Avtomobilist Yekaterinburg odds, spelschema, live stream

Match
1
X
2
16:00 02/09
1.51
5.50
6.75
15:00 12/09
200.00
18.00
1.95
15:00 14/09
130.00
140.00
1.80
15:00 14/10
2.15
8.20
70.00
15:00 21/10
70.00
7.20
4.70
15:00 28/11
40.00
12.00
2.05
15:00 01/12
2.25
90.00
120.00
15:00 30/01
1.25
130.00
90.00
15:00 17/02
2.55
50.00
120.00

Oddsen uppdaterades 2019-08-25 08:46:54. Vi reserverar oss för eventuella avvikelser.

Tabell
ads
Division
Konferens
Ligan
Eastern Conference
Chernyshev division
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
2 Amur Chabarovsk 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
3 Avangard Omsk 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
4 Barys Astana 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
5 HC Red Star Kunlun 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
6 Salavat Yulaev UFA 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
Kharlamov division
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 AK Bars Kazan 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
2 Avtomobilist Yekaterinburg 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
3 Magnitogorsk 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
4 Neftekhimik 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
5 Sibir Novosibirsk 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
6 Traktor Chelyabinsk 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
Eastern Conference
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 AK Bars Kazan 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
2 Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
3 Amur Chabarovsk 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
4 Avangard Omsk 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
5 Avtomobilist Yekaterinburg 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
6 Barys Astana 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
7 HC Red Star Kunlun 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
8 Magnitogorsk 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
9 Neftekhimik 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
10 Salavat Yulaev UFA 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
11 Sibir Novosibirsk 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
12 Traktor Chelyabinsk 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
Western Conference
Bobrov division
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 Dinamo Riga 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
2 Dynamo Moskva 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
3 Jokerit 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
4 SKA St Petersburg 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
5 Severstal Cherepovec 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
6 Spartak Moskva 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
Tarasov division
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 CSKA Moskva 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
2 Dinamo Minsk 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
3 HC Sochi 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
4 Lokomotiv Jaroslavl 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
5 Torpedo Nizhny Novgorod 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
6 Vityaz Podolsk 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
Western Conference
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 CSKA Moskva 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
2 Dinamo Minsk 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
3 Dinamo Riga 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
4 Dynamo Moskva 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
5 HC Sochi 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
6 Jokerit 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
7 Lokomotiv Jaroslavl 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
8 SKA St Petersburg 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
9 Severstal Cherepovec 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
10 Spartak Moskva 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
11 Torpedo Nizhny Novgorod 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
12 Vityaz Podolsk 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
KHL 2019/20 - Grundserien
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 AK Bars Kazan 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
2 Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
3 Amur Chabarovsk 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
4 Avangard Omsk 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
5 Avtomobilist Yekaterinburg 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
6 Barys Astana 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
7 CSKA Moskva 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
8 Dinamo Minsk 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
9 Dinamo Riga 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
10 Dynamo Moskva 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
11 HC Red Star Kunlun 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
12 HC Sochi 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
13 Jokerit 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
14 Lokomotiv Jaroslavl 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
15 Magnitogorsk 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
16 Neftekhimik 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
17 SKA St Petersburg 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
18 Salavat Yulaev UFA 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
19 Severstal Cherepovec 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
20 Sibir Novosibirsk 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
21 Spartak Moskva 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
22 Torpedo Nizhny Novgorod 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
23 Traktor Chelyabinsk 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
24 Vityaz Podolsk 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
Spelschema
Omgång 1
Match
Resultat
16:00 2/9
16:00 2/9
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 2
Match
Resultat
15:00 4/9
15:00 4/9
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 3
Match
Resultat
15:00 6/9
15:00 6/9
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 4
Match
Resultat
15:00 9/9
15:00 9/9
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 5
Match
Resultat
15:00 12/9
15:00 12/9
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 6
Match
Resultat
15:00 14/9
15:00 14/9
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 7
Match
Resultat
15:00 17/9
15:00 17/9
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 8
Match
Resultat
15:00 19/9
15:00 19/9
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 9
Match
Resultat
15:00 21/9
15:00 21/9
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 10
Match
Resultat
15:00 24/9
15:00 24/9
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 11
Match
Resultat
15:00 26/9
15:00 26/9
KHL 2019/20 - Grundserien
-
15:00 28/9
15:00 28/9
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 12
Match
Resultat
15:00 1/10
15:00 1/10
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 14
Match
Resultat
15:00 5/10
15:00 5/10
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 15
Match
Resultat
15:00 7/10
15:00 7/10
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 16
Match
Resultat
15:00 10/10
15:00 10/10
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 17
Match
Resultat
15:00 12/10
15:00 12/10
KHL 2019/20 - Grundserien
-
15:00 14/10
15:00 14/10
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 19
Match
Resultat
15:00 18/10
15:00 18/10
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 20
Match
Resultat
15:00 21/10
15:00 21/10
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 22
Match
Resultat
15:00 25/10
15:00 25/10
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 23
Match
Resultat
15:00 29/10
15:00 29/10
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 24
Match
Resultat
15:00 31/10
15:00 31/10
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 25
Match
Resultat
15:00 3/11
15:00 3/11
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 27
Match
Resultat
15:00 13/11
15:00 13/11
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 28
Match
Resultat
15:00 17/11
15:00 17/11
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 29
Match
Resultat
15:00 19/11
15:00 19/11
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 30
Match
Resultat
15:00 21/11
15:00 21/11
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 31
Match
Resultat
15:00 24/11
15:00 24/11
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 32
Match
Resultat
15:00 26/11
15:00 26/11
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 33
Match
Resultat
15:00 28/11
15:00 28/11
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 34
Match
Resultat
15:00 1/12
15:00 1/12
KHL 2019/20 - Grundserien
-
15:00 3/12
15:00 3/12
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 35
Match
Resultat
15:00 5/12
15:00 5/12
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 36
Match
Resultat
15:00 7/12
15:00 7/12
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 38
Match
Resultat
15:00 17/12
15:00 17/12
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 39
Match
Resultat
15:00 19/12
15:00 19/12
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 40
Match
Resultat
15:00 23/12
15:00 23/12
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 41
Match
Resultat
15:00 25/12
15:00 25/12
KHL 2019/20 - Grundserien
-
15:00 27/12
15:00 27/12
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 42
Match
Resultat
15:00 29/12
15:00 29/12
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 43
Match
Resultat
15:00 3/1
15:00 3/1
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 44
Match
Resultat
15:00 5/1
15:00 5/1
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 45
Match
Resultat
15:00 7/1
15:00 7/1
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 46
Match
Resultat
15:00 9/1
15:00 9/1
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 47
Match
Resultat
15:00 12/1
15:00 12/1
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 48
Match
Resultat
15:00 14/1
15:00 14/1
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 49
Match
Resultat
15:00 16/1
15:00 16/1
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 50
Match
Resultat
15:00 21/1
15:00 21/1
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 51
Match
Resultat
15:00 23/1
15:00 23/1
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 52
Match
Resultat
15:00 25/1
15:00 25/1
KHL 2019/20 - Grundserien
-
15:00 27/1
15:00 27/1
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 54
Match
Resultat
15:00 30/1
15:00 30/1
KHL 2019/20 - Grundserien
-
15:00 1/2
15:00 1/2
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 55
Match
Resultat
15:00 3/2
15:00 3/2
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 56
Match
Resultat
15:00 11/2
15:00 11/2
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 57
Match
Resultat
15:00 13/2
15:00 13/2
KHL 2019/20 - Grundserien
-
15:00 15/2
15:00 15/2
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 58
Match
Resultat
15:00 17/2
15:00 17/2
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 60
Match
Resultat
15:00 20/2
15:00 20/2
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 61
Match
Resultat
15:00 25/2
15:00 25/2
KHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 62
Match
Resultat
15:00 27/2
15:00 27/2
KHL 2019/20 - Grundserien
-

Avtomobilist Yekaterinburg möter Severstal Cherepovec i nästa omgång på hemmaplan, med avspark 16:00 den 2/9.