FC Linköping City odds, spelschema, live stream

Tabell
5 SenasteMaVOFGM-IMP
1 Ljungskile SK 1393135-10301483322-122727176457-2257
2 Landskrona BoIS 1374215-5251466222-1424271310437-1949
3 Utsiktens BK 14104030-9341324714-241027128744-3344
4 Skövde AIK 1382325-13261445513-171727127838-3043
5 FC Trollhättan 1361618-18191465316-162327126934-3442
6 Tvååkers IF 1326514-20121483322-132727109836-3339
7 IFK Värnamo 1338221-18171471619-252227109840-4339
8 Lunds BK 1463520-17211352620-2217271151140-3938
9 Lindome GIF 1463523-17211342710-1714271051233-3435
10 Torns IF 1445519-18171353512-171827981031-3535
11 Eskilsminne IF 1472522-15231325615-221127971137-3734
12 Assyriska IK JKPG 1446413-13181351718-221627971131-3534
13 Oskarshamns AIK 1351725-22161427516-311327781241-5329
14 Kristianstads FF 1451815-22161332813-301127831628-5227
15 Åtvidabergs FF 1332813-21111443717-271527751530-4826
16 IK Oddevold 1433817-21121332810-161127651627-3723
5 SenasteMaVOFGM-IMP
1 Akropolis IF 1393135-113014113033-133627206168-2466
2 Umeå FC 1392227-16291463517-162127155744-3250
3 Karlstad BK 1482425-15261364323-132227146748-2848
4 FC Linköping City 1382329-12261456322-162127138651-2847
5 Carlstad United BK 1484228-21281353520-181827137748-3946
6 Sandvikens IF 1373325-14241454524-251927127849-3943
7 Vasalunds IF 1456327-18211354431-2719271010758-4540
8 Karlslunds IF HFK 1457222-17221334620-261327811842-4335
9 IF Sylvia 1372427-20231432917-3511271041344-5534
10 Nyköpings BIS 1465326-21231323814-28927881140-4932
11 Team TG FF 1464426-1922132389-28927871235-4731
12 Sollentuna FK 1343620-19151436515-201527791135-3930
13 Gefle IF 1442815-24141342712-191427841527-4328
14 Rynninge IK 1462627-312013121017-40527741644-7125
15 Bodens BK FF 1315711-2281442818-351427571529-5722
16 BK Forward 1332817-251114131013-28627451830-5317
Resultat
Match
Resultat
17:0013/10
13/10 17:00
0 - 3
16:006/10
6/10 16:00
4 - 0
15:0028/9
28/9 15:00
0 - 2
15:0022/9
22/9 15:00
3 - 0
15:0015/9
15/9 15:00
0 - 0
15:008/9
8/9 15:00
0 - 0
16:001/9
1/9 16:00
1 - 0
16:0025/8
25/8 16:00
4 - 1
14:0017/8
17/8 14:00
0 - 0
17:0011/8
11/8 17:00
1 - 3
Spelschema
Omgång 1
Match
Resultat
15:007/4
15:00 7/4
Division 1 Norra - 2019
4 - 0
Omgång 2
Match
Resultat
15:0014/4
15:00 14/4
Division 1 Norra - 2019
5 - 3
Omgång 3
Match
Resultat
15:0019/4
15:00 19/4
Division 1 Norra - 2019
4 - 1
Omgång 4
Match
Resultat
16:0027/4
16:00 27/4
Division 1 Norra - 2019
1 - 3
Omgång 5
Match
Resultat
17:001/5
17:00 1/5
Division 1 Norra - 2019
3 - 0
Omgång 6
Match
Resultat
15:005/5
15:00 5/5
Division 1 Norra - 2019
1 - 2
Omgång 7
Match
Resultat
17:0012/5
17:00 12/5
Division 1 Norra - 2019
0 - 1
Omgång 8
Match
Resultat
16:0019/5
16:00 19/5
Division 1 Norra - 2019
2 - 2
Omgång 9
Match
Resultat
17:0026/5
17:00 26/5
Division 1 Norra - 2019
1 - 0
Omgång 10
Match
Resultat
15:0030/5
15:00 30/5
Division 1 Norra - 2019
2 - 2
Omgång 11
Match
Resultat
16:002/6
16:00 2/6
0 - 0
Omgång 12
Match
Resultat
16:008/6
16:00 8/6
0 - 0
Omgång 13
Match
Resultat
19:0014/6
19:00 14/6
Division 1 Norra - 2019
3 - 2
Omgång 14
Match
Resultat
15:0023/6
15:00 23/6
Division 1 Norra - 2019
2 - 2
Omgång 15
Match
Resultat
16:0029/6
16:00 29/6
Division 1 Norra - 2019
2 - 3
Omgång 16
Match
Resultat
16:007/7
16:00 7/7
Division 1 Norra - 2019
0 - 4
Omgång 17
Match
Resultat
19:002/8
19:00 2/8
Division 1 Norra - 2019
2 - 0
Omgång 18
Match
Resultat
17:0011/8
17:00 11/8
Division 1 Norra - 2019
1 - 3
Omgång 19
Match
Resultat
14:0017/8
14:00 17/8
Division 1 Norra - 2019
0 - 0
Omgång 20
Match
Resultat
16:0025/8
16:00 25/8
Division 1 Norra - 2019
4 - 1
Omgång 21
Match
Resultat
16:001/9
16:00 1/9
1 - 0
Omgång 22
Match
Resultat
15:008/9
15:00 8/9
Division 1 Norra - 2019
0 - 0
Omgång 23
Match
Resultat
15:0015/9
15:00 15/9
Division 1 Norra - 2019
0 - 0
Omgång 24
Match
Resultat
15:0022/9
15:00 22/9
Division 1 Norra - 2019
3 - 0
Omgång 25
Match
Resultat
15:0028/9
15:00 28/9
Division 1 Norra - 2019
0 - 2
Omgång 26
Match
Resultat
16:006/10
16:00 6/10
Division 1 Norra - 2019
4 - 0
Omgång 27
Match
Resultat
17:0013/10
17:00 13/10
Division 1 Norra - 2019
0 - 3
Omgång 28
Match
Resultat
16:0019/10
16:00 19/10
-
Omgång 29
Match
Resultat
19:0028/10
19:00 28/10
Division 1 Norra - 2019
-
Omgång 30
Match
Resultat
14:002/11
14:00 2/11
Division 1 Norra - 2019
-

FC Linköping City mötte Vasalunds IF i den senaste omgången och vann med 3-0.

FC Linköping City möter Karlslunds IF HFK i nästa omgång på hemmaplan, med avspark 16:00 den 19/10.