-2410620416-2141670938-4514
21 Magnitogorsk 932421-258922517-2461854938-4914
22 HC Sochi 1032525-30971338-1551745833-4514
23 Amur Chabarovsk 731313-1371013614-2261744927-3513
24 Dinamo Riga 822415-218910811-43217321226-6410
Resultat
Match
Resultat
15:0013/10
13/10 15:00
3 - 2 öt
17:3011/10
11/10 17:30
3 - 2
17:308/10
8/10 17:30
3 - 2 öt
18:002/10
2/10 18:00
1 - 2
18:3030/9
30/9 18:30
1 - 2 öt
15:0028/9
28/9 15:00
4 - 2
17:3025/9
25/9 17:30
1 - 5
18:3023/9
23/9 18:30
1 - 4
16:1021/9
21/9 16:10
5 - 0
16:0015/9
15/9 16:00
3 - 2
Spelschema
Omgång 1
Match
Resultat
17:303/9
17:30 3/9
KHL 2019/20 - Grundserien
1 - 3
Omgång 2
Match
Resultat
18:005/9
18:00 5/9
KHL 2019/20 - Grundserien
2 - 5
Omgång 3
Match
Resultat
15:007/9
15:00 7/9
KHL 2019/20 - Grundserien
7 - 2
Omgång 5
Match
Resultat
18:0011/9
18:00 11/9
KHL 2019/20 - Grundserien
1 - 4
18:0013/9
18:00 13/9
KHL 2019/20 - Grundserien
6 - 5 öt
Omgång 6
Match
Resultat
16:0015/9
16:00 15/9
KHL 2019/20 - Grundserien
3 - 2
Omgång 8
Match
Resultat
16:1021/9
16:10 21/9
KHL 2019/20 - Grundserien
5 - 0
Omgång 9
Match
Resultat
18:3023/9
18:30 23/9
KHL 2019/20 - Grundserien
1 - 4
Omgång 10
Match
Resultat
17:3025/9
17:30 25/9
KHL 2019/20 - Grundserien
1 - 5
Omgång 11
Match
Resultat
15:0028/9
15:00 28/9
KHL 2019/20 - Grundserien
4 - 2
Omgång 12
Match
Resultat
18:3030/9
18:30 30/9
KHL 2019/20 - Grundserien
1 - 2 öt
Omgång 13
Match
Resultat
18:002/10
18:00 2/10
KHL 2019/20 - Grundserien
1 - 2
Omgång 15
Match
Resultat
17:308/10
17:30 8/10
KHL 2019/20 - Grundserien
3 - 2 öt
Omgång 16
Match
Resultat
17:3011/10
17:30 11/10
KHL 2019/20 - Grundserien
3 - 2
Omgång 17
Match
Resultat
15:0013/10
15:00 13/10
KHL 2019/20 - Grundserien
3 - 2 öt
Omgång 18
Match
Resultat
18:0017/10
18:00 17/10
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 19
Match
Resultat
16:0019/10
16:00 19/10
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 20
Match
Resultat
17:3022/10
17:30 22/10
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 21
Match
Resultat
18:3024/10
18:30 24/10
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 22
Match
Resultat
16:0026/10
16:00 26/10
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 23
Match
Resultat
17:3029/10
17:30 29/10
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 24
Match
Resultat
17:3031/10
17:30 31/10
KHL 2019/20 - Grundserien
-
15:002/11
15:00 2/11
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 27
Match
Resultat
12:3013/11
12:30 13/11
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 28
Match
Resultat
10:3015/11
10:30 15/11
KHL 2019/20 - Grundserien
-
08:0017/11
08:00 17/11
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 29
Match
Resultat
15:0019/11
15:00 19/11
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 30
Match
Resultat
17:3022/11
17:30 22/11
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 31
Match
Resultat
15:0024/11
15:00 24/11
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 32
Match
Resultat
17:3026/11
17:30 26/11
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 33
Match
Resultat
17:3029/11
17:30 29/11
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 34
Match
Resultat
15:002/12
15:00 2/12
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 35
Match
Resultat
15:004/12
15:00 4/12
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 36
Match
Resultat
15:006/12
15:00 6/12
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 37
Match
Resultat
15:009/12
15:00 9/12
KHL 2019/20 - Grundserien
-
15:0017/12
15:00 17/12
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 38
Match
Resultat
15:0019/12
15:00 19/12
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 39
Match
Resultat
15:0021/12
15:00 21/12
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 41
Match
Resultat
15:0026/12
15:00 26/12
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 42
Match
Resultat
15:0028/12
15:00 28/12
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 43
Match
Resultat
15:0030/12
15:00 30/12
KHL 2019/20 - Grundserien
-
15:003/1
15:00 3/1
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 44
Match
Resultat
15:006/1
15:00 6/1
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 46
Match
Resultat
15:008/1
15:00 8/1
KHL 2019/20 - Grundserien
-
15:0011/1
15:00 11/1
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 48
Match
Resultat
15:0014/1
15:00 14/1
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 49
Match
Resultat
15:0016/1
15:00 16/1
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 50
Match
Resultat
15:0021/1
15:00 21/1
KHL 2019/20 - Grundserien
-
15:0023/1
15:00 23/1
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 51
Match
Resultat
15:0025/1
15:00 25/1
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 52
Match
Resultat
15:0026/1
15:00 26/1
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 53
Match
Resultat
15:0030/1
15:00 30/1
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 54
Match
Resultat
15:001/2
15:00 1/2
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 55
Match
Resultat
15:003/2
15:00 3/2
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 56
Match
Resultat
15:0011/2
15:00 11/2
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 57
Match
Resultat
15:0013/2
15:00 13/2
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 58
Match
Resultat
15:0015/2
15:00 15/2
KHL 2019/20 - Grundserien
-
15:0017/2
15:00 17/2
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 61
Match
Resultat
15:0023/2
15:00 23/2
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 62
Match
Resultat
15:0025/2
15:00 25/2
KHL 2019/20 - Grundserien
-
15:0027/2
15:00 27/2
KHL 2019/20 - Grundserien
-

Jokerit Ishockey

Jokerit mötte Salavat Yulaev UFA i den senaste omgången och vann med 3-2.

Jokerit möter AK Bars Kazan i nästa omgång på bortaplan, med avspark 18:00 den 17/10.

Ligatitlar: 0

Webbplats: