IF Lödde odds, spelschema, match

Matchodds
Tabell
Division 3 2020 - Norra Norrland
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 Bergnäsets AIK 2 2 0 0 10-1 6 1 1 0 0 4-1 3 3 3 0 0 14-2 9
2 Kiruna FF 2 1 1 0 6-3 4 1 1 0 0 5-1 3 3 2 1 0 11-4 7
3 Luleå SK 1 0 1 0 2-2 1 2 2 0 0 6-1 6 3 2 1 0 8-3 7
4 Lycksele IF 1 1 0 0 4-2 3 2 1 0 1 3-4 3 3 2 0 1 7-6 6
5 Storfors AIK 1 1 0 0 1-0 3 2 1 0 1 5-5 3 3 2 0 1 6-5 6
6 Skogså IF 2 1 0 1 3-5 3 1 1 0 0 3-1 3 3 2 0 1 6-6 6
7 IFK Holmsund 2 1 0 1 4-5 3 1 0 1 0 2-2 1 3 1 1 1 6-7 4
8 Lillpite IF 2 1 0 1 3-3 3 1 0 0 1 0-1 0 3 1 0 2 3-4 3
9 Umedalens IF 1 0 0 1 0-4 0 2 0 1 1 6-8 1 3 0 1 2 6-12 1
10 Robertsfors IK 2 0 1 1 5-6 1 1 0 0 1 1-6 0 3 0 1 2 6-12 1
11 Sunnanå SK 1 0 0 1 1-3 0 2 0 1 1 2-6 1 3 0 1 2 3-9 1
12 IFK Kalix 1 0 0 1 1-5 0 2 0 0 2 2-4 0 3 0 0 3 3-9 0
Division 3 2020 - Södra Norrland
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 Strömsbergs IF 1 1 0 0 2-1 3 2 2 0 0 6-3 6 3 3 0 0 8-4 9
2 Sandvikens AIK FK 2 2 0 0 4-0 6 1 0 1 0 1-1 1 3 2 1 0 5-1 7
3 Åbyggeby FK 2 1 1 0 2-1 4 1 1 0 0 1-0 3 3 2 1 0 3-1 7
4 Korsnäs IF FK 2 2 0 0 6-1 6 1 0 0 1 1-2 0 3 2 0 1 7-3 6
5 Forssa BK 1 1 0 0 2-0 3 1 1 0 0 2-1 3 2 2 0 0 4-1 6
6 Söderhamns FF 1 0 0 1 2-3 0 1 1 0 0 1-0 3 2 1 0 1 3-3 3
7 IFK Mora FK 1 0 0 1 1-2 0 1 1 0 0 1-0 3 2 1 0 1 2-2 3
8 Bollnas GIF FF 1 1 0 0 1-0 3 1 0 0 1 0-1 0 2 1 0 1 1-1 3
9 Valbo FF 2 0 0 2 1-4 0 1 1 0 0 1-0 3 3 1 0 2 2-4 3
10 Edsbyns IF FF 1 0 0 1 0-1 0 2 0 0 2 1-4 0 3 0 0 3 1-5 0
11 Rengsjö SK 1 0 0 1 0-1 0 2 0 0 2 0-4 0 3 0 0 3 0-5 0
12 Heby AIF 1 0 0 1 0-1 0 2 0 0 2 0-5 0 3 0 0 3 0-6 0
Division 3 2020 - Västra Svealand
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 Yxhults IK 1 1 0 0 4-2 3 2 2 0 0 4-2 6 3 3 0 0 8-4 9
2 Hertzöga BK 2 1 0 1 5-5 3 1 1 0 0 4-1 3 3 2 0 1 9-6 6
3 Bengtsfors IF 2 2 0 0 5-3 6 1 0 0 1 2-4 0 3 2 0 1 7-7 6
4 Torsby IF 1 0 1 0 2-2 1 2 1 1 0 5-2 4 3 1 2 0 7-4 5
5 Vretstorps IF 2 1 1 0 3-2 4 1 0 1 0 2-2 1 3 1 2 0 5-4 5
6 Säffle FF 1 1 0 0 4-2 3 1 0 1 0 1-1 1 2 1 1 0 5-3 4
7 Kungsör BK 1 1 0 0 2-1 3 2 0 1 1 4-5 1 3 1 1 1 6-6 4
8 FBK Karlstad 1 0 0 1 2-3 0 2 1 0 1 4-3 3 3 1 0 2 6-6 3
9 IFK Ölme 1 0 0 1 0-3 0 2 1 0 1 5-6 3 3 1 0 2 5-9 3
10 Adolfsbergs IK 2 0 2 0 4-4 2 1 0 0 1 2-4 0 3 0 2 1 6-8 2
11 Eskilstuna City FK 1 0 0 1 2-3 0 1 0 0 1 1-2 0 2 0 0 2 3-5 0
12 Arboga Södra IF 2 0 0 2 1-5 0 1 0 0 1 1-2 0 3 0 0 3 2-7 0
Division 3 2020 - Norra Svealand
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 FC Arlanda 1 1 0 0 3-2 3 2 2 0 0 2-0 6 3 3 0 0 5-2 9
2 Gideonsbergs IF 2 1 1 0 4-0 4 1 1 0 0 2-1 3 3 2 1 0 6-1 7
3 Sundbybergs IK 2 2 0 0 6-1 6 1 0 1 0 0-0 1 3 2 1 0 6-1 7
4 Spånga IS FK 1 1 0 0 4-1 3 1 0 1 0 1-1 1 2 1 1 0 5-2 4
5 FC Järfälla 1 0 1 0 2-2 1 1 1 0 0 2-0 3 2 1 1 0 4-2 4
6 IK Franke 2 1 0 1 2-1 3 1 0 1 0 2-2 1 3 1 1 1 4-3 4
7 Sala FF 1 0 1 0 2-2 1 2 0 1 1 2-5 1 3 0 2 1 4-7 2
8 Syrianska IF Kerburan 1 0 1 0 1-1 1 1 0 0 1 2-3 0 2 0 1 1 3-4 1
9 IFK Uppsala 1 0 0 1 0-1 0 1 0 1 0 2-2 1 2 0 1 1 2-3 1
10 Vallentuna BK 1 0 1 0 1-1 1 2 0 0 2 0-6 0 3 0 1 2 1-7 1
11 Uppsala Kurd FK 1 0 0 1 0-2 0 1 0 0 1 0-1 0 2 0 0 2 0-3 0
12 BKV Norrtälje 1 0 0 1 1-2 0 1 0 0 1 1-5 0 2 0 0 2 2-7 0
Division 3 2020 - Södra Svealand
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 Assyriska United IK 2 2 0 0 7-2 6 1 1 0 0 2-0 3 3 3 0 0 9-2 9
2 Segeltorps IF 1 1 0 0 2-1 3 2 1 1 0 3-2 4 3 2 1 0 5-3 7
3 Västerhaninge IF 1 1 0 0 4-1 3 1 1 0 0 3-2 3 2 2 0 0 7-3 6
4 Rågsveds IF 1 0 0 1 1-3 0 2 2 0 0 7-3 6 3 2 0 1 8-6 6
5 Hanvikens SK 1 1 0 0 2-0 3 2 1 0 1 5-5 3 3 2 0 1 7-5 6
6 FOC Farsta 2 0 2 0 2-2 2 1 1 0 0 3-1 3 3 1 2 0 5-3 5
7 Ängby IF 2 1 0 1 6-6 3 1 0 1 0 5-5 1 3 1 1 1 11-11 4
8 IFK Aspudden-Tellus 1 0 1 0 5-5 1 1 0 1 0 1-1 1 2 0 2 0 6-6 2
9 Värtans IK 2 0 0 2 3-6 0 1 0 0 1 1-2 0 3 0 0 3 4-8 0
10 Södertälje FK 1 0 0 1 0-2 0 1 0 0 1 2-4 0 2 0 0 2 2-6 0
11 Syrianska Eskilstuna IF 0 0 0 0 0-0 0 2 0 0 2 0-4 0 2 0 0 2 0-4 0
12 IK Viljan 2 0 0 2 1-5 0 1 0 0 1 1-4 0 3 0 0 3 2-9 0
Division 3 2020 - Nordöstra Götaland
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 Smedby AIS 2 2 0 0 9-1 6 1 1 0 0 2-1 3 3 3 0 0 11-2 9
2 Mjölby AI FF 1 1 0 0 1-0 3 2 2 0 0 4-2 6 3 3 0 0 5-2 9
3 Nässjö FF 1 1 0 0 1-0 3 1 1 0 0 6-0 3 2 2 0 0 7-0 6
4 Borens IK 1 1 0 0 3-1 3 2 1 0 1 1-2 3 3 2 0 1 4-3 6
5 Dagsbergs IF 1 1 0 0 3-2 3 2 0 1 1 3-5 1 3 1 1 1 6-7 4
6 IK Sleipner 1 1 0 0 2-0 3 1 0 0 1 0-1 0 2 1 0 1 2-1 3
7 Västerviks FF 2 1 0 1 5-4 3 1 0 0 1 0-1 0 3 1 0 2 5-5 3
8 Eneby BK 1 0 0 1 1-2 0 2 1 0 1 4-5 3 3 1 0 2 5-7 3
9 Malmslätts AIK 2 0 0 2 1-8 0 1 1 0 0 2-1 3 3 1 0 2 3-9 3
10 Skärblacka IF 2 0 1 1 2-3 1 1 0 0 1 1-3 0 3 0 1 2 3-6 1
11 Torstorps IF 1 0 0 1 0-1 0 1 0 0 1 2-3 0 2 0 0 2 2-4 0
12 AFK Linköping 1 0 0 1 2-4 0 1 0 0 1 1-6 0 2 0 0 2 3-10 0
Division 3 2020 - Sydöstra Götaland
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 Ljungby IF 2 2 0 0 6-1 6 1 0 1 0 0-0 1 3 2 1 0 6-1 7
2 Växjö Norra IF 2 2 0 0 4-0 6 1 0 1 0 1-1 1 3 2 1 0 5-1 7
3 Sölvesborgs GoIF 1 1 0 0 1-0 3 2 1 1 0 6-4 4 3 2 1 0 7-4 7
4 Saxemara IF 1 1 0 0 4-0 3 1 0 1 0 2-2 1 2 1 1 0 6-2 4
5 Åryds IK 1 0 1 0 3-3 1 2 1 0 1 1-3 3 3 1 1 1 4-6 4
6 FK Karlshamn United 2 1 0 1 2-6 3 1 0 1 0 1-1 1 3 1 1 1 3-7 4
7 Pukebergs BK 2 0 0 2 1-4 0 1 1 0 0 6-1 3 3 1 0 2 7-5 3
8 Lagans AIK 2 0 2 0 6-6 2 0 0 0 0 0-0 0 2 0 2 0 6-6 2
9 Ronneby BK 1 0 1 0 0-0 1 1 0 1 0 5-5 1 2 0 2 0 5-5 2
10 Nybro IF 1 0 1 0 2-2 1 2 0 0 2 1-5 0 3 0 1 2 3-7 1
11 Lindsdals IF 1 0 1 0 1-1 1 2 0 0 2 0-5 0 3 0 1 2 1-6 1
12 Högsby IK 0 0 0 0 0-0 0 2 0 0 2 0-3 0 2 0 0 2 0-3 0
Division 3 2020 - Mellersta Götaland
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 Angered BK 1 1 0 0 4-0 3 2 2 0 0 8-3 6 3 3 0 0 12-3 9
2 Kållereds SK 1 1 0 0 1-0 3 2 2 0 0 7-4 6 3 3 0 0 8-4 9
3 Torslanda IK 1 1 0 0 5-0 3 1 1 0 0 1-0 3 2 2 0 0 6-0 6
4 Ulricehamns IFK 2 1 0 1 3-4 3 1 0 1 0 1-1 1 3 1 1 1 4-5 4
5 Hisingsbacka FC 1 1 0 0 1-0 3 2 0 1 1 1-5 1 3 1 1 1 2-5 4
6 Sandareds IF 1 0 0 1 0-1 0 1 1 0 0 2-1 3 2 1 0 1 2-2 3
7 Öckerö IF 2 1 0 1 6-6 3 1 0 0 1 0-1 0 3 1 0 2 6-7 3
8 IK Kongahälla 1 0 0 1 2-4 0 2 1 0 1 3-3 3 3 1 0 2 5-7 3
9 Hestrafors IF 1 0 1 0 1-1 1 1 0 1 0 2-2 1 2 0 2 0 3-3 2
10 Landvetter IS 2 0 2 0 3-3 2 1 0 0 1 0-1 0 3 0 2 1 3-4 2
11 Dalen/Krokslätts FF 1 0 0 1 1-2 0 1 0 0 1 1-2 0 2 0 0 2 2-4 0
12 Råslätts SK 2 0 0 2 1-5 0 1 0 0 1 0-5 0 3 0 0 3 1-10 0
Division 3 2020 - Södra Götaland
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 IFK Trelleborg 2 2 0 0 7-2 6 1 1 0 0 1-0 3 3 3 0 0 8-2 9
2 Malmö City FC 2 1 1 0 2-1 4 1 1 0 0 3-0 3 3 2 1 0 5-1 7
3 FBK Balkan 2 1 1 0 1-0 4 1 1 0 0 3-1 3 3 2 1 0 4-1 7
4 Högaborgs BK 2 2 0 0 6-2 6 1 0 0 1 1-3 0 3 2 0 1 7-5 6
5 Vellinge IF 2 1 1 0 6-4 4 1 0 1 0 1-1 1 3 1 2 0 7-5 5
6 IF Lödde 1 1 0 0 3-0 3 2 0 1 1 1-4 1 3 1 1 1 4-4 4
7 Kulladals FF 1 1 0 0 1-0 3 2 0 0 2 1-5 0 3 1 0 2 2-5 3
8 Veberöds AIF 2 0 2 0 4-4 2 0 0 0 0 0-0 0 2 0 2 0 4-4 2
9 IFK Simrishamn 0 0 0 0 0-0 0 2 0 1 1 5-6 1 2 0 1 1 5-6 1
10 Tomelilla IF 1 0 0 1 0-1 0 2 0 1 1 3-4 1 3 0 1 2 3-5 1
11 Råå IF 1 0 0 1 0-3 0 2 0 1 1 0-1 1 3 0 1 2 0-4 1
12 GIF Nike 1 0 0 1 1-3 0 2 0 0 2 1-6 0 3 0 0 3 2-9 0
Division 3 2020 - Nordvästra Götaland
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 Gerdskens BK 1 1 0 0 3-1 3 2 0 2 0 1-1 2 3 1 2 0 4-2 5
2 Tidaholms GoIF 1 0 1 0 1-1 1 1 1 0 0 1-0 3 2 1 1 0 2-1 4
3 Skoftebyns IF 1 0 1 0 0-0 1 1 1 0 0 1-0 3 2 1 1 0 1-0 4
4 Holmalunds IF 1 1 0 0 4-1 3 1 0 0 1 1-2 0 2 1 0 1 5-3 3
5 Främmestads IK 1 1 0 0 5-2 3 1 0 0 1 1-3 0 2 1 0 1 6-5 3
6 Kortedala IF 1 1 0 0 2-1 3 0 0 0 0 0-0 0 1 1 0 0 2-1 3
7 Alingsås IF 2 1 0 1 3-3 3 0 0 0 0 0-0 0 2 1 0 1 3-3 3
8 IFK Hjo 0 0 0 0 0-0 0 1 0 1 0 1-1 1 1 0 1 0 1-1 1
9 IFK Uddevalla 1 0 1 0 1-1 1 0 0 0 0 0-0 0 1 0 1 0 1-1 1
10 IFK Skövde FK 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
11 Stenkullen GoIK 0 0 0 0 0-0 0 1 0 0 1 2-3 0 1 0 0 1 2-3 0
12 IFK Falköping FF 1 0 0 1 0-1 0 2 0 0 2 3-9 0 3 0 0 3 3-10 0
Division 3 2020 - Sydvästra Götaland
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 BK Astrio 2 1 1 0 6-1 4 1 1 0 0 1-0 3 3 2 1 0 7-1 7
2 Hittarps IK 1 1 0 0 2-1 3 1 1 0 0 6-0 3 2 2 0 0 8-1 6
3 Waggeryds IK 2 2 0 0 7-3 6 0 0 0 0 0-0 0 2 2 0 0 7-3 6
4 Höganäs BK 0 0 0 0 0-0 0 1 1 0 0 6-3 3 1 1 0 0 6-3 3
5 Stafsinge IF 1 1 0 0 3-0 3 0 0 0 0 0-0 0 1 1 0 0 3-0 3
6 Laholms FK 1 1 0 0 3-0 3 1 0 0 1 1-2 0 2 1 0 1 4-2 3
7 Vejby IF 1 1 0 0 2-1 3 2 0 0 2 3-5 0 3 1 0 2 5-6 3
8 Anderstorps IF 1 1 0 0 2-1 3 1 0 0 1 0-5 0 2 1 0 1 2-6 3
9 Gnosjö IF 0 0 0 0 0-0 0 2 0 1 1 2-5 1 2 0 1 1 2-5 1
10 Gislaveds IS 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
11 IFK Fjärås 1 0 0 1 0-1 0 2 0 0 2 0-6 0 3 0 0 3 0-7 0
12 Klippans Förenade FF 2 0 0 2 3-12 0 1 0 0 1 1-2 0 3 0 0 3 4-14 0
Division 3 2020 - Mellersta Norrland
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 Delsbo IF 2 2 0 0 6-1 6 1 1 0 0 2-1 3 3 3 0 0 8-2 9
2 Iggesunds IK 2 2 0 0 6-4 6 1 1 0 0 4-1 3 3 3 0 0 10-5 9
3 IF Älgarna 2 1 0 1 6-4 3 1 1 0 0 3-0 3 3 2 0 1 9-4 6
4 Matfors IF 2 2 0 0 8-3 6 0 0 0 0 0-0 0 2 2 0 0 8-3 6
5 Järpens IF 1 1 0 0 2-0 3 1 1 0 0 2-0 3 2 2 0 0 4-0 6
6 Frösö IF 1 0 1 0 1-1 1 2 1 0 1 5-5 3 3 1 1 1 6-6 4
7 Sollefteå GIF FF 1 1 0 0 4-2 3 1 0 0 1 1-5 0 2 1 0 1 5-7 3
8 Svartviks IF 0 0 0 0 0-0 0 2 0 1 1 3-4 1 2 0 1 1 3-4 1
9 Östavalls IF 2 0 1 1 1-4 1 1 0 0 1 1-2 0 3 0 1 2 2-6 1
10 Kramfors-Alliansen 1 0 0 1 0-2 0 2 0 1 1 1-4 1 3 0 1 2 1-6 1
11 Anundsjö IF 1 0 0 1 1-2 0 2 0 0 2 2-5 0 3 0 0 3 3-7 0
12 Tegs SK 1 0 0 1 1-4 0 2 0 0 2 3-9 0 3 0 0 3 4-13 0
Resultat
Match
Resultat
14:00 8/8
8/8 14:00
0 - 0
15:00 27/6
27/6 15:00
3 - 0
18:00 14/6
14/6 18:00
4 - 1
Spelschema
Omgång 1
Match
Resultat
15:00 11/4
15:00 11/4
Division 3 2020 - Södra Götaland
-
Omgång 2
Match
Resultat
14:00 18/4
14:00 18/4
Division 3 2020 - Södra Götaland
-
Omgång 3
Match
Resultat
15:00 25/4
15:00 25/4
Division 3 2020 - Södra Götaland
-
Omgång 4
Match
Resultat
13:00 2/5
13:00 2/5
Division 3 2020 - Södra Götaland
-
Omgång 5
Match
Resultat
15:00 9/5
15:00 9/5
Division 3 2020 - Södra Götaland
-
Omgång 6
Match
Resultat
14:00 16/5
14:00 16/5
Division 3 2020 - Södra Götaland
-
Omgång 7
Match
Resultat
15:00 23/5
15:00 23/5
Division 3 2020 - Södra Götaland
-
Omgång 8
Match
Resultat
13:00 30/5
13:00 30/5
Division 3 2020 - Södra Götaland
-
Omgång 9
Match
Resultat
15:00 6/6
15:00 6/6
Division 3 2020 - Södra Götaland
-
Omgång 10
Match
Resultat
15:00 13/6
15:00 13/6
Division 3 2020 - Södra Götaland
-
Omgång 11
Match
Resultat
19:00 17/6
19:00 17/6
Division 3 2020 - Södra Götaland
-
Omgång 12
Match
Resultat
15:00 27/6
15:00 27/6
Division 3 2020 - Södra Götaland
3 - 0
Omgång 13
Match
Resultat
18:00 14/6
18:00 14/6
Division 3 2020 - Södra Götaland
4 - 1
Omgång 14
Match
Resultat
14:00 8/8
14:00 8/8
Division 3 2020 - Södra Götaland
0 - 0
Omgång 15
Match
Resultat
15:00 15/8
15:00 15/8
Division 3 2020 - Södra Götaland
-
Omgång 16
Match
Resultat
19:00 24/8
19:00 24/8
Division 3 2020 - Södra Götaland
-
Omgång 17
Match
Resultat
15:00 29/8
15:00 29/8
Division 3 2020 - Södra Götaland
-
Omgång 18
Match
Resultat
13:00 5/9
13:00 5/9
Division 3 2020 - Södra Götaland
-
Omgång 19
Match
Resultat
15:00 12/9
15:00 12/9
Division 3 2020 - Södra Götaland
-
Omgång 20
Match
Resultat
14:00 19/9
14:00 19/9
Division 3 2020 - Södra Götaland
-
Omgång 21
Match
Resultat
15:00 26/9
15:00 26/9
Division 3 2020 - Södra Götaland
-
Omgång 22
Match
Resultat
14:00 4/10
14:00 4/10
Division 3 2020 - Södra Götaland
-

IF Lödde mötte Kulladals FF i den senaste omgången och vann med 3-0.

IF Lödde möter Malmö City FC i nästa omgång på bortaplan, med avspark 14:00 den 8/8.