Grebbestads IF odds, spelschema, match

Tabell
Division 2 2024
Södra Götaland 5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 Hässleholms IF 5 4 1 0 12-3 13 4 3 1 0 6-1 10 9 7 2 0 18-4 23
2 Österlen FF 4 3 1 0 8-5 10 4 3 0 1 10-8 9 8 6 1 1 18-13 19
3 FK Karlskrona 5 3 1 1 10-6 10 4 2 1 1 7-5 7 9 5 2 2 17-11 17
4 Kristianstads FC 4 2 2 0 6-2 8 5 2 1 2 13-9 7 9 4 3 2 19-11 15
5 FBK Balkan 4 2 1 1 6-2 7 4 2 0 2 5-6 6 8 4 1 3 11-8 13
6 IFK Karlshamn 4 2 0 2 6-6 6 5 2 1 2 8-11 7 9 4 1 4 14-17 13
7 IFK Trelleborg 4 2 1 1 10-6 7 4 1 1 2 4-8 4 8 3 2 3 14-14 11
8 IFK Simrishamn 4 1 1 2 6-7 4 4 2 1 1 5-7 7 8 3 2 3 11-14 11
9 IFK Berga 4 2 1 1 8-5 7 5 1 0 4 7-11 3 9 3 1 5 15-16 10
10 Nosaby IF 5 2 0 3 6-6 6 4 1 1 2 2-5 4 9 3 1 5 8-11 10
11 IFK Hässleholm 4 0 1 3 2-8 1 5 2 1 2 7-8 7 9 2 2 5 9-16 8
12 IF Lödde 5 1 2 2 8-7 5 4 0 2 2 0-3 2 9 1 4 4 8-10 7
13 Högaborgs BK 4 1 0 3 5-7 3 4 1 0 3 4-9 3 8 2 0 6 9-16 6
14 Räppe GOIF 4 1 0 3 5-11 3 4 0 2 2 3-7 2 8 1 2 5 8-18 5
Division 2 2024
Västra Götaland 5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 Varbergs GIF 4 3 0 1 7-3 9 5 3 1 1 7-4 10 9 6 1 2 14-7 19
2 Husqvarna FF 6 4 2 0 12-7 14 3 1 2 0 3-2 5 9 5 4 0 15-9 19
3 BK Astrio 4 3 0 1 8-2 9 4 2 1 1 8-4 7 8 5 1 2 16-6 16
4 Västra Frölunda IF 4 2 1 1 8-4 7 4 2 1 1 10-7 7 8 4 2 2 18-11 14
5 Lindome GIF 4 1 2 1 8-8 5 4 3 0 1 12-6 9 8 4 2 2 20-14 14
6 Landvetter IS 4 2 1 1 14-6 7 4 2 0 2 6-8 6 8 4 1 3 20-14 13
7 Laholms FK 4 3 0 1 14-9 9 4 1 0 3 6-8 3 8 4 0 4 20-17 12
8 Qviding FIF 3 1 1 1 8-5 4 5 2 1 2 12-12 7 8 3 2 3 20-17 11
9 IK Tord 4 2 1 1 6-2 7 4 1 0 3 8-10 3 8 3 1 4 14-12 10
10 Sävedalens IF 4 1 1 2 6-11 4 4 2 0 2 4-10 6 8 3 1 4 10-21 10
11 Öckerö IF 5 2 1 2 10-9 7 4 0 1 3 5-12 1 9 2 2 5 15-21 8
12 Jonsereds IF 4 1 0 3 3-10 3 5 1 2 2 10-14 5 9 2 2 5 13-24 8
13 Bergdalens IK 4 1 0 3 6-11 3 5 1 1 3 8-12 4 9 2 1 6 14-23 7
14 Hittarps IK 5 1 1 3 8-12 4 4 0 1 3 0-9 1 9 1 2 6 8-21 5
Division 2 2024
Norra Götaland 5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 IK Kongahälla 4 3 1 0 10-3 10 5 4 1 0 13-5 13 9 7 2 0 23-8 23
2 IFK Skövde FK 5 3 2 0 14-7 11 4 3 0 1 7-4 9 9 6 2 1 21-11 20
3 Herrestads AIF 4 3 1 0 10-4 10 5 2 2 1 8-6 8 9 5 3 1 18-10 18
4 Lidköpings FK 4 2 1 1 7-4 7 5 2 3 0 8-5 9 9 4 4 1 15-9 16
5 Ahlafors IF 5 3 1 1 13-6 10 4 1 2 1 5-6 5 9 4 3 2 18-12 15
6 Grebbestads IF 5 2 2 1 10-7 8 4 2 1 1 9-9 7 9 4 3 2 19-16 15
7 Vänersborgs FK 4 0 1 3 5-9 1 5 4 0 1 13-6 12 9 4 1 4 18-15 13
8 Stenungsunds IF 5 1 2 2 2-5 5 4 2 1 1 7-6 7 9 3 3 3 9-11 12
9 Vänersborgs IF 5 3 0 2 4-5 9 4 0 1 3 2-9 1 9 3 1 5 6-14 10
10 IFK Kumla 4 2 1 1 8-7 7 5 0 1 4 3-8 1 9 2 2 5 11-15 8
11 Säffle FF 4 0 1 3 3-9 1 5 2 0 3 7-9 6 9 2 1 6 10-18 7
12 IK Gauthiod 4 0 1 3 4-12 1 5 1 2 2 5-5 5 9 1 3 5 9-17 6
13 Motala AIF FK 5 1 3 1 10-11 6 4 0 0 4 3-15 0 9 1 3 5 13-26 6
14 BK Forward 5 0 0 5 2-9 0 4 0 3 1 8-9 3 9 0 3 6 10-18 3
Division 2 2024
Norra Svealand 5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 Enköpings SK FK 4 4 0 0 16-3 12 5 3 2 0 9-4 11 9 7 2 0 25-7 23
2 FC Arlanda 4 3 1 0 13-5 10 4 3 1 0 11-5 10 8 6 2 0 24-10 20
3 FC Järfälla 4 2 0 2 8-7 6 5 4 0 1 8-5 12 9 6 0 3 16-12 18
4 IFK Österåkers FK 3 1 1 1 4-4 4 5 4 0 1 9-4 12 8 5 1 2 13-8 16
5 FC Gute 4 2 1 1 7-7 7 5 2 1 2 12-8 7 9 4 2 3 19-15 14
6 IK Franke 5 1 1 3 6-11 4 4 3 1 0 11-2 10 9 4 2 3 17-13 14
7 Falu FK 5 1 2 2 5-6 5 4 3 0 1 9-6 9 9 4 2 3 14-12 14
8 Viggbyholms IK 5 2 2 1 6-4 8 4 1 1 2 7-7 4 9 3 3 3 13-11 12
9 FOC Farsta 4 1 1 2 9-9 4 5 1 3 1 7-7 6 9 2 4 3 16-16 10
10 Kungsängens IF 5 1 1 3 2-5 4 4 2 0 2 5-4 6 9 3 1 5 7-9 10
11 Hudiksvalls Förenade FF 5 1 2 2 5-8 5 4 1 2 1 7-7 5 9 2 4 3 12-15 10
12 Skiljebo SK 5 1 1 3 3-9 4 4 1 0 3 2-7 3 9 2 1 6 5-16 7
13 Sandvikens AIK FK 4 1 0 3 6-9 3 5 0 2 3 4-10 2 9 1 2 6 10-19 5
14 Dalkurd FF 5 0 0 5 4-17 0 4 0 0 4 3-18 0 9 0 0 9 7-35 0
Division 2 2024
Södra Svealand 5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 IFK Haninge 5 4 1 0 17-8 13 4 3 1 0 10-3 10 9 7 2 0 27-11 23
2 Arameiska-Syrianska IF 5 4 1 0 13-4 13 4 2 0 2 8-8 6 9 6 1 2 21-12 19
3 Nyköpings BIS 4 2 1 1 10-9 7 5 3 2 0 10-5 11 9 5 3 1 20-14 18
4 IF Sylvia 4 3 1 0 14-3 10 5 1 2 2 5-10 5 9 4 3 2 19-13 15
5 IK Sleipner 4 2 1 1 7-4 7 5 2 1 2 4-7 7 9 4 2 3 11-11 14
6 Åtvidabergs FF 4 3 1 0 7-1 10 4 1 0 3 7-10 3 8 4 1 3 14-11 13
7 Syrianska 4 1 2 1 3-3 5 4 2 1 1 7-8 7 8 3 3 2 10-11 12
8 BK Ljungsbro 3 2 1 0 8-4 7 5 1 1 3 7-13 4 8 3 2 3 15-17 11
9 FC Nacka Iliria 4 0 1 3 3-8 1 5 2 2 1 11-7 8 9 2 3 4 14-15 9
10 Smedby AIS 5 2 1 2 6-6 7 3 0 0 3 1-5 0 8 2 1 5 7-11 7
11 Enskede IK 5 1 1 3 4-8 4 3 1 0 2 5-6 3 8 2 1 5 9-14 7
12 Mjölby AI FF 5 1 0 4 8-13 3 4 1 1 2 3-7 4 9 2 1 6 11-20 7
13 IFK Eskilstuna 4 0 2 2 6-10 2 5 1 2 2 7-16 5 9 1 4 4 13-26 7
14 Huddinge IF 4 0 0 4 3-8 0 4 1 1 2 4-4 4 8 1 1 6 7-12 4
Division 2 2024
Norrland 5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 Team TG FF 4 3 0 1 19-5 9 4 4 0 0 8-2 12 8 7 0 1 27-7 21
2 Bergnäsets AIK 4 3 0 1 7-5 9 4 3 0 1 8-4 9 8 6 0 2 15-9 18
3 Skellefteå FF 4 2 2 0 11-4 8 4 3 0 1 11-6 9 8 5 2 1 22-10 17
4 Bodens BK FF 4 3 0 1 7-4 9 4 2 2 0 9-5 8 8 5 2 1 16-9 17
5 Ytterhogdals IK 5 3 0 2 10-9 9 4 2 1 1 8-3 7 9 5 1 3 18-12 16
6 IFK Luleå 5 2 1 2 9-9 7 4 2 1 1 7-8 7 9 4 2 3 16-17 14
7 Täfteå IK 6 4 0 2 14-7 12 3 0 1 2 2-7 1 9 4 1 4 16-14 13
8 Umeå FC Akademi 4 3 0 1 9-3 9 5 1 1 3 6-10 4 9 4 1 4 15-13 13
9 Gottne IF 4 3 0 1 11-7 9 4 1 0 3 5-8 3 8 4 0 4 16-15 12
10 IFK Östersund 4 2 1 1 9-6 7 5 1 0 4 8-12 3 9 3 1 5 17-18 10
11 Kiruna FF 4 1 0 3 2-6 3 5 2 0 3 6-12 6 9 3 0 6 8-18 9
12 Lucksta IF 4 2 2 0 9-3 8 4 0 0 4 4-16 0 8 2 2 4 13-19 8
13 Frösö IF 4 1 0 3 5-9 3 5 0 1 4 3-17 1 9 1 1 7 8-26 4
14 IF Älgarna 4 0 1 3 4-14 1 5 0 0 5 6-16 0 9 0 1 8 10-30 1
Resultat
Match
Resultat
19:00 24/5
Division 2 - Norra Götaland
2 - 2
14:00 18/5
Division 2 - Norra Götaland
0 - 2
14:00 11/5
Division 2 - Norra Götaland
3 - 0
14:00 4/5
Division 2 - Norra Götaland
5 - 5
14:00 27/4
Division 2 - Norra Götaland
2 - 0
19:00 19/4
Division 2 - Norra Götaland
4 - 1
19:30 12/4
Division 2 - Norra Götaland
1 - 3
19:00 5/4
Division 2 - Norra Götaland
2 - 2
14:00 29/3
Division 2 - Norra Götaland
0 - 1
Spelschema
Omgång 1
14:00 29/3
Division 2 2024 - Norra Götaland
0 - 1
Omgång 2
19:00 5/4
Division 2 2024 - Norra Götaland
2 - 2
Omgång 3
19:30 12/4
Division 2 2024 - Norra Götaland
-
19:30 12/4
Division 2 2024 - Norra Götaland
1 - 3
Omgång 4
19:00 19/4
Division 2 2024 - Norra Götaland
4 - 1
Omgång 5
14:00 27/4
Division 2 2024 - Norra Götaland
2 - 0
Omgång 6
14:00 4/5
Division 2 2024 - Norra Götaland
5 - 5
Omgång 7
14:00 11/5
Division 2 2024 - Norra Götaland
3 - 0
15:00 11/5
Division 2 2024 - Norra Götaland
-
Omgång 8
14:00 18/5
Division 2 2024 - Norra Götaland
0 - 2
Omgång 9
19:00 24/5
Division 2 2024 - Norra Götaland
2 - 2
Omgång 10
19:00 30/5
Division 2 2024 - Norra Götaland
-
Omgång 11
19:00 7/6
Division 2 2024 - Norra Götaland
-
Omgång 12
14:00 15/6
Division 2 2024 - Norra Götaland
-
Omgång 13
19:30 20/6
Division 2 2024 - Norra Götaland
-
Omgång 14
15:00 30/6
Division 2 2024 - Norra Götaland
-
Omgång 15
15:00 3/8
Division 2 2024 - Norra Götaland
-
Omgång 16
19:00 9/8
Division 2 2024 - Norra Götaland
-
15:00 10/8
Division 2 2024 - Norra Götaland
-
Omgång 17
15:00 18/8
Division 2 2024 - Norra Götaland
-
Omgång 18
15:00 25/8
Division 2 2024 - Norra Götaland
-
Omgång 19
15:00 31/8
Division 2 2024 - Norra Götaland
-
Omgång 20
19:30 6/9
Division 2 2024 - Norra Götaland
-
15:00 7/9
Division 2 2024 - Norra Götaland
-
Omgång 21
14:00 14/9
Division 2 2024 - Norra Götaland
-
Omgång 22
15:00 21/9
Division 2 2024 - Norra Götaland
-
Omgång 23
15:00 29/9
Division 2 2024 - Norra Götaland
-
Omgång 24
15:00 5/10
Division 2 2024 - Norra Götaland
-
Omgång 25
15:00 13/10
Division 2 2024 - Norra Götaland
-
Omgång 26
14:00 20/10
Division 2 2024 - Norra Götaland
-

Grebbestads IF mötte Herrestads AIF senast i Division 2 och matchen slutade oavgjort 2-2.

Grebbestads IF möter IK Gauthiod härnäst på bortaplan i Division 2, med avspark 19:00 den 30/5.