bet365

Torpedo Nizhny Novgorod odds, spelschema, match

Tabell
Divisioner
Konferenser
Ligan
Eastern Conference
Chernyshev division
Grundserie 5 Senaste Ma V ÖV ÖF F GM-IM P
1 Avangard Omsk 34 20 5 1 8 123-82 51 34 11 7 5 11 88-99 41 68 31 12 6 19 211-181 92
2 Salavat Yulaev UFA 34 21 3 1 9 104-59 49 34 15 3 5 11 92-84 41 68 36 6 6 20 196-143 90
3 Amur Chabarovsk 34 16 0 6 12 89-87 38 34 7 6 7 14 70-91 33 68 23 6 13 26 159-178 71
4 Sibir Novosibirsk 34 12 4 7 11 83-89 39 34 8 6 4 16 71-95 32 68 20 10 11 27 154-184 71
5 Admiral Vladivostok 34 9 3 6 16 82-92 30 34 5 4 6 19 66-105 24 68 14 7 12 35 148-197 54
6 Barys Nur-Sultan 34 8 4 6 16 76-91 30 34 2 5 4 23 65-120 18 68 10 9 10 39 141-211 48
Kharlamov division
Grundserie 5 Senaste Ma V ÖV ÖF F GM-IM P
1 Metallurg Magnitogorsk 34 22 4 3 5 117-72 55 34 13 5 4 12 95-95 40 68 35 9 7 17 212-167 95
2 AK Bars Kazan 34 19 7 1 7 101-68 53 34 14 1 1 18 74-72 31 68 33 8 2 25 175-140 84
3 Avtomobilist Jekaterinburg 34 15 7 5 7 81-72 49 34 11 4 3 16 82-85 33 68 26 11 8 23 163-157 82
4 Traktor Chelyabinsk 34 17 6 2 9 92-63 48 34 10 4 4 16 91-104 32 68 27 10 6 25 183-167 80
5 Lada Togliatti 34 17 2 5 10 86-74 43 34 7 6 9 12 79-96 35 68 24 8 14 22 165-170 78
6 Neftekhimik Nizhnekamsk 34 12 5 11 6 84-85 45 34 8 2 4 20 74-116 24 68 20 7 15 26 158-201 69
Eastern Conference
Grundserie 5 Senaste Ma V ÖV ÖF F GM-IM P
1 Metallurg Magnitogorsk 34 22 4 3 5 117-72 55 34 13 5 4 12 95-95 40 68 35 9 7 17 212-167 95
2 Avangard Omsk 34 20 5 1 8 123-82 51 34 11 7 5 11 88-99 41 68 31 12 6 19 211-181 92
3 Salavat Yulaev UFA 34 21 3 1 9 104-59 49 34 15 3 5 11 92-84 41 68 36 6 6 20 196-143 90
4 AK Bars Kazan 34 19 7 1 7 101-68 53 34 14 1 1 18 74-72 31 68 33 8 2 25 175-140 84
5 Avtomobilist Jekaterinburg 34 15 7 5 7 81-72 49 34 11 4 3 16 82-85 33 68 26 11 8 23 163-157 82
6 Traktor Chelyabinsk 34 17 6 2 9 92-63 48 34 10 4 4 16 91-104 32 68 27 10 6 25 183-167 80
7 Lada Togliatti 34 17 2 5 10 86-74 43 34 7 6 9 12 79-96 35 68 24 8 14 22 165-170 78
8 Amur Chabarovsk 34 16 0 6 12 89-87 38 34 7 6 7 14 70-91 33 68 23 6 13 26 159-178 71
9 Sibir Novosibirsk 34 12 4 7 11 83-89 39 34 8 6 4 16 71-95 32 68 20 10 11 27 154-184 71
10 Neftekhimik Nizhnekamsk 34 12 5 11 6 84-85 45 34 8 2 4 20 74-116 24 68 20 7 15 26 158-201 69
11 Admiral Vladivostok 34 9 3 6 16 82-92 30 34 5 4 6 19 66-105 24 68 14 7 12 35 148-197 54
12 Barys Nur-Sultan 34 8 4 6 16 76-91 30 34 2 5 4 23 65-120 18 68 10 9 10 39 141-211 48
Western Conference
Bobrov division
Grundserie 5 Senaste Ma V ÖV ÖF F GM-IM P
1 SKA St Petersburg 34 21 3 2 8 118-63 50 34 19 3 1 11 102-76 45 68 40 6 3 19 220-139 95
2 Spartak Moskva 34 19 4 0 11 125-101 46 34 17 0 8 9 108-88 42 68 36 4 8 20 233-189 88
3 Torpedo Nizhny Novgorod 34 14 5 4 11 98-89 42 34 13 2 3 16 91-91 33 68 27 7 7 27 189-180 75
4 Sotji 34 11 1 5 17 92-127 29 34 8 3 2 21 76-127 24 68 19 4 7 38 168-254 53
5 Vitjaz Podolsk 33 5 5 2 21 67-109 22 34 9 1 6 18 64-112 26 67 14 6 8 39 131-221 48
Tarasov division
Grundserie 5 Senaste Ma V ÖV ÖF F GM-IM P
1 Dynamo Moskva 34 16 8 2 8 117-81 50 34 15 7 4 8 98-79 48 68 31 15 6 16 215-160 98
2 Lokomotiv Jaroslavl 34 14 6 2 12 81-75 42 34 20 4 3 7 93-64 51 68 34 10 5 19 174-139 93
3 Severstal Cherepovec 34 15 3 5 11 102-98 41 34 15 3 3 13 101-87 39 68 30 6 8 24 203-185 80
4 CSKA Moskva 34 16 2 2 14 103-80 38 34 14 2 6 12 90-86 38 68 30 4 8 26 193-166 76
5 Dinamo Minsk 34 14 2 4 14 81-84 36 33 11 4 1 17 96-92 31 67 25 6 5 31 177-176 67
6 HC Red Star Kunlun 34 9 5 5 15 84-100 33 34 6 5 1 22 75-122 23 68 15 10 6 37 159-222 56
Western Conference
Grundserie 5 Senaste Ma V ÖV ÖF F GM-IM P
1 Dynamo Moskva 34 16 8 2 8 117-81 50 34 15 7 4 8 98-79 48 68 31 15 6 16 215-160 98
2 SKA St Petersburg 34 21 3 2 8 118-63 50 34 19 3 1 11 102-76 45 68 40 6 3 19 220-139 95
3 Lokomotiv Jaroslavl 34 14 6 2 12 81-75 42 34 20 4 3 7 93-64 51 68 34 10 5 19 174-139 93
4 Spartak Moskva 34 19 4 0 11 125-101 46 34 17 0 8 9 108-88 42 68 36 4 8 20 233-189 88
5 Severstal Cherepovec 34 15 3 5 11 102-98 41 34 15 3 3 13 101-87 39 68 30 6 8 24 203-185 80
6 CSKA Moskva 34 16 2 2 14 103-80 38 34 14 2 6 12 90-86 38 68 30 4 8 26 193-166 76
7 Torpedo Nizhny Novgorod 34 14 5 4 11 98-89 42 34 13 2 3 16 91-91 33 68 27 7 7 27 189-180 75
8 Dinamo Minsk 34 14 2 4 14 81-84 36 33 11 4 1 17 96-92 31 67 25 6 5 31 177-176 67
9 HC Red Star Kunlun 34 9 5 5 15 84-100 33 34 6 5 1 22 75-122 23 68 15 10 6 37 159-222 56
10 Sotji 34 11 1 5 17 92-127 29 34 8 3 2 21 76-127 24 68 19 4 7 38 168-254 53
11 Vitjaz Podolsk 33 5 5 2 21 67-109 22 34 9 1 6 18 64-112 26 67 14 6 8 39 131-221 48
KHL 2023/24 - Grundserie
Grundserie 5 Senaste Ma V ÖV ÖF F GM-IM P
1 Dynamo Moskva 34 16 8 2 8 117-81 50 34 15 7 4 8 98-79 48 68 31 15 6 16 215-160 98
2 SKA St Petersburg 34 21 3 2 8 118-63 50 34 19 3 1 11 102-76 45 68 40 6 3 19 220-139 95
3 Metallurg Magnitogorsk 34 22 4 3 5 117-72 55 34 13 5 4 12 95-95 40 68 35 9 7 17 212-167 95
4 Lokomotiv Jaroslavl 34 14 6 2 12 81-75 42 34 20 4 3 7 93-64 51 68 34 10 5 19 174-139 93
5 Avangard Omsk 34 20 5 1 8 123-82 51 34 11 7 5 11 88-99 41 68 31 12 6 19 211-181 92
6 Salavat Yulaev UFA 34 21 3 1 9 104-59 49 34 15 3 5 11 92-84 41 68 36 6 6 20 196-143 90
7 Spartak Moskva 34 19 4 0 11 125-101 46 34 17 0 8 9 108-88 42 68 36 4 8 20 233-189 88
8 AK Bars Kazan 34 19 7 1 7 101-68 53 34 14 1 1 18 74-72 31 68 33 8 2 25 175-140 84
9 Avtomobilist Jekaterinburg 34 15 7 5 7 81-72 49 34 11 4 3 16 82-85 33 68 26 11 8 23 163-157 82
10 Severstal Cherepovec 34 15 3 5 11 102-98 41 34 15 3 3 13 101-87 39 68 30 6 8 24 203-185 80
11 Traktor Chelyabinsk 34 17 6 2 9 92-63 48 34 10 4 4 16 91-104 32 68 27 10 6 25 183-167 80
12 Lada Togliatti 34 17 2 5 10 86-74 43 34 7 6 9 12 79-96 35 68 24 8 14 22 165-170 78
13 CSKA Moskva 34 16 2 2 14 103-80 38 34 14 2 6 12 90-86 38 68 30 4 8 26 193-166 76
14 Torpedo Nizhny Novgorod 34 14 5 4 11 98-89 42 34 13 2 3 16 91-91 33 68 27 7 7 27 189-180 75
15 Amur Chabarovsk 34 16 0 6 12 89-87 38 34 7 6 7 14 70-91 33 68 23 6 13 26 159-178 71
16 Sibir Novosibirsk 34 12 4 7 11 83-89 39 34 8 6 4 16 71-95 32 68 20 10 11 27 154-184 71
17 Neftekhimik Nizhnekamsk 34 12 5 11 6 84-85 45 34 8 2 4 20 74-116 24 68 20 7 15 26 158-201 69
18 Dinamo Minsk 34 14 2 4 14 81-84 36 33 11 4 1 17 96-92 31 67 25 6 5 31 177-176 67
19 HC Red Star Kunlun 34 9 5 5 15 84-100 33 34 6 5 1 22 75-122 23 68 15 10 6 37 159-222 56
20 Admiral Vladivostok 34 9 3 6 16 82-92 30 34 5 4 6 19 66-105 24 68 14 7 12 35 148-197 54
21 Sotji 34 11 1 5 17 92-127 29 34 8 3 2 21 76-127 24 68 19 4 7 38 168-254 53
22 Barys Nur-Sultan 34 8 4 6 16 76-91 30 34 2 5 4 23 65-120 18 68 10 9 10 39 141-211 48
23 Vitjaz Podolsk 33 5 5 2 21 67-109 22 34 9 1 6 18 64-112 26 67 14 6 8 39 131-221 48
Resultat
Match
Resultat
15:00 9/3
KHL - Slutspel
3 - 0
17:30 7/3
KHL - Slutspel
1 - 4
17:30 5/3
KHL - Slutspel
2 - 5
15:00 3/3
KHL - Slutspel
3 - 2 öt
17:30 1/3
KHL - Slutspel
2 - 5
17:30 26/2
4 - 5 öt
11:00 24/2
KHL - Grundserie
1 - 2
17:30 20/2
KHL - Grundserie
7 - 3
15:00 18/2
KHL - Grundserie
4 - 3
17:30 16/2
KHL - Grundserie
3 - 1
Spelschema
17:30 1/3
KHL 2023/24 - Slutspel
2 - 5
15:00 3/3
KHL 2023/24 - Slutspel
3 - 2 öt
17:30 5/3
KHL 2023/24 - Slutspel
2 - 5
17:30 7/3
KHL 2023/24 - Slutspel
1 - 4
15:00 9/3
KHL 2023/24 - Slutspel
3 - 0
16:00 3/9
KHL 2023/24 - Grundserie
2 - 5
18:30 6/9
KHL 2023/24 - Grundserie
4 - 3
18:00 8/9
KHL 2023/24 - Grundserie
6 - 4
18:30 12/9
KHL 2023/24 - Grundserie
3 - 1
18:00 14/9
KHL 2023/24 - Grundserie
5 - 2
16:00 16/9
KHL 2023/24 - Grundserie
4 - 3
16:00 18/9
KHL 2023/24 - Grundserie
1 - 0 öt
18:30 20/9
KHL 2023/24 - Grundserie
3 - 1
16:10 24/9
KHL 2023/24 - Grundserie
3 - 4
18:00 26/9
KHL 2023/24 - Grundserie
1 - 4
18:00 28/9
KHL 2023/24 - Grundserie
2 - 1 öt
16:00 30/9
KHL 2023/24 - Grundserie
2 - 5
18:30 3/10
KHL 2023/24 - Grundserie
0 - 1
18:30 5/10
KHL 2023/24 - Grundserie
2 - 4
16:00 7/10
KHL 2023/24 - Grundserie
1 - 7
17:00 9/10
KHL 2023/24 - Grundserie
1 - 0
18:00 11/10
KHL 2023/24 - Grundserie
3 - 4
12:00 14/10
KHL 2023/24 - Grundserie
2 - 4
18:00 16/10
KHL 2023/24 - Grundserie
0 - 4
18:00 18/10
KHL 2023/24 - Grundserie
4 - 5 str
12:00 21/10
KHL 2023/24 - Grundserie
4 - 2
18:00 24/10
KHL 2023/24 - Grundserie
0 - 1
18:30 27/10
KHL 2023/24 - Grundserie
4 - 2
13:00 29/10
KHL 2023/24 - Grundserie
1 - 2
14:30 31/10
KHL 2023/24 - Grundserie
3 - 2
17:30 2/11
KHL 2023/24 - Grundserie
2 - 3 öt
15:00 4/11
KHL 2023/24 - Grundserie
4 - 3
17:30 8/11
KHL 2023/24 - Grundserie
1 - 4
10:30 10/11
KHL 2023/24 - Grundserie
0 - 3
08:00 12/11
KHL 2023/24 - Grundserie
4 - 3
13:30 14/11
KHL 2023/24 - Grundserie
4 - 1
11:00 18/11
KHL 2023/24 - Grundserie
3 - 1
17:30 20/11
KHL 2023/24 - Grundserie
4 - 2
17:30 23/11
KHL 2023/24 - Grundserie
3 - 2
15:00 25/11
KHL 2023/24 - Grundserie
4 - 3 str
15:00 27/11
KHL 2023/24 - Grundserie
2 - 1
17:00 29/11
KHL 2023/24 - Grundserie
3 - 2 str
15:00 3/12
KHL 2023/24 - Grundserie
4 - 1
16:00 5/12
KHL 2023/24 - Grundserie
2 - 4
15:00 7/12
KHL 2023/24 - Grundserie
2 - 3
17:00 19/12
KHL 2023/24 - Grundserie
2 - 5
17:00 21/12
KHL 2023/24 - Grundserie
1 - 3
15:00 23/12
KHL 2023/24 - Grundserie
3 - 1
17:00 26/12
KHL 2023/24 - Grundserie
2 - 1 str
17:00 28/12
KHL 2023/24 - Grundserie
3 - 5
11:00 4/1
KHL 2023/24 - Grundserie
3 - 2 öt
11:00 7/1
KHL 2023/24 - Grundserie
2 - 5
17:30 9/1
KHL 2023/24 - Grundserie
7 - 2
17:10 11/1
KHL 2023/24 - Grundserie
0 - 3
16:00 13/1
KHL 2023/24 - Grundserie
6 - 1
17:00 16/1
KHL 2023/24 - Grundserie
7 - 4
17:00 18/1
KHL 2023/24 - Grundserie
1 - 2
11:00 21/1
KHL 2023/24 - Grundserie
3 - 2 öt
17:00 24/1
KHL 2023/24 - Grundserie
2 - 3 öt
15:00 26/1
KHL 2023/24 - Grundserie
2 - 1 str
17:30 29/1
KHL 2023/24 - Grundserie
3 - 2
17:30 31/1
KHL 2023/24 - Grundserie
3 - 2
17:30 2/2
KHL 2023/24 - Grundserie
1 - 2 öt
15:00 4/2
KHL 2023/24 - Grundserie
2 - 3
17:30 6/2
KHL 2023/24 - Grundserie
3 - 1
17:00 9/2
KHL 2023/24 - Grundserie
5 - 3
15:00 11/2
KHL 2023/24 - Grundserie
3 - 4 öt
17:30 14/2
KHL 2023/24 - Grundserie
3 - 2
17:30 16/2
KHL 2023/24 - Grundserie
3 - 1
15:00 18/2
KHL 2023/24 - Grundserie
4 - 3
17:30 20/2
KHL 2023/24 - Grundserie
7 - 3
11:00 24/2
KHL 2023/24 - Grundserie
1 - 2
17:30 26/2
KHL 2023/24 - Grundserie
4 - 5 öt

Torpedo Nizhny Novgorod

Torpedo Nizhny Novgorod mötte SKA St Petersburg senaste i KHL och förlorade med 0-3.