Paok odds, spelschema, live stream

Match
1
X
2
17:00 20/10
Paok - Lamia Super League
1.16
8.00
12.00

Oddsen uppdaterades 2019-10-13 17:01:04. Vi reserverar oss för eventuella avvikelser.

Tabell
Super League 2019/20 - Grundserien
5 SenasteMaVOFGM-IMP
1 Olympiakos 33008-0932104-27651012-216
2 Skoda Xanthi 22005-2643015-59650110-715
3 Paok 32106-4732107-57642013-914
4 OFI 330010-3931114-34641114-613
5 AEK Aten 31115-4432104-2763219-611
6 Volou NFC 32014-3631023-9363037-129
7 Larissa 31113-1431114-4462227-58
8 Atromitos 31115-4431116-64622211-108
9 Aris 41128-6420112-31612310-95
10 Panathinaikos 30122-5131112-5461234-105
11 Lamia 40404-4420020-4060424-84
12 Panionios 31022-3330123-7161145-104
13 Asteras Tripolis 31025-6330032-6061057-123
14 Panaitolikos 20021-3040132-7160153-101
Resultat
Match
Resultat
16:156/10
6/10 16:15
1 - 2
18:3029/9
29/9 18:30
Super League
2 - 2
17:3022/9
22/9 17:30
Super League
2 - 2
18:0014/9
14/9 18:00
Super League
2 - 3
18:001/9
1/9 18:00
Super League
2 - 1
19:0025/8
25/8 19:00
2 - 1
Spelschema
Omgång 1
Match
Resultat
19:0025/8
19:00 25/8
Super League 2019/20 - Grundserien
2 - 1
Omgång 2
Match
Resultat
18:001/9
18:00 1/9
Super League 2019/20 - Grundserien
2 - 1
Omgång 3
Match
Resultat
18:0014/9
18:00 14/9
Super League 2019/20 - Grundserien
2 - 3
Omgång 4
Match
Resultat
17:3022/9
17:30 22/9
Super League 2019/20 - Grundserien
2 - 2
Omgång 5
Match
Resultat
18:3029/9
18:30 29/9
Super League 2019/20 - Grundserien
2 - 2
Omgång 6
Match
Resultat
16:156/10
16:15 6/10
Super League 2019/20 - Grundserien
1 - 2
Omgång 7
Match
Resultat
17:0020/10
17:00 20/10
Super League 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 8
Match
Resultat
18:3026/10
18:30 26/10
Super League 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 9
Match
Resultat
19:002/11
19:00 2/11
Super League 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 10
Match
Resultat
19:009/11
19:00 9/11
Super League 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 11
Match
Resultat
19:0023/11
19:00 23/11
Super League 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 12
Match
Resultat
19:0030/11
19:00 30/11
Super League 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 13
Match
Resultat
19:007/12
19:00 7/12
Super League 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 14
Match
Resultat
19:0015/12
19:00 15/12
Super League 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 15
Match
Resultat
19:0019/12
19:00 19/12
Super League 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 16
Match
Resultat
19:0023/12
19:00 23/12
Super League 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 17
Match
Resultat
19:006/1
19:00 6/1
Super League 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 18
Match
Resultat
19:0013/1
19:00 13/1
Super League 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 19
Match
Resultat
19:0019/1
19:00 19/1
Super League 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 20
Match
Resultat
19:0023/1
19:00 23/1
Super League 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 21
Match
Resultat
19:0027/1
19:00 27/1
Super League 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 22
Match
Resultat
19:003/2
19:00 3/2
Super League 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 23
Match
Resultat
19:0010/2
19:00 10/2
Super League 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 24
Match
Resultat
19:0017/2
19:00 17/2
Super League 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 25
Match
Resultat
19:0024/2
19:00 24/2
Super League 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 26
Match
Resultat
19:001/3
19:00 1/3
Super League 2019/20 - Grundserien
-

Paok spelar sina hemmamatcher på Stadio Toumbas i Thessaloníki som har en publikkapacitet på 28803 personer.

Paok mötte Asteras Tripolis i den senaste omgången och vann med 2-1.

Paok möter Lamia i nästa omgång på hemmaplan, med avspark 17:00 den 20/10.

Hemmaarena: Stadio Toumbas
Kapacitet: 28803
Stad: Thessaloníki
Underlag: Gräs