Högsby IK odds, spelschema, match

Matchodds
Tabell
Division 3 2020 - Norra Norrland
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 Bergnäsets AIK 1 1 0 0 6-1 3 1 1 0 0 4-1 3 2 2 0 0 10-2 6
2 Storfors AIK 1 1 0 0 1-0 3 1 1 0 0 4-1 3 2 2 0 0 5-1 6
3 Lycksele IF 1 1 0 0 4-2 3 1 1 0 0 2-1 3 2 2 0 0 6-3 6
4 Kiruna FF 1 0 1 0 2-2 1 1 1 0 0 5-1 3 2 1 1 0 7-3 4
5 Luleå SK 1 0 1 0 2-2 1 1 1 0 0 4-0 3 2 1 1 0 6-2 4
6 Lillpite IF 1 1 0 0 2-1 3 1 0 0 1 0-1 0 2 1 0 1 2-2 3
7 Skogså IF 1 0 0 1 1-4 0 1 1 0 0 3-1 3 2 1 0 1 4-5 3
8 Sunnanå SK 1 0 0 1 1-3 0 1 0 1 0 2-2 1 2 0 1 1 3-5 1
9 IFK Holmsund 1 0 0 1 1-4 0 1 0 1 0 2-2 1 2 0 1 1 3-6 1
10 IFK Kalix 1 0 0 1 1-5 0 1 0 0 1 1-2 0 2 0 0 2 2-7 0
11 Robertsfors IK 1 0 0 1 1-2 0 1 0 0 1 1-6 0 2 0 0 2 2-8 0
12 Umedalens IF 1 0 0 1 0-4 0 1 0 0 1 2-4 0 2 0 0 2 2-8 0
Division 3 2020 - Södra Norrland
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 Forssa BK 1 1 0 0 2-0 3 1 1 0 0 2-1 3 2 2 0 0 4-1 6
2 Strömsbergs IF 1 1 0 0 2-1 3 1 1 0 0 3-2 3 2 2 0 0 5-3 6
3 Åbyggeby FK 1 0 1 0 1-1 1 1 1 0 0 1-0 3 2 1 1 0 2-1 4
4 Sandvikens AIK FK 1 1 0 0 1-0 3 1 0 1 0 1-1 1 2 1 1 0 2-1 4
5 Korsnäs IF FK 1 1 0 0 3-1 3 1 0 0 1 1-2 0 2 1 0 1 4-3 3
6 Söderhamns FF 1 0 0 1 2-3 0 1 1 0 0 1-0 3 2 1 0 1 3-3 3
7 IFK Mora FK 1 0 0 1 1-2 0 1 1 0 0 1-0 3 2 1 0 1 2-2 3
8 Valbo FF 1 0 0 1 0-1 0 1 1 0 0 1-0 3 2 1 0 1 1-1 3
9 Bollnas GIF FF 1 1 0 0 1-0 3 1 0 0 1 0-1 0 2 1 0 1 1-1 3
10 Rengsjö SK 1 0 0 1 0-1 0 1 0 0 1 0-1 0 2 0 0 2 0-2 0
11 Edsbyns IF FF 1 0 0 1 0-1 0 1 0 0 1 1-3 0 2 0 0 2 1-4 0
12 Heby AIF 1 0 0 1 0-1 0 1 0 0 1 0-2 0 2 0 0 2 0-3 0
Division 3 2020 - Västra Svealand
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 Yxhults IK 1 1 0 0 4-2 3 1 1 0 0 3-2 3 2 2 0 0 7-4 6
2 Torsby IF 1 0 1 0 2-2 1 1 1 0 0 3-0 3 2 1 1 0 5-2 4
3 Säffle FF 1 1 0 0 4-2 3 1 0 1 0 1-1 1 2 1 1 0 5-3 4
4 Kungsör BK 1 1 0 0 2-1 3 1 0 1 0 2-2 1 2 1 1 0 4-3 4
5 Hertzöga BK 1 0 0 1 1-3 0 1 1 0 0 4-1 3 2 1 0 1 5-4 3
6 FBK Karlstad 1 0 0 1 2-3 0 1 1 0 0 3-1 3 2 1 0 1 5-4 3
7 Bengtsfors IF 1 1 0 0 2-1 3 1 0 0 1 2-4 0 2 1 0 1 4-5 3
8 IFK Ölme 1 0 0 1 0-3 0 1 1 0 0 3-2 3 2 1 0 1 3-5 3
9 Vretstorps IF 1 0 1 0 1-1 1 1 0 1 0 2-2 1 2 0 2 0 3-3 2
10 Adolfsbergs IK 1 0 1 0 2-2 1 1 0 0 1 2-4 0 2 0 1 1 4-6 1
11 Eskilstuna City FK 1 0 0 1 2-3 0 1 0 0 1 1-2 0 2 0 0 2 3-5 0
12 Arboga Södra IF 1 0 0 1 1-4 0 1 0 0 1 1-2 0 2 0 0 2 2-6 0
Division 3 2020 - Norra Svealand
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 FC Arlanda 1 1 0 0 3-2 3 1 1 0 0 1-0 3 2 2 0 0 4-2 6
2 FC Järfälla 1 0 1 0 2-2 1 1 1 0 0 2-0 3 2 1 1 0 4-2 4
3 IK Franke 1 1 0 0 2-0 3 1 0 1 0 2-2 1 2 1 1 0 4-2 4
4 Gideonsbergs IF 1 0 1 0 0-0 1 1 1 0 0 2-1 3 2 1 1 0 2-1 4
5 Sundbybergs IK 1 1 0 0 1-0 3 1 0 1 0 0-0 1 2 1 1 0 1-0 4
6 Sala FF 1 0 1 0 2-2 1 1 0 1 0 1-1 1 2 0 2 0 3-3 2
7 Spånga IS FK 0 0 0 0 0-0 0 1 0 1 0 1-1 1 1 0 1 0 1-1 1
8 Syrianska IF Kerburan 1 0 1 0 1-1 1 1 0 0 1 2-3 0 2 0 1 1 3-4 1
9 IFK Uppsala 1 0 0 1 0-1 0 1 0 1 0 2-2 1 2 0 1 1 2-3 1
10 Vallentuna BK 1 0 1 0 1-1 1 1 0 0 1 0-2 0 2 0 1 1 1-3 1
11 BKV Norrtälje 1 0 0 1 1-2 0 0 0 0 0 0-0 0 1 0 0 1 1-2 0
12 Uppsala Kurd FK 1 0 0 1 0-2 0 1 0 0 1 0-1 0 2 0 0 2 0-3 0
Division 3 2020 - Södra Svealand
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 Assyriska United IK 1 1 0 0 5-2 3 1 1 0 0 2-0 3 2 2 0 0 7-2 6
2 Segeltorps IF 1 1 0 0 2-1 3 1 1 0 0 2-1 3 2 2 0 0 4-2 6
3 Ängby IF 1 1 0 0 4-2 3 1 0 1 0 5-5 1 2 1 1 0 9-7 4
4 FOC Farsta 1 0 1 0 1-1 1 1 1 0 0 3-1 3 2 1 1 0 4-2 4
5 Västerhaninge IF 1 1 0 0 4-1 3 0 0 0 0 0-0 0 1 1 0 0 4-1 3
6 Rågsveds IF 1 0 0 1 1-3 0 1 1 0 0 3-1 3 2 1 0 1 4-4 3
7 Hanvikens SK 1 1 0 0 2-0 3 1 0 0 1 2-5 0 2 1 0 1 4-5 3
8 IFK Aspudden-Tellus 1 0 1 0 5-5 1 1 0 1 0 1-1 1 2 0 2 0 6-6 2
9 Syrianska Eskilstuna IF 0 0 0 0 0-0 0 1 0 0 1 0-2 0 1 0 0 1 0-2 0
10 Värtans IK 1 0 0 1 1-3 0 1 0 0 1 1-2 0 2 0 0 2 2-5 0
11 Södertälje FK 1 0 0 1 0-2 0 1 0 0 1 2-4 0 2 0 0 2 2-6 0
12 IK Viljan 1 0 0 1 1-2 0 1 0 0 1 1-4 0 2 0 0 2 2-6 0
Division 3 2020 - Nordöstra Götaland
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 Smedby AIS 1 1 0 0 6-1 3 1 1 0 0 2-1 3 2 2 0 0 8-2 6
2 Mjölby AI FF 1 1 0 0 1-0 3 1 1 0 0 2-1 3 2 2 0 0 3-1 6
3 Dagsbergs IF 1 1 0 0 3-2 3 1 0 1 0 1-1 1 2 1 1 0 4-3 4
4 Eneby BK 1 0 0 1 1-2 0 1 1 0 0 4-2 3 2 1 0 1 5-4 3
5 IK Sleipner 1 1 0 0 2-0 3 1 0 0 1 0-1 0 2 1 0 1 2-1 3
6 Nässjö FF 1 1 0 0 1-0 3 0 0 0 0 0-0 0 1 1 0 0 1-0 3
7 Malmslätts AIK 1 0 0 1 1-2 0 1 1 0 0 2-1 3 2 1 0 1 3-3 3
8 Borens IK 1 1 0 0 3-1 3 1 0 0 1 0-2 0 2 1 0 1 3-3 3
9 Skärblacka IF 1 0 1 0 1-1 1 1 0 0 1 1-3 0 2 0 1 1 2-4 1
10 Torstorps IF 0 0 0 0 0-0 0 1 0 0 1 2-3 0 1 0 0 1 2-3 0
11 Västerviks FF 1 0 0 1 1-2 0 1 0 0 1 0-1 0 2 0 0 2 1-3 0
12 AFK Linköping 1 0 0 1 2-4 0 1 0 0 1 1-6 0 2 0 0 2 3-10 0
Division 3 2020 - Sydöstra Götaland
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 Ljungby IF 1 1 0 0 2-0 3 1 0 1 0 0-0 1 2 1 1 0 2-0 4
2 Åryds IK 1 0 1 0 3-3 1 1 1 0 0 1-0 3 2 1 1 0 4-3 4
3 Sölvesborgs GoIF 1 1 0 0 1-0 3 1 0 1 0 3-3 1 2 1 1 0 4-3 4
4 Växjö Norra IF 1 1 0 0 1-0 3 1 0 1 0 1-1 1 2 1 1 0 2-1 4
5 Pukebergs BK 1 0 0 1 0-1 0 1 1 0 0 6-1 3 2 1 0 1 6-2 3
6 Saxemara IF 0 0 0 0 0-0 0 1 0 1 0 2-2 1 1 0 1 0 2-2 1
7 Lagans AIK 1 0 1 0 1-1 1 0 0 0 0 0-0 0 1 0 1 0 1-1 1
8 Ronneby BK 1 0 1 0 0-0 1 0 0 0 0 0-0 0 1 0 1 0 0-0 1
9 Nybro IF 1 0 1 0 2-2 1 1 0 0 1 0-1 0 2 0 1 1 2-3 1
10 Lindsdals IF 1 0 1 0 1-1 1 1 0 0 1 0-1 0 2 0 1 1 1-2 1
11 FK Karlshamn United 1 0 0 1 1-6 0 1 0 1 0 1-1 1 2 0 1 1 2-7 1
12 Högsby IK 0 0 0 0 0-0 0 1 0 0 1 0-2 0 1 0 0 1 0-2 0
Division 3 2020 - Mellersta Götaland
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 Angered BK 1 1 0 0 4-0 3 1 1 0 0 4-2 3 2 2 0 0 8-2 6
2 Torslanda IK 1 1 0 0 5-0 3 1 1 0 0 1-0 3 2 2 0 0 6-0 6
3 Kållereds SK 1 1 0 0 1-0 3 1 1 0 0 4-3 3 2 2 0 0 5-3 6
4 Ulricehamns IFK 1 1 0 0 2-1 3 1 0 1 0 1-1 1 2 1 1 0 3-2 4
5 Sandareds IF 1 0 0 1 0-1 0 1 1 0 0 2-1 3 2 1 0 1 2-2 3
6 IK Kongahälla 1 0 0 1 2-4 0 1 1 0 0 1-0 3 2 1 0 1 3-4 3
7 Hisingsbacka FC 1 1 0 0 1-0 3 1 0 0 1 0-4 0 2 1 0 1 1-4 3
8 Hestrafors IF 1 0 1 0 1-1 1 1 0 1 0 2-2 1 2 0 2 0 3-3 2
9 Landvetter IS 1 0 1 0 2-2 1 1 0 0 1 0-1 0 2 0 1 1 2-3 1
10 Öckerö IF 1 0 0 1 3-4 0 1 0 0 1 0-1 0 2 0 0 2 3-5 0
11 Dalen/Krokslätts FF 1 0 0 1 1-2 0 1 0 0 1 1-2 0 2 0 0 2 2-4 0
12 Råslätts SK 1 0 0 1 0-1 0 1 0 0 1 0-5 0 2 0 0 2 0-6 0
Division 3 2020 - Södra Götaland
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 Malmö City FC 1 1 0 0 2-1 3 1 1 0 0 3-0 3 2 2 0 0 5-1 6
2 FBK Balkan 1 1 0 0 1-0 3 1 1 0 0 3-1 3 2 2 0 0 4-1 6
3 IFK Trelleborg 1 1 0 0 3-2 3 1 1 0 0 1-0 3 2 2 0 0 4-2 6
4 Vellinge IF 1 1 0 0 3-1 3 1 0 1 0 1-1 1 2 1 1 0 4-2 4
5 Högaborgs BK 1 1 0 0 4-1 3 1 0 0 1 1-3 0 2 1 0 1 5-4 3
6 IF Lödde 1 1 0 0 3-0 3 1 0 0 1 1-4 0 2 1 0 1 4-4 3
7 Kulladals FF 1 1 0 0 1-0 3 1 0 0 1 0-3 0 2 1 0 1 1-3 3
8 Veberöds AIF 1 0 1 0 1-1 1 0 0 0 0 0-0 0 1 0 1 0 1-1 1
9 IFK Simrishamn 0 0 0 0 0-0 0 1 0 0 1 2-3 0 1 0 0 1 2-3 0
10 Tomelilla IF 1 0 0 1 0-1 0 1 0 0 1 0-1 0 2 0 0 2 0-2 0
11 GIF Nike 1 0 0 1 1-3 0 1 0 0 1 1-2 0 2 0 0 2 2-5 0
12 Råå IF 1 0 0 1 0-3 0 1 0 0 1 0-1 0 2 0 0 2 0-4 0
Division 3 2020 - Nordvästra Götaland
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 Gerdskens BK 1 1 0 0 3-1 3 2 0 2 0 1-1 2 3 1 2 0 4-2 5
2 Tidaholms GoIF 1 0 1 0 1-1 1 1 1 0 0 1-0 3 2 1 1 0 2-1 4
3 Främmestads IK 1 1 0 0 5-2 3 1 0 0 1 1-3 0 2 1 0 1 6-5 3
4 Alingsås IF 1 1 0 0 3-2 3 0 0 0 0 0-0 0 1 1 0 0 3-2 3
5 Kortedala IF 1 1 0 0 2-1 3 0 0 0 0 0-0 0 1 1 0 0 2-1 3
6 Skoftebyns IF 1 0 1 0 0-0 1 0 0 0 0 0-0 0 1 0 1 0 0-0 1
7 IFK Hjo 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
8 IFK Skövde FK 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
9 IFK Uddevalla 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
10 Stenkullen GoIK 0 0 0 0 0-0 0 1 0 0 1 2-3 0 1 0 0 1 2-3 0
11 Holmalunds IF 0 0 0 0 0-0 0 1 0 0 1 1-2 0 1 0 0 1 1-2 0
12 IFK Falköping FF 1 0 0 1 0-1 0 1 0 0 1 2-5 0 2 0 0 2 2-6 0
Division 3 2020 - Sydvästra Götaland
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 BK Astrio 1 0 1 0 1-1 1 1 1 0 0 1-0 3 2 1 1 0 2-1 4
2 Hittarps IK 0 0 0 0 0-0 0 1 1 0 0 6-0 3 1 1 0 0 6-0 3
3 Laholms FK 1 1 0 0 3-0 3 1 0 0 1 1-2 0 2 1 0 1 4-2 3
4 Waggeryds IK 1 1 0 0 3-2 3 0 0 0 0 0-0 0 1 1 0 0 3-2 3
5 Anderstorps IF 1 1 0 0 2-1 3 0 0 0 0 0-0 0 1 1 0 0 2-1 3
6 Vejby IF 1 1 0 0 2-1 3 1 0 0 1 2-3 0 2 1 0 1 4-4 3
7 Gnosjö IF 0 0 0 0 0-0 0 1 0 1 0 1-1 1 1 0 1 0 1-1 1
8 Gislaveds IS 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
9 Höganäs BK 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
10 Stafsinge IF 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
11 IFK Fjärås 1 0 0 1 0-1 0 1 0 0 1 0-3 0 2 0 0 2 0-4 0
12 Klippans Förenade FF 1 0 0 1 0-6 0 1 0 0 1 1-2 0 2 0 0 2 1-8 0
Division 3 2020 - Mellersta Norrland
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 IF Älgarna 1 1 0 0 5-1 3 1 1 0 0 3-0 3 2 2 0 0 8-1 6
2 Iggesunds IK 1 1 0 0 3-2 3 1 1 0 0 4-1 3 2 2 0 0 7-3 6
3 Järpens IF 1 1 0 0 2-0 3 1 1 0 0 2-0 3 2 2 0 0 4-0 6
4 Delsbo IF 1 1 0 0 3-1 3 1 1 0 0 2-1 3 2 2 0 0 5-2 6
5 Matfors IF 1 1 0 0 2-1 3 0 0 0 0 0-0 0 1 1 0 0 2-1 3
6 Sollefteå GIF FF 1 1 0 0 4-2 3 1 0 0 1 1-5 0 2 1 0 1 5-7 3
7 Frösö IF 1 0 1 0 1-1 1 1 0 0 1 2-4 0 2 0 1 1 3-5 1
8 Kramfors-Alliansen 1 0 0 1 0-2 0 1 0 1 0 1-1 1 2 0 1 1 1-3 1
9 Svartviks IF 0 0 0 0 0-0 0 1 0 0 1 2-3 0 1 0 0 1 2-3 0
10 Anundsjö IF 1 0 0 1 1-2 0 1 0 0 1 0-2 0 2 0 0 2 1-4 0
11 Östavalls IF 1 0 0 1 0-3 0 1 0 0 1 1-2 0 2 0 0 2 1-5 0
12 Tegs SK 1 0 0 1 1-4 0 1 0 0 1 1-3 0 2 0 0 2 2-7 0
Resultat
Match
Resultat
13:00 14/6
14/6 13:00
2 - 0
Spelschema
Omgång 1
Match
Resultat
14:00 10/4
14:00 10/4
Division 3 2020 - Sydöstra Götaland
-
Omgång 2
Match
Resultat
15:00 18/4
15:00 18/4
Division 3 2020 - Sydöstra Götaland
-
Omgång 3
Match
Resultat
15:00 25/4
15:00 25/4
Division 3 2020 - Sydöstra Götaland
-
Omgång 4
Match
Resultat
14:00 1/5
14:00 1/5
Division 3 2020 - Sydöstra Götaland
-
Omgång 5
Match
Resultat
15:00 9/5
15:00 9/5
Division 3 2020 - Sydöstra Götaland
-
Omgång 6
Match
Resultat
19:00 15/5
19:00 15/5
Division 3 2020 - Sydöstra Götaland
-
Omgång 7
Match
Resultat
15:00 21/5
15:00 21/5
Division 3 2020 - Sydöstra Götaland
-
Omgång 8
Match
Resultat
14:00 30/5
14:00 30/5
Division 3 2020 - Sydöstra Götaland
-
Omgång 9
Match
Resultat
19:15 4/6
19:15 4/6
Division 3 2020 - Sydöstra Götaland
-
Omgång 10
Match
Resultat
19:00 12/6
19:00 12/6
Division 3 2020 - Sydöstra Götaland
-
Omgång 11
Match
Resultat
20:00 17/6
20:00 17/6
Division 3 2020 - Sydöstra Götaland
-
Omgång 12
Match
Resultat
18:30 18/8
18:30 18/8
Division 3 2020 - Sydöstra Götaland
-
Omgång 13
Match
Resultat
13:00 14/6
13:00 14/6
Division 3 2020 - Sydöstra Götaland
2 - 0
Omgång 14
Match
Resultat
15:00 8/8
15:00 8/8
Division 3 2020 - Sydöstra Götaland
-
Omgång 15
Match
Resultat
14:00 15/8
14:00 15/8
Division 3 2020 - Sydöstra Götaland
-
Omgång 16
Match
Resultat
14:00 22/8
14:00 22/8
Division 3 2020 - Sydöstra Götaland
-
Omgång 17
Match
Resultat
19:00 28/8
19:00 28/8
Division 3 2020 - Sydöstra Götaland
-
Omgång 18
Match
Resultat
13:00 5/9
13:00 5/9
Division 3 2020 - Sydöstra Götaland
-
Omgång 19
Match
Resultat
14:00 12/9
14:00 12/9
Division 3 2020 - Sydöstra Götaland
-
Omgång 20
Match
Resultat
14:00 19/9
14:00 19/9
Division 3 2020 - Sydöstra Götaland
-
Omgång 21
Match
Resultat
14:00 26/9
14:00 26/9
Division 3 2020 - Sydöstra Götaland
-
Omgång 22
Match
Resultat
14:00 4/10
14:00 4/10
Division 3 2020 - Sydöstra Götaland
-

Högsby IK mötte Ljungby IF i den senaste omgången och förlorade med 0-2.

Högsby IK möter FK Karlshamn United i nästa omgång på bortaplan, med avspark 15:00 den 8/8.