Trelleborgs FF odds, spelschema, live stream

Match
1
X
2
17:30 20/10
2.75
3.50
2.55
13:30 26/10
3.15
3.45
2.10

Oddsen uppdaterades 2019-10-14 21:01:02. Vi reserverar oss för eventuella avvikelser.

Tabell
5 SenasteMaVOFGM-IMP
1 Varbergs BoIS FC 1494127-8311364319-142227158446-2253
2 Mjällby AIF 14101322-14311363417-142127164739-2852
3 Jönköpings Södra 1483323-12271363423-122127146746-2448
4 Brage 1372422-11231474325-172527146747-2848
5 Degerfors IF 1482423-17261353517-151827135940-3244
6 Örgryte 1374220-12251453618-201827127838-3243
7 Dalkurd FF 1491425-24281343616-1815271341041-4243
8 Norrby IF 1372418-17231436517-211527108935-3838
9 Halmstads BK 1463524-15211341810-1713271041334-3234
10 Trelleborgs FF 1446415-16181334617-2413277101032-4031
11 GAIS 133469-18131453613-171827871222-3531
12 Västerås SK FK 1335515-16141444619-191627791134-3530
13 IK Frej 1325618-26111443716-221527681334-4826
14 Syrianska 1434716-28131333713-241227671429-5225
15 Brommapojkarna 1324715-22101434718-231327581433-4523
16 Öster 1326510-16121425714-2511274111224-4123
Resultat
Match
Resultat
17:306/10
6/10 17:30
2 - 2
15:0029/9
29/9 15:00
3 - 2
19:0025/9
25/9 19:00
0 - 3
17:3022/9
22/9 17:30
3 - 0
13:3014/9
14/9 13:30
0 - 1
17:301/9
1/9 17:30
2 - 1
19:0026/8
26/8 19:00
0 - 1
18:0017/8
17/8 18:00
2 - 2
15:0011/8
11/8 15:00
1 - 1
15:004/8
4/8 15:00
2 - 2
Spelschema
Omgång 1
Match
Resultat
16:0030/3
16:00 30/3
Superettan - 2019
2 - 2
Omgång 2
Match
Resultat
15:007/4
15:00 7/4
3 - 1
Omgång 3
Match
Resultat
19:0015/4
19:00 15/4
Superettan - 2019
1 - 1
Omgång 4
Match
Resultat
15:0022/4
15:00 22/4
Superettan - 2019
0 - 0
Omgång 5
Match
Resultat
15:0028/4
15:00 28/4
Superettan - 2019
2 - 0
Omgång 6
Match
Resultat
19:006/5
19:00 6/5
Superettan - 2019
3 - 3
Omgång 7
Match
Resultat
13:3011/5
13:30 11/5
Superettan - 2019
0 - 1
Omgång 8
Match
Resultat
19:0015/5
19:00 15/5
2 - 1
Omgång 9
Match
Resultat
15:0019/5
15:00 19/5
Superettan - 2019
2 - 1
Omgång 10
Match
Resultat
17:3026/5
17:30 26/5
Superettan - 2019
1 - 1
Omgång 11
Match
Resultat
17:302/6
17:30 2/6
2 - 3
Omgång 12
Match
Resultat
16:008/6
16:00 8/6
0 - 0
Omgång 13
Match
Resultat
16:0015/6
16:00 15/6
Superettan - 2019
2 - 0
Omgång 14
Match
Resultat
15:0023/6
15:00 23/6
2 - 0
Omgång 15
Match
Resultat
16:0013/7
16:00 13/7
Superettan - 2019
1 - 2
Omgång 16
Match
Resultat
17:3021/7
17:30 21/7
Superettan - 2019
0 - 2
Omgång 17
Match
Resultat
16:0027/7
16:00 27/7
Superettan - 2019
1 - 0
Omgång 18
Match
Resultat
15:004/8
15:00 4/8
Superettan - 2019
2 - 2
Omgång 19
Match
Resultat
15:0011/8
15:00 11/8
1 - 1
Omgång 20
Match
Resultat
18:0017/8
18:00 17/8
2 - 2
Omgång 21
Match
Resultat
19:0026/8
19:00 26/8
0 - 1
Omgång 22
Match
Resultat
17:301/9
17:30 1/9
Superettan - 2019
2 - 1
Omgång 23
Match
Resultat
13:3014/9
13:30 14/9
Superettan - 2019
0 - 1
Omgång 24
Match
Resultat
17:3022/9
17:30 22/9
Superettan - 2019
3 - 0
Omgång 25
Match
Resultat
19:0025/9
19:00 25/9
0 - 3
Omgång 26
Match
Resultat
15:0029/9
15:00 29/9
Superettan - 2019
3 - 2
Omgång 27
Match
Resultat
17:306/10
17:30 6/10
Superettan - 2019
2 - 2
Omgång 28
Match
Resultat
17:3020/10
17:30 20/10
Superettan - 2019
-
Omgång 29
Match
Resultat
13:3026/10
13:30 26/10
-
Omgång 30
Match
Resultat
15:003/11
15:00 3/11
Superettan - 2019
-

Trelleborgs FF spelar sina hemmamatcher på Vångavallen i Trelleborg som har en publikkapacitet på 10000 personer.

Trelleborgs FF mötte Brage i den senaste omgången och matchen slutade oavgjort 2-2.

Trelleborgs FF möter Norrby IF i nästa omgång på bortaplan, med avspark 17:30 den 20/10.

Ligatitlar: 0

Hemmaarena: Vångavallen
Kapacitet: 10000
Stad: Trelleborg
Underlag: Gräs

Webbplats: http://www.trelleborgsff.se/