Du kan inte längre rösta på matchen mellan Larne - Röda Stjärnan. Se resultatet från omröstningen nedan.
Larne - Röda Stjärnan
No ratings yet
- Matchat spel upp till 1000 kr
- Minsta odds: 1.80
- Stort utbud av live streaming.
- Matchat spel upp till 1000 kr
- Minsta odds: 1.80
- Stort utbud av live streaming.
- Upp till 1500 kr i spelkrediter
- 1x fastställt spel för att få spelkrediterna
- Min. insättning för spelkrediter är 50 kr. Utbetalningar exkluderar insatsen med spelkrediter. Villkor, tidsbegränsningar och exkluderingar tillämpas. Min. insättning för gratisspel är 500 kr. Max pris, spelrestriktioner, tidsbegränsningar samt villkor tillämpas.
Oddsen uppdaterades 2026-07-21 19:15:30. Vi reserverar oss för eventuella avvikelser.
Larne – Röda Stjärnan avspark 21 juli
Matchen mellan Larne och Röda Stjärnan i Champions League spelades den 21/7 med avspark kl. 21:00.
Röda Stjärnan vann mötet mot Larne
Det blev till slut Röda Stjärnan som gick segrande ur mötet mot Larne med siffrorna 4 - 0. Vinsten betyder att nya poäng tilldelas Röda Stjärnan i tabellen för Champions League. Det blir däremot en poänglös omgång för Larne på grund av förlusten.
De bästa oddsen inför Larne - Röda Stjärnan
Kikade vi på oddsen inför mötet i Champions League mellan Larne och Röda Stjärnan så var Röda Stjärnan oddsfavorit att vinna matchen. Spelbolaget bet365 gav då det högsta oddset till 1.14 gånger pengarna på Röda Stjärnan som vinnare. Favoriten Röda Stjärnan kunde du i snitt spela på till oddset 14,00 gånger pengarna som vinnare hos de 2 spelbolagen i vår oddsjämförelse.
På nederlagstippade Larne så kunde du spela på det högsta oddset 15.00 som du hittade hos Unibet. Spelbolagen trodde som sagt inte på en vinst till Larne och de 2 spelbolagen som du ser i oddsjämförelsen ovan gav i snitt oddset 1,14 på en seger till Larne.
Inför mötet mellan Larne och Röda Stjärnan så var det högsta oddset på ett oavgjort resultat 8.00 som du hittade hos Unibet. Ett oavgjort spel på Larne - Röda Stjärnan gav inför mötet i snitt oddset 7,50 gånger pengarna hos de 2 spelbolagen i listan ovan.
Poängfacit Larne
Hemmalaget Larne har på 2 spelade matcher 0 poäng i event. Detta gör att Larne har ett snitt på 0 poäng per hemmamatch.
Larne har på bortaplan i Champions League denna säsong 3 inspelade poäng på 2 matcher. I Champions League har Larne med andra ord 1,50 inspelade poäng per match på bortaplan.
På 4 spelade matcher så har Larne håvat in 3 poäng under säsongen i event. Larne har under säsongen ett snitt på 1,50 poäng per match.
Poängfacit Röda Stjärnan
Röda Stjärnan har denna säsongen i Champions League tagit 0 poäng på de 2 matcher laget spelat på hemmaplan. Laget har med det ett facit på 0 poäng per spelad match hemma.
Denna säsong i Champions League har Röda Stjärnan ett facit med 3 poäng på 2 spelade matcher på bortaplan. På bortaplan har Röda Stjärnan tagit 1,50 poäng per spelad match.
Röda Stjärnan har i Champions League ett facit på 3 poäng på 4 spelade matcher under säsongen. Per spelad match har Röda Stjärnan ett poängsnitt på 1,50.
| Gruppspel | Ma | +/- | P | |||||||
| 1 | AEK Aten | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | Arsenal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Aston Villa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | Atlético Madrid | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Barcelona | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | Bayern München | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Bodö Glimt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | Borussia Dortmund | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Club Brugge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | Como | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Fenerbahçe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | Feyenoord | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | Galatasaray | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | Inter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | LASK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | Lens | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | Lille | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | Liverpool | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | Manchester City | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | Manchester United | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | Napoli | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | PSG | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | PSV Eindhoven | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | Porto | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | RB Leipzig | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | Real Betis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | Real Madrid | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 28 | Roma | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29 | Sabah Baku | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 30 | Shakhtar Donetsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 31 | Slavia Prag | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 32 | Slovan Bratislava | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 33 | Sporting Lissabon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 34 | Stuttgart | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 35 | Viking Stavanger | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 36 | Villarreal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Larne | Hemma | Borta | Totalt |
|---|---|---|---|
| Spelade matcher | 2 | 2 | 4 |
| Vunna matcher | 1 | 1 | 2 |
| Oavgjorda matcher | 0 | 0 | 0 |
| Förlorade matcher | 1 | 1 | 2 |
| Gjorda mål | 2 | 1 | 3 |
| Gjorda mål per match | 1,00 | 0,50 | 1,50 |
| Insläppta mål | 5 | 5 | 10 |
| Insläppta mål per match | 2,50 | 2,50 | 5,00 |
| Insläppta och gjorda mål per match | 3,50 | 3,00 | 3,25 |
| Röda Stjärnan | Hemma | Borta | Totalt |
|---|---|---|---|
| Spelade matcher | 2 | 2 | 4 |
| Vunna matcher | 1 | 1 | 2 |
| Oavgjorda matcher | 0 | 0 | 0 |
| Förlorade matcher | 1 | 1 | 2 |
| Gjorda mål | 5 | 4 | 9 |
| Gjorda mål per match | 2,50 | 2,00 | 4,50 |
| Insläppta mål | 2 | 1 | 3 |
| Insläppta mål per match | 1,00 | 0,50 | 1,50 |
| Insläppta och gjorda mål per match | 3,50 | 2,50 | 3,00 |
Poängstatistik för Larne - Röda Stjärnan
De fem senaste matcherna har inneburit 1 vinster, 1 förluster och 0 oavgjorda resultat för Röda Stjärnan, som alltså besegrade Larne. 1 vinster, 0 kryss och 1 förluster på de fem senaste matcherna är vad förlusten innebär för Larne.
3 poäng av möjliga är vad Röda Stjärnan har plockat på sina 5 senast spelade matcher, med poängen från vinsten mot Larne inräknade. Larne tilldelas inte några nya poäng efter matchen, vilket innebär att på sina fem senaste matcher har de spelat in 3 poäng av möjliga.
Målstatistik för Larne och Röda Stjärnan
Räknar vi antalet gjorda mål per hemmamatch i Champions League så har Larne ett genomsnitt på 1,00 per match, på totalt 2 matcher. På de 2 hemmamatcher som Larne spelat denna säsong så har man släppt in 5 mål totalt och per match blir det 2,50 mål i snitt.
På de 4 matcher Larne spelat i Champions League denna säsong så har laget gjort totalt 3 mål, med ett snitt på 1,50 mål per match. Larne har denna säsongen släppt in totalt 10 mål i ligan. Det innebär att på de 4 matcher som spelats så har Larne 5,00 insläppta mål per match.
På de 2 bortamatcher som Röda Stjärnan spelat denna säsong i Champions League har laget gjort 4 mål, vilket ger ett snitt på 2,00 mål per match. Röda Stjärnan har på de 2 bortamatcher man spelat i Champions League släppt in 1 mål och har ett snitt på 0,50 insläppta mål per match.
Röda Stjärnan har ett facit denna säsongen i Champions League med 9 gjorda mål. På de 4 matcher som Röda Stjärnan har spelat så har man ett snitt på 4,50 producerade mål framåt per match. Totalt under säsongen i ligan så har Röda Stjärnan, på 4 spelade matcher, släppt in 1,50 mål i snitt per match.



