Linköping odds, spelschema, live stream

Match
1
X
2
19:00 17/10
2.23
4.30
2.90
18:00 19/10
2.60
4.15
2.38
15:15 02/11
2.25
250.00
250.00
19:00 14/11
1.45
5.10
4.65
15:15 16/11
24.00
4.50
2.30
19:00 21/11
2.15
4.15
2.85
18:00 07/12
2.10
4.00
2.85
19:00 19/12
1.85
4.55
3.30
15:15 26/12
7.00
3.90
6.50
15:15 04/01
1.78
90.00
150.00
19:00 09/01
170.00
190.00
3.10
15:15 11/01
8.60
5.25
7.75
19:00 16/01
1.80
33.00
170.00
15:15 18/01
2.75
4.20
7.50
19:00 21/01
1.74
220.00
170.00

Oddsen uppdaterades 2019-10-14 12:00:05. Vi reserverar oss för eventuella avvikelser.

Tabell
5 SenasteMaVOFGM-IMP
1 Rögle 522114-710541015-9141063129-1624
2 Frölunda 530216-109540119-10121070335-2021
3 Skellefteå 531116-1311530214-1091061330-2320
4 Färjestad 531130-1511521215-1781052345-3219
5 Örebro 751125-131631029-1231061334-2519
6 Djurgården 532019-1112521214-1371053233-2419
7 HV71 521214-108513110-1271034324-2215
8 Luleå 531115-71151139-1541042424-2215
9 Malmö Redhawks 420211-106512211-156932422-2512
10 Oskarshamn 521212-13751139-2341032521-3611
11 Leksand 630318-17940139-1711031627-3410
12 Linköping 412110-10661059-2231022619-329
13 Brynäs 31026-93611411-254921617-347
14 Växjö Lakers 51049-18351049-1531020818-336
Resultat
Match
Resultat
18:0012/10
12/10 18:00
2 - 5
15:155/10
5/10 15:15
1 - 2 öt
19:003/10
3/10 19:00
3 - 1
19:001/10
1/10 19:00
5 - 0
18:0028/9
28/9 18:00
3 - 2
19:0026/9
26/9 19:00
4 - 1
15:1521/9
21/9 15:15
2 - 3
19:0019/9
19/9 19:00
4 - 0
19:0017/9
17/9 19:00
4 - 3 öt
18:0014/9
14/9 18:00
4 - 2
Spelschema
Omgång 1
Match
Resultat
18:0014/9
18:00 14/9
SHL 2019/20 - Grundserien
4 - 2
Omgång 2
Match
Resultat
19:0017/9
19:00 17/9
SHL 2019/20 - Grundserien
4 - 3 öt
Omgång 3
Match
Resultat
19:0019/9
19:00 19/9
SHL 2019/20 - Grundserien
4 - 0
Omgång 4
Match
Resultat
15:1521/9
15:15 21/9
SHL 2019/20 - Grundserien
2 - 3
Omgång 5
Match
Resultat
19:0026/9
19:00 26/9
SHL 2019/20 - Grundserien
4 - 1
Omgång 6
Match
Resultat
18:0028/9
18:00 28/9
SHL 2019/20 - Grundserien
3 - 2
19:001/10
19:00 1/10
SHL 2019/20 - Grundserien
5 - 0
Omgång 7
Match
Resultat
19:003/10
19:00 3/10
SHL 2019/20 - Grundserien
3 - 1
Omgång 8
Match
Resultat
15:155/10
15:15 5/10
SHL 2019/20 - Grundserien
1 - 2 öt
Omgång 10
Match
Resultat
18:0012/10
18:00 12/10
SHL 2019/20 - Grundserien
2 - 5
Omgång 11
Match
Resultat
19:0017/10
19:00 17/10
SHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 12
Match
Resultat
18:0019/10
18:00 19/10
SHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 13
Match
Resultat
19:0024/10
19:00 24/10
SHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 14
Match
Resultat
18:0026/10
18:00 26/10
SHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 15
Match
Resultat
19:0031/10
19:00 31/10
SHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 16
Match
Resultat
15:152/11
15:15 2/11
SHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 17
Match
Resultat
19:0014/11
19:00 14/11
SHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 18
Match
Resultat
15:1516/11
15:15 16/11
SHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 19
Match
Resultat
19:0021/11
19:00 21/11
SHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 20
Match
Resultat
15:1523/11
15:15 23/11
SHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 21
Match
Resultat
19:0028/11
19:00 28/11
SHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 22
Match
Resultat
18:0030/11
18:00 30/11
SHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 23
Match
Resultat
19:005/12
19:00 5/12
SHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 24
Match
Resultat
18:007/12
18:00 7/12
SHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 26
Match
Resultat
19:0019/12
19:00 19/12
SHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 27
Match
Resultat
15:1526/12
15:15 26/12
SHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 28
Match
Resultat
18:0028/12
18:00 28/12
SHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 29
Match
Resultat
19:0030/12
19:00 30/12
SHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 30
Match
Resultat
18:002/1
18:00 2/1
SHL 2019/20 - Grundserien
-
15:154/1
15:15 4/1
SHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 31
Match
Resultat
19:009/1
19:00 9/1
SHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 32
Match
Resultat
15:1511/1
15:15 11/1
SHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 33
Match
Resultat
19:0016/1
19:00 16/1
SHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 34
Match
Resultat
15:1518/1
15:15 18/1
SHL 2019/20 - Grundserien
-
19:0021/1
19:00 21/1
SHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 35
Match
Resultat
19:0023/1
19:00 23/1
SHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 36
Match
Resultat
15:1525/1
15:15 25/1
SHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 38
Match
Resultat
15:151/2
15:15 1/2
SHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 39
Match
Resultat
19:0011/2
19:00 11/2
SHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 40
Match
Resultat
19:0013/2
19:00 13/2
SHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 41
Match
Resultat
18:0015/2
18:00 15/2
SHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 42
Match
Resultat
19:0018/2
19:00 18/2
SHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 43
Match
Resultat
19:0020/2
19:00 20/2
SHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 44
Match
Resultat
18:0022/2
18:00 22/2
SHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 45
Match
Resultat
19:0025/2
19:00 25/2
SHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 46
Match
Resultat
19:0027/2
19:00 27/2
SHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 47
Match
Resultat
18:0029/2
18:00 29/2
SHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 48
Match
Resultat
19:003/3
19:00 3/3
SHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 49
Match
Resultat
19:005/3
19:00 5/3
SHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 50
Match
Resultat
15:157/3
15:15 7/3
SHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 51
Match
Resultat
19:0010/3
19:00 10/3
SHL 2019/20 - Grundserien
-
Omgång 52
Match
Resultat
19:0012/3
19:00 12/3
SHL 2019/20 - Grundserien
-

Linköping Ishockey

Linköping spelar sina hemmamatcher på Saab Arena i Linköping som har en publikkapacitet på 11500 personer.

Linköping mötte Leksand i den senaste omgången och vann med 5-2.

Linköping möter Örebro i nästa omgång på hemmaplan, med avspark 19:00 den 17/10.

Ligatitlar: 0

Hemmaarena: Saab Arena
Kapacitet: 11500
Stad: Linköping

Webbplats: https://www.lhc.eu/