Vi söker speltipsare. Gillar du att skriva och är en fena på betting? Kontakta oss

Qviding FIF odds, spelschema, live stream

Match
1
X
2
19:00 26/06
1.36
5.10
6.50

Oddsen uppdaterades 2019-05-08 15:22:16. Vi reserverar oss för eventuella avvikelser.

Tabell
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 Iggesunds IK 3 2 0 1 10-2 6 4 2 1 1 4-3 7 7 4 1 2 14-5 13
2 Svartviks IF 4 3 0 1 11-4 9 2 1 1 0 2-1 4 6 4 1 1 13-5 13
3 Frösö IF 3 2 1 0 5-2 7 4 1 3 0 9-7 6 7 3 4 0 14-9 13
4 Stöde IF 3 1 2 0 5-3 5 3 2 1 0 6-3 7 6 3 3 0 11-6 12
5 Alsens IF 3 2 0 1 4-4 6 4 1 1 2 5-7 4 7 3 1 3 9-11 10
6 Sund IF 4 2 1 1 10-10 7 2 1 0 1 3-8 3 6 3 1 2 13-18 10
7 Östavalls IF 4 0 3 1 4-5 3 2 2 0 0 4-1 6 6 2 3 1 8-6 9
8 Sollefteå GIF FF 3 1 2 0 3-2 5 3 0 2 1 7-8 2 6 1 4 1 10-10 7
9 Härnösands FF 3 1 1 1 7-6 4 3 1 0 2 3-5 3 6 2 1 3 10-11 7
10 Lucksta IF 3 1 1 1 4-3 4 4 1 0 3 5-10 3 7 2 1 4 9-13 7
11 IF Älgarna 3 1 1 1 8-5 4 4 0 2 2 3-6 2 7 1 3 3 11-11 6
12 Söderhamns FF 3 1 1 1 4-4 4 4 0 1 3 5-12 1 7 1 2 4 9-16 5
13 Ope IF 3 0 0 3 3-7 0 3 0 1 2 1-7 1 6 0 1 5 4-14 1
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 Morön BK 2 1 0 1 4-3 3 2 2 0 0 6-1 6 4 3 0 1 10-4 9
2 Ohtana/Aapua FF 2 1 1 0 4-0 4 2 1 1 0 2-1 4 4 2 2 0 6-1 8
3 Storfors AIK 2 1 1 0 9-7 4 2 1 1 0 1-0 4 4 2 2 0 10-7 8
4 Notvikens IK 2 1 0 1 5-3 3 2 1 1 0 3-2 4 4 2 1 1 8-5 7
5 Kiruna FF 2 1 1 0 2-1 4 2 1 0 1 2-1 3 4 2 1 1 4-2 7
6 Bergnäsets AIK 2 1 0 1 2-2 3 2 1 1 0 6-5 4 4 2 1 1 8-7 7
7 Luleå SK 2 1 0 1 6-2 3 2 1 0 1 3-4 3 4 2 0 2 9-6 6
8 IFK Holmsund 2 0 1 1 0-4 1 2 1 0 1 1-1 3 4 1 1 2 1-5 4
9 Gimonäs Umeå IF 2 0 0 2 3-5 0 2 0 0 2 5-10 0 4 0 0 4 8-15 0
10 Harads IF 2 0 0 2 0-2 0 2 0 0 2 0-10 0 4 0 0 4 0-12 0
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 Sala FF 3 3 0 0 12-0 9 3 2 0 1 6-4 6 6 5 0 1 18-4 15
2 Heby AIF 3 2 0 1 7-3 6 3 2 0 1 12-8 6 6 4 0 2 19-11 12
3 Rengsjö SK 3 1 2 0 6-5 5 3 2 0 1 5-6 6 6 3 2 1 11-11 11
4 Bollnas GIF FF 3 1 0 2 5-7 3 3 2 1 0 10-1 7 6 3 1 2 15-8 10
5 Sandvikens AIK FK 3 1 1 1 7-8 4 3 2 0 1 7-4 6 6 3 1 2 14-12 10
6 Fagersta Södra IK 3 2 0 1 6-3 6 3 1 1 1 4-5 4 6 3 1 2 10-8 10
7 Forssa BK 3 1 0 2 8-13 3 3 2 1 0 13-7 7 6 3 1 2 21-20 10
8 Strömsbergs IF 3 1 1 1 5-7 4 3 2 0 1 6-4 6 6 3 1 2 11-11 10
9 Saters IF FK 3 1 0 2 2-5 3 3 1 0 2 10-8 3 6 2 0 4 12-13 6
10 Torsåkers IF 3 2 0 1 3-2 6 3 0 0 3 0-7 0 6 2 0 4 3-9 6
11 Slätta SK A 3 0 0 3 5-15 0 3 1 1 1 4-4 4 6 1 1 4 9-19 4
12 Avesta AIK 3 0 0 3 2-11 0 3 0 0 3 2-10 0 6 0 0 6 4-21 0
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 Säffle FF 4 3 0 1 10-6 9 3 2 0 1 6-5 6 7 5 0 2 16-11 15
2 IFK Sunne 3 2 1 0 5-3 7 3 2 0 1 6-6 6 6 4 1 1 11-9 13
3 IFK Kumla 3 3 0 0 10-2 9 3 1 0 2 5-6 3 6 4 0 2 15-8 12
4 Kungsör BK 3 2 0 1 12-4 6 3 1 2 0 5-4 5 6 3 2 1 17-8 11
5 Adolfsbergs IK 3 1 1 1 5-6 4 3 2 1 0 11-2 7 6 3 2 1 16-8 11
6 FBK Karlstad 3 2 1 0 7-4 7 3 1 1 1 10-6 4 6 3 2 1 17-10 11
7 Yxhults IK 3 1 0 2 5-6 3 4 2 0 2 7-7 6 7 3 0 4 12-13 9
8 Hertzöga BK 3 1 1 1 10-4 4 3 0 3 0 4-4 3 6 1 4 1 14-8 7
9 IK Arvika Fotboll 4 1 1 2 3-5 4 2 1 0 1 2-3 3 6 2 1 3 5-8 7
10 IFK Ölme 3 0 1 2 3-6 1 3 1 0 2 6-8 3 6 1 1 4 9-14 4
11 Nora-Pershyttan BK 2 0 1 1 3-4 1 4 1 0 3 3-15 3 6 1 1 4 6-19 4
12 Grythyttans IF 3 0 0 3 2-16 0 3 0 0 3 1-9 0 6 0 0 6 3-25 0
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 Fanna BK 3 3 0 0 10-3 9 3 2 0 1 9-3 6 6 5 0 1 19-6 15
2 Värtans IK 4 2 1 1 7-3 7 2 2 0 0 5-1 6 6 4 1 1 12-4 13
3 IK Franke 3 2 0 1 2-3 6 3 1 2 0 5-4 5 6 3 2 1 7-7 11
4 IFK Österåkers FK 2 2 0 0 4-0 6 4 1 1 2 4-4 4 6 3 1 2 8-4 10
5 Vaksala SK 3 3 0 0 9-4 9 3 0 1 2 4-10 1 6 3 1 2 13-14 10
6 BKV Norrtälje 2 2 0 0 6-1 6 3 1 0 2 4-7 3 5 3 0 2 10-8 9
7 Brottby SK 3 2 0 1 8-8 6 3 1 0 2 3-7 3 6 3 0 3 11-15 9
8 Västerås SK FK 3 1 2 0 2-1 5 3 0 1 2 1-5 1 6 1 3 2 3-6 6
9 Märsta IK 3 0 1 2 1-4 1 2 1 1 0 2-0 4 5 1 2 2 3-4 5
10 IFK Uppsala 3 0 2 1 4-5 2 3 1 0 2 1-4 3 6 1 2 3 5-9 5
11 Vallentuna BK 3 0 1 2 5-7 1 3 0 2 1 4-6 2 6 0 3 3 9-13 3
12 Syrianska IF Kerburan 3 0 1 2 1-6 1 3 0 0 3 3-8 0 6 0 1 5 4-14 1
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 Eskilstuna City FK 3 3 0 0 5-2 9 3 1 1 1 6-9 4 6 4 1 1 11-11 13
2 FOC Farsta 3 3 0 0 15-3 9 3 1 0 2 3-4 3 6 4 0 2 18-7 12
3 Trosa Vagnhärads SK 3 3 0 0 6-2 9 3 1 0 2 5-6 3 6 4 0 2 11-8 12
4 Hargs BK 3 2 0 1 4-5 6 3 2 0 1 8-5 6 6 4 0 2 12-10 12
5 Hanvikens SK 3 2 1 0 10-4 7 3 1 0 2 6-5 3 6 3 1 2 16-9 10
6 Ängby IF 3 2 0 1 8-2 6 3 1 1 1 4-7 4 6 3 1 2 12-9 10
7 Syrianska Eskilstuna IF 3 0 2 1 2-3 2 3 2 0 1 4-1 6 6 2 2 2 6-4 8
8 IFK Eskilstuna 3 2 1 0 8-4 7 3 0 1 2 4-7 1 6 2 2 2 12-11 8
9 Enhörna IF 3 1 1 1 5-5 4 3 1 1 1 7-7 4 6 2 2 2 12-12 8
10 Västerhaninge IF 3 1 1 1 6-6 4 3 0 0 3 3-10 0 6 1 1 4 9-16 4
11 Tullinge TP FK 3 1 0 2 7-9 3 3 0 1 2 2-8 1 6 1 1 4 9-17 4
12 Värmdö IF 3 0 0 3 3-10 0 3 0 1 2 3-10 1 6 0 1 5 6-20 1
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 Skärblacka IF 3 2 1 0 3-1 7 3 2 0 1 8-4 6 6 4 1 1 11-5 13
2 IK Tord 3 1 1 1 2-2 4 3 3 0 0 8-4 9 6 4 1 1 10-6 13
3 IK Sleipner 3 3 0 0 8-2 9 3 1 0 2 2-3 3 6 4 0 2 10-5 12
4 Smedby AIS 3 2 0 1 7-6 6 3 2 0 1 6-3 6 6 4 0 2 13-9 12
5 Mjölby AI FF 3 3 0 0 8-5 9 3 1 0 2 4-9 3 6 4 0 2 12-14 12
6 Torstorps IF 3 3 0 0 10-3 9 3 0 1 2 4-8 1 6 3 1 2 14-11 10
7 Lindö FF 3 1 0 2 5-5 3 3 1 2 0 4-3 5 6 2 2 2 9-8 8
8 Vimmerby IF 3 2 0 1 7-4 6 3 0 0 3 2-5 0 6 2 0 4 9-9 6
9 Högsby IK 3 2 0 1 6-5 6 3 0 0 3 4-9 0 6 2 0 4 10-14 6
10 Eneby BK 3 1 1 1 3-4 4 3 0 1 2 2-6 1 6 1 2 3 5-10 5
11 Tranås FF 3 1 1 1 9-8 4 3 0 0 3 5-10 0 6 1 1 4 14-18 4
12 Tenhults IF 3 0 1 2 2-7 1 3 0 1 2 3-6 1 6 0 2 4 5-13 2
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 Sölvesborgs GoIF 3 3 0 0 11-3 9 2 2 0 0 5-1 6 5 5 0 0 16-4 15
2 IFK Karlshamn 3 3 0 0 10-1 9 3 1 0 2 5-7 3 6 4 0 2 15-8 12
3 Växjö Norra IF 3 2 1 0 7-1 7 3 1 1 1 15-3 4 6 3 2 1 22-4 11
4 Pukebergs BK 3 2 0 1 8-5 6 3 1 1 1 2-6 4 6 3 1 2 10-11 10
5 Saxemara IF 3 1 1 1 4-3 4 2 1 1 0 2-1 4 5 2 2 1 6-4 8
6 Lindsdals IF 3 2 1 0 10-2 7 2 0 0 2 0-6 0 5 2 1 2 10-8 7
7 IFK Grimslöv 2 1 0 1 4-4 3 3 0 3 0 4-4 3 5 1 3 1 8-8 6
8 Glömminge IF 3 1 1 1 3-4 4 3 0 1 2 7-12 1 6 1 2 3 10-16 5
9 FK Karlshamn United 3 0 2 1 3-4 2 3 1 0 2 3-8 3 6 1 2 3 6-12 5
10 Hörvikens IF 3 1 1 1 3-1 4 3 0 0 3 2-9 0 6 1 1 4 5-10 4
11 Nybro IF 2 1 0 1 6-6 3 4 0 0 4 1-11 0 6 1 0 5 7-17 3
12 Växjö United FC 1 0 0 1 1-15 0 1 1 0 0 3-2 3 2 1 0 1 4-17 3
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 Ahlafors IF 3 2 1 0 11-5 7 3 3 0 0 8-2 9 6 5 1 0 19-7 16
2 Skoftebyns IF 3 3 0 0 11-3 9 3 1 1 1 5-5 4 6 4 1 1 16-8 13
3 Holmalunds IF 3 2 0 1 10-5 6 3 2 0 1 5-5 6 6 4 0 2 15-10 12
4 Gerdskens BK 3 1 0 2 5-7 3 3 2 1 0 6-1 7 6 3 1 2 11-8 10
5 IFK Falköping FF 3 2 0 1 8-6 6 3 1 0 2 6-8 3 6 3 0 3 14-14 9
6 Främmestads IK 3 1 1 1 4-5 4 3 1 1 1 4-4 4 6 2 2 2 8-9 8
7 Alingsås IF 3 0 2 1 1-3 2 3 1 2 0 5-4 5 6 1 4 1 6-7 7
8 Tidaholms GoIF 3 1 0 2 4-6 3 3 1 1 1 3-5 4 6 2 1 3 7-11 7
9 Melleruds IF 3 0 1 2 2-5 1 3 1 1 1 7-5 4 6 1 2 3 9-10 5
10 Ardala GoIF 3 1 2 0 6-3 5 3 0 0 3 4-15 0 6 1 2 3 10-18 5
11 Trollhättans BoIS 3 0 2 1 4-5 2 3 0 1 2 3-7 1 6 0 3 3 7-12 3
12 Ödsmåls IK 3 0 1 2 3-8 1 3 0 2 1 5-8 2 6 0 3 3 8-16 3
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 IF Limhamn Bunkeflo 3 3 0 0 5-1 9 3 2 1 0 4-1 7 6 5 1 0 9-2 16
2 IF Lödde 3 2 1 0 9-2 7 3 1 1 1 7-6 4 6 3 2 1 16-8 11
3 BK Flagg 3 2 1 0 7-1 7 3 1 1 1 2-2 4 6 3 2 1 9-3 11
4 IFK Trelleborg 3 2 1 0 8-2 7 3 1 1 1 4-5 4 6 3 2 1 12-7 11
5 GIF Nike 3 1 1 1 6-4 4 3 2 0 1 9-5 6 6 3 1 2 15-9 10
6 Malmö City FC 3 2 0 1 9-6 6 3 1 0 2 8-5 3 6 3 0 3 17-11 9
7 Tomelilla IF 3 1 2 0 4-3 5 3 1 1 1 6-6 4 6 2 3 1 10-9 9
8 FBK Balkan 3 2 0 1 4-5 6 3 0 2 1 7-9 2 6 2 2 2 11-14 8
9 Sodra Sandby IF 3 1 1 1 4-5 4 3 0 1 2 2-5 1 6 1 2 3 6-10 5
10 FC Trelleborg 3 0 2 1 6-8 2 3 0 2 1 1-3 2 6 0 4 2 7-11 4
11 Kvarnby IK 3 0 0 3 2-13 0 3 1 0 2 4-10 3 6 1 0 5 6-23 3
12 Kulladals FF 3 0 1 2 3-5 1 3 0 0 3 1-10 0 6 0 1 5 4-15 1
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 Västra Frölunda IF 3 2 0 1 6-2 6 3 3 0 0 10-3 9 6 5 0 1 16-5 15
2 Landvetter IS 3 2 0 1 7-3 6 4 3 0 1 9-4 9 7 5 0 2 16-7 15
3 Angered BK 3 2 0 1 6-2 6 3 2 1 0 6-2 7 6 4 1 1 12-4 13
4 Kållereds SK 3 1 1 1 6-3 4 3 2 0 1 8-1 6 6 3 1 2 14-4 10
5 IK Kongahälla 4 1 1 2 12-9 4 3 2 0 1 4-4 6 7 3 1 3 16-13 10
6 Hestrafors IF 3 1 1 1 6-6 4 3 2 0 1 4-4 6 6 3 1 2 10-10 10
7 Gårda BK 3 2 0 1 3-5 6 3 1 1 1 5-6 4 6 3 1 2 8-11 10
8 Hisingsbacka FC 3 1 1 1 4-8 4 3 1 1 1 6-5 4 6 2 2 2 10-13 8
9 Dalen/Krokslätts FF 3 1 0 2 4-4 3 3 1 0 2 4-7 3 6 2 0 4 8-11 6
10 Jonsereds IF 3 2 0 1 9-7 6 3 0 0 3 2-13 0 6 2 0 4 11-20 6
11 IK Virgo 3 0 1 2 3-7 1 3 0 2 1 4-8 2 6 0 3 3 7-15 3
12 Lerkils IF 3 0 0 3 0-8 0 3 0 0 3 2-9 0 6 0 0 6 2-17 0
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 IFK Fjärås 3 3 0 0 5-1 9 2 2 0 0 4-2 6 5 5 0 0 9-3 15
2 Råå IF 3 2 0 1 7-4 6 3 2 0 1 2-1 6 6 4 0 2 9-5 12
3 Laholms FK 3 2 0 1 6-3 6 3 2 0 1 6-6 6 6 4 0 2 12-9 12
4 Varbergs BoIS FC 3 2 0 1 7-6 6 3 1 1 1 6-4 4 6 3 1 2 13-10 10
5 Skene IF 3 2 1 0 4-0 7 3 1 0 2 4-6 3 6 3 1 2 8-6 10
6 Åsa IF 2 1 1 0 4-2 4 3 1 2 0 5-2 5 5 2 3 0 9-4 9
7 Gnosjö IF 3 0 2 1 4-5 2 3 2 1 0 7-2 7 6 2 3 1 11-7 9
8 Anderstorps IF 3 1 0 2 3-6 3 3 1 1 1 4-6 4 6 2 1 3 7-12 7
9 Höganäs BK 3 1 0 2 5-7 3 3 1 0 2 5-5 3 6 2 0 4 10-12 6
10 Högaborgs BK 3 1 1 1 3-5 4 3 0 1 2 2-7 1 6 1 2 3 5-12 5
11 Markaryds IF 3 0 1 2 2-4 1 3 0 1 2 3-5 1 6 0 2 4 5-9 2
12 Älmhults IF 3 0 1 2 3-6 1 3 0 0 3 1-7 0 6 0 1 5 4-13 1
Spelschema