Qviding FIF odds, spelschema, live stream

Tabell
5 SenasteMaVOFGM-IMP
1 IFK Luleå 13120137-7361383230-142726203367-2163
2 Ytterhogdals IK 1391336-132813101239-193126192575-3259
3 Friska Viljor FC 1382339-22261383235-172726165574-3953
4 Skellefteå FF 1383230-10271382323-132626165553-2353
5 Piteå IF 1381435-20251354426-241926135861-4444
6 IFK Östersund 1372431-13231352622-2217261241053-3540
7 Gottne IF 1356226-17211361625-211926117851-3840
8 IFK Timrå 1352639-30171343622-251526951261-5532
9 Umeå FC Akademi 1352619-29171342716-281426941335-5731
10 IFK Umeå 1344519-22161315713-35826591232-5724
11 Täfteå IK 1332821-32111333713-331226651534-6523
12 Sandviks IK 1326515-26121322913-43826481428-6920
13 Kramfors-Alliansen 1342713-221413121012-33526541725-5519
14 Anundsjö IF 13211012-37713111111-45426322123-8211
5 SenasteMaVOFGM-IMP
1 FK Karlskrona 1392232-11291383223-142726175455-2556
2 IFK Berga 1383231-17271373322-162426156553-3351
3 Husqvarna FF 1392222-14291363419-152126155641-2950
4 Räppe GOIF 1373324-14241361621-191926134945-3343
5 Österlen FF 1381428-23251343617-2015261241045-4340
6 Dalstorps IF 1352616-13171355320-132026107936-2637
7 Asarums IF FK 1364321-20221342720-2714261061041-4736
8 Nosaby IF 1355322-19201343620-28152698942-4735
9 IFK Hässleholm 1364328-18221333722-261226971050-4434
10 Hässleholms IF 1334620-19131363420-192126971040-3834
11 FK Älmeboda/Linneryd 1333715-21121353521-181826861236-3930
12 IFÖ Bromölla IF 1326512-14121353517-231826791029-3730
13 Råslätts SK 1331915-26101314810-27726451725-5317
14 Nässjö FF 13211012-33713121010-33526332022-6612
5 SenasteMaVOFGM-IMP
1 Qviding FIF 13101254-13311382338-212626183592-3457
2 BK Olympic 13111136-14341364327-212226175463-3556
3 Ängelholms FF 13111136-8341370626-192126181762-2755
4 Onsala BK 1371530-27221362534-3020261331064-5742
5 Vinbergs IF 1362523-22201361626-2319261231149-4539
6 FC Rosengård 1372430-21231350820-2915261221250-5038
7 IS Halmia 1372429-20231342719-3114261141148-5137
8 Ullareds IK 1352621-24171343618-281526951239-5232
9 Assyriska 1362522-18201332813-261126941335-4431
10 KSF Prespa Birlik 1361626-23191325613-271126861239-5030
11 Eslövs BK 1343621-31151341811-321326841432-6328
12 IFK Malmö FK 1352617-25171331919-291026831536-5427
13 Hittarps IK 1345424-24171323813-33926681237-5726
14 Stafsinge IF 1323816-2591332818-361126551634-6120
5 SenasteMaVOFGM-IMP
1 Örebro Syrianska BK 1392239-152913101239-133126193478-2860
2 Grebbestads IF 1392231-15291372428-262326164659-4152
3 Stenungsunds IF 1392228-13291370624-172126162852-3050
4 IK Gauthiod 1392245-20291346324-151826138569-3547
5 Sävedalens IF 1381430-19251353527-231826134957-4243
6 Vänersborgs FK 1363429-24211360724-3218261231153-5639
7 Nordvärmland FF 1345422-21171352626-271726971048-4834
8 Lidköpings FK 1354420-16191326524-311226710944-4731
9 Vänersborgs IF 1343615-20151342718-261426851333-4629
10 Vårgårda IK 1353527-24181323814-27926761341-5127
11 IFK Tidaholm 1353515-23181315712-24826681227-4726
12 IFK Åmål 1344518-25161331912-311026751430-5626
13 Torslanda IK 1343621-30151324711-261026671332-5625
14 IFK Uddevalla 1332820-31111314813-42726461633-7318
5 SenasteMaVOFGM-IMP
1 Täby IS 13130032-123913102136-133226232168-2571
2 Karlbergs BK 13110235-17331391323-122826201558-2961
3 IFK Stocksund 1381433-17251383229-172726164662-3452
4 Gamla Upsala SK 1372425-15231381430-222526153855-3748
5 Hudiksvalls Förenade FF 1391335-17281345419-211726136754-3845
6 IFK Lidingö FK 1353525-20181361629-3119261141154-5137
7 Kvarnsvedens IK 1355328-23201334614-25132689942-4833
8 FC Gute 1343622-25151343622-371526861244-6230
9 Kungsängens IF 1343621-27151342716-271426851337-5429
10 Skiljebo SK 1344521-20161332812-191126761333-3927
11 Enköpings SK FK 1351723-27161323816-25926741539-5225
12 Valbo FF 131397-1661351714-221626641621-3822
13 IFK Mora FK 1333719-321213211015-31726541734-6319
14 Sundbybergs IK 1332818-261113121019-42526441837-6816
5 SenasteMaVOFGM-IMP
1 IFK Haninge 1384141-15281373323-152426157464-3052
2 Assyriska 1384131-13281362524-212026146655-3448
3 Motala AIF FK 1383227-10271356218-142126139445-2448
4 Enskede IK 1392230-13291342716-311426134946-4443
5 FC Stockholm Internazionale 1352629-16171356223-142126108852-3038
6 Huddinge IF 1362529-21201344528-3016261061057-5136
7 Assyriska IF 1373329-23241333717-2612261061046-4936
8 Värmbols FC 1352626-22171361620-2819261131246-5036
9 Newroz FC 1382338-20261323820-329261051158-5235
10 Tyresö FF 1372423-17231325611-251126971034-4234
11 Arameiska-Syrianska IF 1348127-16201341819-24132689946-4033
12 IFK Aspudden-Tellus 1352623-22171341815-271326931438-4930
13 AFK Linköping 1341825-29131341824-401326821649-6926
14 Södertälje FK 1323818-38913021117-69226251935-10711
Resultat
Match
Resultat
14:0012/10
12/10 14:00
6 - 0
15:005/10
5/10 15:00
0 - 3
14:0028/9
28/9 14:00
1 - 1
12:0021/9
21/9 12:00
6 - 0
14:0014/9
14/9 14:00
0 - 2
13:307/9
7/9 13:30
1 - 6
12:3031/8
31/8 12:30
8 - 1
14:0024/8
24/8 14:00
2 - 3
12:3017/8
17/8 12:30
1 - 1
14:0010/8
10/8 14:00
2 - 3
Spelschema
Omgång 1
Match
Resultat
13:306/4
13:30 6/4
Division 2 Västra Götaland - 2019
1 - 3
Omgång 2
Match
Resultat
12:3013/4
12:30 13/4
Division 2 Västra Götaland - 2019
3 - 2
Omgång 3
Match
Resultat
19:0018/4
19:00 18/4
Division 2 Västra Götaland - 2019
0 - 1
Omgång 4
Match
Resultat
19:0026/6
19:00 26/6
Division 2 Västra Götaland - 2019
6 - 0
Omgång 5
Match
Resultat
16:004/5
16:00 4/5
Division 2 Västra Götaland - 2019
4 - 3
Omgång 6
Match
Resultat
19:009/5
19:00 9/5
Division 2 Västra Götaland - 2019
1 - 2
Omgång 7
Match
Resultat
14:0018/5
14:00 18/5
Division 2 Västra Götaland - 2019
3 - 2
Omgång 8
Match
Resultat
19:0024/5
19:00 24/5
Division 2 Västra Götaland - 2019
5 - 1
Omgång 9
Match
Resultat
19:0029/5
19:00 29/5
Division 2 Västra Götaland - 2019
4 - 4
Omgång 10
Match
Resultat
12:302/6
12:30 2/6
Division 2 Västra Götaland - 2019
4 - 3
Omgång 11
Match
Resultat
16:008/6
16:00 8/6
Division 2 Västra Götaland - 2019
0 - 7
Omgång 12
Match
Resultat
12:3015/6
12:30 15/6
Division 2 Västra Götaland - 2019
5 - 0
Omgång 13
Match
Resultat
12:0023/6
12:00 23/6
Division 2 Västra Götaland - 2019
2 - 3
Omgång 14
Match
Resultat
16:0029/6
16:00 29/6
Division 2 Västra Götaland - 2019
3 - 0
Omgång 15
Match
Resultat
12:301/5
12:30 1/5
Division 2 Västra Götaland - 2019
5 - 0
Omgång 16
Match
Resultat
13:303/8
13:30 3/8
Division 2 Västra Götaland - 2019
2 - 0
Omgång 17
Match
Resultat
14:0010/8
14:00 10/8
Division 2 Västra Götaland - 2019
2 - 3
Omgång 18
Match
Resultat
12:3017/8
12:30 17/8
Division 2 Västra Götaland - 2019
1 - 1
Omgång 19
Match
Resultat
14:0024/8
14:00 24/8
Division 2 Västra Götaland - 2019
2 - 3
Omgång 20
Match
Resultat
12:3031/8
12:30 31/8
Division 2 Västra Götaland - 2019
8 - 1
Omgång 21
Match
Resultat
13:307/9
13:30 7/9
Division 2 Västra Götaland - 2019
1 - 6
Omgång 22
Match
Resultat
14:0014/9
14:00 14/9
Division 2 Västra Götaland - 2019
0 - 2
Omgång 23
Match
Resultat
12:0021/9
12:00 21/9
Division 2 Västra Götaland - 2019
6 - 0
Omgång 24
Match
Resultat
14:0028/9
14:00 28/9
Division 2 Västra Götaland - 2019
1 - 1
Omgång 25
Match
Resultat
15:005/10
15:00 5/10
Division 2 Västra Götaland - 2019
0 - 3
Omgång 26
Match
Resultat
14:0012/10
14:00 12/10
Division 2 Västra Götaland - 2019
6 - 0

Qviding FIF spelar sina hemmamatcher på Valhalla IP i Göteborg som har en publikkapacitet på 4000 personer.

Qviding FIF mötte Eslövs BK i den senaste omgången och vann med 6-0.

Hemmaarena: Valhalla IP
Kapacitet: 4000
Stad: Göteborg
Underlag: Konstgräs