BIK Karlskoga odds, spelschema, live stream

Match
1
X
2
19:00 16/10
Södertälje - Karlskoga HockeyAllsvenskan
3.00
4.10
2.65
19:00 01/11
Karlskoga - Vita Hästen HockeyAllsvenskan
1.72
4.40
3.75
15:15 09/11
Västerås - Karlskoga HockeyAllsvenskan
1.90
4.40
3.40
19:00 20/11
Karlskoga - Södertälje HockeyAllsvenskan
1.90
4.30
3.60
19:00 04/12
Almtuna - Karlskoga HockeyAllsvenskan
40.00
11.00
2.10
15:00 08/12
Karlskoga - Kristianstad HockeyAllsvenskan
2.00
5.20
19.00
19:00 11/12
Vita Hästen - Karlskoga HockeyAllsvenskan
2.40
4.00
2.40
19:00 13/12
Karlskoga - Tingsryd HockeyAllsvenskan
1.90
85.00
130.00
19:00 18/12
Karlskoga - Timrå HockeyAllsvenskan
3.70
3.75
4.70
19:00 20/12
AIK - Karlskoga HockeyAllsvenskan
140.00
170.00
2.30
15:15 28/12
Karlskoga - Västervik HockeyAllsvenskan
1.65
4.40
4.00
19:00 03/01
Björklöven - Karlskoga HockeyAllsvenskan
2.05
150.00
140.00
19:00 08/01
Karlskoga - Mora HockeyAllsvenskan
1.83
80.00
140.00

Oddsen uppdaterades 2019-10-15 12:59:43. Vi reserverar oss för eventuella avvikelser.

Tabell
5 SenasteMaVOFGM-IMP
1 Björklöven 431014-811540114-512971128-1323
2 Timrå 321011-68632120-1513953131-2121
3 BIK Karlskoga 541025-1113420214-136961239-2419
4 Karlskrona HK 512215-16743019-99942324-2516
5 MODO 431020-610511310-174942330-2314
6 Tingsryd 521215-148411213-145932428-2813
7 Västerås 530215-11941129-134941424-2413
8 Mora 52129-7841126-135932415-2013
9 Vita Hästen 520313-11642029-96940522-2012
10 Kristianstads IK 521212-127411210-124932422-2411
11 Södertälje 41128-84512210-175923418-259
12 AIK 41036-13352039-146930615-279
13 Almtuna 40137-141521210-137922517-278
14 Västerviks IK 511310-15440229-164913519-318
Resultat
Match
Resultat
15:1512/10
12/10 15:15
HockeyAllsvenskan
4 - 1
19:009/10
9/10 19:00
HockeyAllsvenskan
6 - 3
19:004/10
4/10 19:00
HockeyAllsvenskan
9 - 1
19:002/10
2/10 19:00
HockeyAllsvenskan
1 - 6
17:3029/9
29/9 17:30
HockeyAllsvenskan
2 - 3 öt
19:0027/9
27/9 19:00
HockeyAllsvenskan
5 - 3
19:0025/9
25/9 19:00
HockeyAllsvenskan
4 - 0
19:0023/9
23/9 19:00
HockeyAllsvenskan
5 - 3
19:0020/9
20/9 19:00
HockeyAllsvenskan
2 - 5
Spelschema
Omgång 1
Match
Resultat
19:0020/9
19:00 20/9
HockeyAllsvenskan 2019/20 - Grundserien
2 - 5
Omgång 2
Match
Resultat
19:0023/9
19:00 23/9
HockeyAllsvenskan 2019/20 - Grundserien
5 - 3
Omgång 3
Match
Resultat
19:0025/9
19:00 25/9
HockeyAllsvenskan 2019/20 - Grundserien
4 - 0
Omgång 4
Match
Resultat
19:0027/9
19:00 27/9
HockeyAllsvenskan 2019/20 - Grundserien
5 - 3
Omgång 5
Match
Resultat
17:3029/9
17:30 29/9
HockeyAllsvenskan 2019/20 - Grundserien
2 - 3 öt
Omgång 6
Match
Resultat
19:002/10
19:00 2/10
HockeyAllsvenskan 2019/20 - Grundserien
1 - 6
Omgång 7
Match
Resultat
19:004/10
19:00 4/10
HockeyAllsvenskan 2019/20 - Grundserien
9 - 1
Omgång 8
Match
Resultat
19:009/10
19:00 9/10
HockeyAllsvenskan 2019/20 - Grundserien
6 - 3
Omgång 9
Match
Resultat
15:1512/10
15:15 12/10
HockeyAllsvenskan 2019/20 - Grundserien
4 - 1
Omgång 10
Match
Resultat
19:0016/10
19:00 16/10
HockeyAllsvenskan 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 11
Match
Resultat
19:0018/10
19:00 18/10
HockeyAllsvenskan 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 12
Match
Resultat
19:0023/10
19:00 23/10
HockeyAllsvenskan 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 13
Match
Resultat
19:0025/10
19:00 25/10
HockeyAllsvenskan 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 14
Match
Resultat
15:0027/10
15:00 27/10
HockeyAllsvenskan 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 15
Match
Resultat
19:0030/10
19:00 30/10
HockeyAllsvenskan 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 16
Match
Resultat
19:001/11
19:00 1/11
HockeyAllsvenskan 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 17
Match
Resultat
17:303/11
17:30 3/11
HockeyAllsvenskan 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 18
Match
Resultat
15:0024/11
15:00 24/11
HockeyAllsvenskan 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 19
Match
Resultat
19:0011/11
19:00 11/11
HockeyAllsvenskan 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 20
Match
Resultat
19:0013/11
19:00 13/11
HockeyAllsvenskan 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 21
Match
Resultat
15:1516/11
15:15 16/11
HockeyAllsvenskan 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 22
Match
Resultat
19:0020/11
19:00 20/11
HockeyAllsvenskan 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 23
Match
Resultat
15:159/11
15:15 9/11
HockeyAllsvenskan 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 24
Match
Resultat
19:0027/11
19:00 27/11
HockeyAllsvenskan 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 25
Match
Resultat
19:0029/11
19:00 29/11
HockeyAllsvenskan 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 26
Match
Resultat
17:301/12
17:30 1/12
HockeyAllsvenskan 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 27
Match
Resultat
19:004/12
19:00 4/12
HockeyAllsvenskan 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 28
Match
Resultat
15:008/12
15:00 8/12
HockeyAllsvenskan 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 29
Match
Resultat
19:0011/12
19:00 11/12
HockeyAllsvenskan 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 30
Match
Resultat
19:0013/12
19:00 13/12
HockeyAllsvenskan 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 31
Match
Resultat
19:0018/12
19:00 18/12
HockeyAllsvenskan 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 32
Match
Resultat
19:0020/12
19:00 20/12
HockeyAllsvenskan 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 33
Match
Resultat
15:1528/12
15:15 28/12
HockeyAllsvenskan 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 34
Match
Resultat
19:003/1
19:00 3/1
HockeyAllsvenskan 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 35
Match
Resultat
19:008/1
19:00 8/1
HockeyAllsvenskan 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 36
Match
Resultat
19:0010/1
19:00 10/1
HockeyAllsvenskan 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 37
Match
Resultat
19:0015/1
19:00 15/1
HockeyAllsvenskan 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 38
Match
Resultat
15:1518/1
15:15 18/1
HockeyAllsvenskan 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 39
Match
Resultat
19:0022/1
19:00 22/1
HockeyAllsvenskan 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 40
Match
Resultat
19:0024/1
19:00 24/1
HockeyAllsvenskan 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 41
Match
Resultat
19:0029/1
19:00 29/1
HockeyAllsvenskan 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 42
Match
Resultat
19:0031/1
19:00 31/1
HockeyAllsvenskan 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 43
Match
Resultat
19:005/2
19:00 5/2
HockeyAllsvenskan 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 44
Match
Resultat
19:0010/2
19:00 10/2
HockeyAllsvenskan 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 45
Match
Resultat
19:0012/2
19:00 12/2
HockeyAllsvenskan 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 46
Match
Resultat
19:0014/2
19:00 14/2
HockeyAllsvenskan 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 47
Match
Resultat
19:0019/2
19:00 19/2
HockeyAllsvenskan 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 48
Match
Resultat
19:0021/2
19:00 21/2
HockeyAllsvenskan 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 49
Match
Resultat
19:0026/2
19:00 26/2
HockeyAllsvenskan 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 50
Match
Resultat
19:0028/2
19:00 28/2
HockeyAllsvenskan 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 51
Match
Resultat
19:004/3
19:00 4/3
HockeyAllsvenskan 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 52
Match
Resultat
19:006/3
19:00 6/3
HockeyAllsvenskan 2019/20 - Grundserien
-

BIK Karlskoga Ishockey

BIK Karlskoga mötte Mora i den senaste omgången och vann med 4-1.

BIK Karlskoga möter Södertälje i nästa omgång på bortaplan, med avspark 19:00 den 16/10.

Ligatitlar: 0

Webbplats: