IFK Uddevalla – IFK Hjo, odds, speltips, stream

vs
IFK Hjo
20-08-08 14:00 Division 3 Omgång 14
IFK Hjo
Bästa matchoddsen
Vinstchans
Odds för IFK Uddevalla - IFK Hjo
Matchfakta och matchinfo

20-08-08 TBA

Den kommer IFK Uddevalla att möta IFK Hjo. En match som spelas i Division 3 och som drar igång vid klockan TBA.

Speltips IFK Uddevalla - IFK Hjo

Missa inte de rekar vi tar fram på utvalda matcher. Det kostar inget att ta del av våra odds tips på IFK Uddevalla - IFK Hjo eller någon annan match. I menyn hittar du speltips på fler matcher förutom IFK Uddevalla - IFK Hjo, speltips som vi publicerar dagligen.

Tabell
Tabell
Division 3 2020 - Norra Norrland
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 Bergnäsets AIK 1 1 0 0 6-1 3 1 1 0 0 4-1 3 2 2 0 0 10-2 6
2 Storfors AIK 1 1 0 0 1-0 3 1 1 0 0 4-1 3 2 2 0 0 5-1 6
3 Lycksele IF 1 1 0 0 4-2 3 1 1 0 0 2-1 3 2 2 0 0 6-3 6
4 Kiruna FF 1 0 1 0 2-2 1 1 1 0 0 5-1 3 2 1 1 0 7-3 4
5 Luleå SK 1 0 1 0 2-2 1 1 1 0 0 4-0 3 2 1 1 0 6-2 4
6 Lillpite IF 1 1 0 0 2-1 3 1 0 0 1 0-1 0 2 1 0 1 2-2 3
7 Skogså IF 1 0 0 1 1-4 0 1 1 0 0 3-1 3 2 1 0 1 4-5 3
8 Sunnanå SK 1 0 0 1 1-3 0 1 0 1 0 2-2 1 2 0 1 1 3-5 1
9 IFK Holmsund 1 0 0 1 1-4 0 1 0 1 0 2-2 1 2 0 1 1 3-6 1
10 IFK Kalix 1 0 0 1 1-5 0 1 0 0 1 1-2 0 2 0 0 2 2-7 0
11 Robertsfors IK 1 0 0 1 1-2 0 1 0 0 1 1-6 0 2 0 0 2 2-8 0
12 Umedalens IF 1 0 0 1 0-4 0 1 0 0 1 2-4 0 2 0 0 2 2-8 0
Division 3 2020 - Södra Norrland
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 Forssa BK 1 1 0 0 2-0 3 1 1 0 0 2-1 3 2 2 0 0 4-1 6
2 Strömsbergs IF 1 1 0 0 2-1 3 1 1 0 0 3-2 3 2 2 0 0 5-3 6
3 Åbyggeby FK 1 0 1 0 1-1 1 1 1 0 0 1-0 3 2 1 1 0 2-1 4
4 Sandvikens AIK FK 1 1 0 0 1-0 3 1 0 1 0 1-1 1 2 1 1 0 2-1 4
5 Korsnäs IF FK 1 1 0 0 3-1 3 1 0 0 1 1-2 0 2 1 0 1 4-3 3
6 Söderhamns FF 1 0 0 1 2-3 0 1 1 0 0 1-0 3 2 1 0 1 3-3 3
7 IFK Mora FK 1 0 0 1 1-2 0 1 1 0 0 1-0 3 2 1 0 1 2-2 3
8 Valbo FF 1 0 0 1 0-1 0 1 1 0 0 1-0 3 2 1 0 1 1-1 3
9 Bollnas GIF FF 1 1 0 0 1-0 3 1 0 0 1 0-1 0 2 1 0 1 1-1 3
10 Rengsjö SK 1 0 0 1 0-1 0 1 0 0 1 0-1 0 2 0 0 2 0-2 0
11 Edsbyns IF FF 1 0 0 1 0-1 0 1 0 0 1 1-3 0 2 0 0 2 1-4 0
12 Heby AIF 1 0 0 1 0-1 0 1 0 0 1 0-2 0 2 0 0 2 0-3 0
Division 3 2020 - Västra Svealand
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 Kungsör BK 1 1 0 0 2-1 3 1 0 1 0 2-2 1 2 1 1 0 4-3 4
2 Säffle FF 1 1 0 0 4-2 3 0 0 0 0 0-0 0 1 1 0 0 4-2 3
3 Yxhults IK 0 0 0 0 0-0 0 1 1 0 0 3-2 3 1 1 0 0 3-2 3
4 Adolfsbergs IK 1 0 1 0 2-2 1 1 0 0 1 2-4 0 2 0 1 1 4-6 1
5 Arboga Södra IF 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
6 Bengtsfors IF 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
7 FBK Karlstad 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
8 Hertzöga BK 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
9 IFK Ölme 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
10 Torsby IF 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
11 Vretstorps IF 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
12 Eskilstuna City FK 1 0 0 1 2-3 0 1 0 0 1 1-2 0 2 0 0 2 3-5 0
Division 3 2020 - Norra Svealand
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 FC Arlanda 1 1 0 0 3-2 3 1 1 0 0 1-0 3 2 2 0 0 4-2 6
2 FC Järfälla 1 0 1 0 2-2 1 1 1 0 0 2-0 3 2 1 1 0 4-2 4
3 IK Franke 1 1 0 0 2-0 3 1 0 1 0 2-2 1 2 1 1 0 4-2 4
4 Sundbybergs IK 1 1 0 0 1-0 3 1 0 1 0 0-0 1 2 1 1 0 1-0 4
5 Sala FF 1 0 1 0 2-2 1 1 0 1 0 1-1 1 2 0 2 0 3-3 2
6 Spånga IS FK 0 0 0 0 0-0 0 1 0 1 0 1-1 1 1 0 1 0 1-1 1
7 Gideonsbergs IF 1 0 1 0 0-0 1 0 0 0 0 0-0 0 1 0 1 0 0-0 1
8 Syrianska IF Kerburan 1 0 1 0 1-1 1 1 0 0 1 2-3 0 2 0 1 1 3-4 1
9 IFK Uppsala 1 0 0 1 0-1 0 1 0 1 0 2-2 1 2 0 1 1 2-3 1
10 Vallentuna BK 1 0 1 0 1-1 1 1 0 0 1 0-2 0 2 0 1 1 1-3 1
11 BKV Norrtälje 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
12 Uppsala Kurd FK 1 0 0 1 0-2 0 1 0 0 1 0-1 0 2 0 0 2 0-3 0
Division 3 2020 - Södra Svealand
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 Assyriska United IK 1 1 0 0 5-2 3 1 1 0 0 2-0 3 2 2 0 0 7-2 6
2 Segeltorps IF 1 1 0 0 2-1 3 1 1 0 0 2-1 3 2 2 0 0 4-2 6
3 Ängby IF 1 1 0 0 4-2 3 1 0 1 0 5-5 1 2 1 1 0 9-7 4
4 FOC Farsta 1 0 1 0 1-1 1 1 1 0 0 3-1 3 2 1 1 0 4-2 4
5 Västerhaninge IF 1 1 0 0 4-1 3 0 0 0 0 0-0 0 1 1 0 0 4-1 3
6 Rågsveds IF 1 0 0 1 1-3 0 1 1 0 0 3-1 3 2 1 0 1 4-4 3
7 IFK Aspudden-Tellus 1 0 1 0 5-5 1 1 0 1 0 1-1 1 2 0 2 0 6-6 2
8 Syrianska Eskilstuna IF 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
9 Hanvikens SK 0 0 0 0 0-0 0 1 0 0 1 2-5 0 1 0 0 1 2-5 0
10 Värtans IK 1 0 0 1 1-3 0 1 0 0 1 1-2 0 2 0 0 2 2-5 0
11 Södertälje FK 1 0 0 1 0-2 0 1 0 0 1 2-4 0 2 0 0 2 2-6 0
12 IK Viljan 1 0 0 1 1-2 0 1 0 0 1 1-4 0 2 0 0 2 2-6 0
Division 3 2020 - Nordöstra Götaland
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 Smedby AIS 1 1 0 0 6-1 3 1 1 0 0 2-1 3 2 2 0 0 8-2 6
2 Mjölby AI FF 1 1 0 0 1-0 3 1 1 0 0 2-1 3 2 2 0 0 3-1 6
3 Dagsbergs IF 1 1 0 0 3-2 3 1 0 1 0 1-1 1 2 1 1 0 4-3 4
4 Eneby BK 1 0 0 1 1-2 0 1 1 0 0 4-2 3 2 1 0 1 5-4 3
5 IK Sleipner 1 1 0 0 2-0 3 1 0 0 1 0-1 0 2 1 0 1 2-1 3
6 Nässjö FF 1 1 0 0 1-0 3 0 0 0 0 0-0 0 1 1 0 0 1-0 3
7 Malmslätts AIK 1 0 0 1 1-2 0 1 1 0 0 2-1 3 2 1 0 1 3-3 3
8 Skärblacka IF 1 0 1 0 1-1 1 0 0 0 0 0-0 0 1 0 1 0 1-1 1
9 Torstorps IF 0 0 0 0 0-0 0 1 0 0 1 2-3 0 1 0 0 1 2-3 0
10 Västerviks FF 1 0 0 1 1-2 0 1 0 0 1 0-1 0 2 0 0 2 1-3 0
11 Borens IK 0 0 0 0 0-0 0 1 0 0 1 0-2 0 1 0 0 1 0-2 0
12 AFK Linköping 1 0 0 1 2-4 0 1 0 0 1 1-6 0 2 0 0 2 3-10 0
Division 3 2020 - Sydöstra Götaland
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 Åryds IK 1 0 1 0 3-3 1 1 1 0 0 1-0 3 2 1 1 0 4-3 4
2 Sölvesborgs GoIF 1 1 0 0 1-0 3 1 0 1 0 3-3 1 2 1 1 0 4-3 4
3 Växjö Norra IF 1 1 0 0 1-0 3 1 0 1 0 1-1 1 2 1 1 0 2-1 4
4 Pukebergs BK 1 0 0 1 0-1 0 1 1 0 0 6-1 3 2 1 0 1 6-2 3
5 Ljungby IF 1 1 0 0 2-0 3 0 0 0 0 0-0 0 1 1 0 0 2-0 3
6 Lindsdals IF 1 0 1 0 1-1 1 1 0 0 1 0-1 0 2 0 1 1 1-2 1
7 Lagans AIK 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
8 Ronneby BK 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
9 Saxemara IF 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
10 Nybro IF 0 0 0 0 0-0 0 1 0 0 1 0-1 0 1 0 0 1 0-1 0
11 Högsby IK 0 0 0 0 0-0 0 1 0 0 1 0-2 0 1 0 0 1 0-2 0
12 FK Karlshamn United 1 0 0 1 1-6 0 0 0 0 0 0-0 0 1 0 0 1 1-6 0
Division 3 2020 - Mellersta Götaland
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 Angered BK 1 1 0 0 4-0 3 1 1 0 0 4-2 3 2 2 0 0 8-2 6
2 Torslanda IK 1 1 0 0 5-0 3 1 1 0 0 1-0 3 2 2 0 0 6-0 6
3 Kållereds SK 1 1 0 0 1-0 3 1 1 0 0 4-3 3 2 2 0 0 5-3 6
4 Ulricehamns IFK 1 1 0 0 2-1 3 1 0 1 0 1-1 1 2 1 1 0 3-2 4
5 Sandareds IF 1 0 0 1 0-1 0 1 1 0 0 2-1 3 2 1 0 1 2-2 3
6 IK Kongahälla 1 0 0 1 2-4 0 1 1 0 0 1-0 3 2 1 0 1 3-4 3
7 Hisingsbacka FC 1 1 0 0 1-0 3 1 0 0 1 0-4 0 2 1 0 1 1-4 3
8 Hestrafors IF 1 0 1 0 1-1 1 1 0 1 0 2-2 1 2 0 2 0 3-3 2
9 Landvetter IS 1 0 1 0 2-2 1 1 0 0 1 0-1 0 2 0 1 1 2-3 1
10 Öckerö IF 1 0 0 1 3-4 0 1 0 0 1 0-1 0 2 0 0 2 3-5 0
11 Dalen/Krokslätts FF 1 0 0 1 1-2 0 1 0 0 1 1-2 0 2 0 0 2 2-4 0
12 Råslätts SK 1 0 0 1 0-1 0 1 0 0 1 0-5 0 2 0 0 2 0-6 0
Division 3 2020 - Södra Götaland
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 Malmö City FC 1 1 0 0 2-1 3 1 1 0 0 3-0 3 2 2 0 0 5-1 6
2 FBK Balkan 1 1 0 0 1-0 3 1 1 0 0 3-1 3 2 2 0 0 4-1 6
3 Vellinge IF 1 1 0 0 3-1 3 0 0 0 0 0-0 0 1 1 0 0 3-1 3
4 Högaborgs BK 1 1 0 0 4-1 3 1 0 0 1 1-3 0 2 1 0 1 5-4 3
5 IFK Trelleborg 0 0 0 0 0-0 0 1 1 0 0 1-0 3 1 1 0 0 1-0 3
6 IF Lödde 1 1 0 0 3-0 3 1 0 0 1 1-4 0 2 1 0 1 4-4 3
7 Kulladals FF 1 1 0 0 1-0 3 1 0 0 1 0-3 0 2 1 0 1 1-3 3
8 IFK Simrishamn 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
9 Veberöds AIF 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
10 Tomelilla IF 1 0 0 1 0-1 0 1 0 0 1 0-1 0 2 0 0 2 0-2 0
11 GIF Nike 1 0 0 1 1-3 0 1 0 0 1 1-2 0 2 0 0 2 2-5 0
12 Råå IF 1 0 0 1 0-3 0 1 0 0 1 0-1 0 2 0 0 2 0-4 0
Division 3 2020 - Nordvästra Götaland
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 Gerdskens BK 1 1 0 0 3-1 3 2 0 2 0 1-1 2 3 1 2 0 4-2 5
2 Tidaholms GoIF 1 0 1 0 1-1 1 1 1 0 0 1-0 3 2 1 1 0 2-1 4
3 Främmestads IK 1 1 0 0 5-2 3 1 0 0 1 1-3 0 2 1 0 1 6-5 3
4 Alingsås IF 1 1 0 0 3-2 3 0 0 0 0 0-0 0 1 1 0 0 3-2 3
5 Kortedala IF 1 1 0 0 2-1 3 0 0 0 0 0-0 0 1 1 0 0 2-1 3
6 Skoftebyns IF 1 0 1 0 0-0 1 0 0 0 0 0-0 0 1 0 1 0 0-0 1
7 IFK Hjo 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
8 IFK Skövde FK 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
9 IFK Uddevalla 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
10 Stenkullen GoIK 0 0 0 0 0-0 0 1 0 0 1 2-3 0 1 0 0 1 2-3 0
11 Holmalunds IF 0 0 0 0 0-0 0 1 0 0 1 1-2 0 1 0 0 1 1-2 0
12 IFK Falköping FF 1 0 0 1 0-1 0 1 0 0 1 2-5 0 2 0 0 2 2-6 0
Division 3 2020 - Sydvästra Götaland
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 Laholms FK 1 1 0 0 3-0 3 1 0 0 1 1-2 0 2 1 0 1 4-2 3
2 Waggeryds IK 1 1 0 0 3-2 3 0 0 0 0 0-0 0 1 1 0 0 3-2 3
3 Anderstorps IF 1 1 0 0 2-1 3 0 0 0 0 0-0 0 1 1 0 0 2-1 3
4 BK Astrio 0 0 0 0 0-0 0 1 1 0 0 1-0 3 1 1 0 0 1-0 3
5 Vejby IF 1 1 0 0 2-1 3 1 0 0 1 2-3 0 2 1 0 1 4-4 3
6 Gislaveds IS 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
7 Gnosjö IF 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
8 Hittarps IK 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
9 Höganäs BK 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
10 Stafsinge IF 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
11 Klippans Förenade FF 0 0 0 0 0-0 0 1 0 0 1 1-2 0 1 0 0 1 1-2 0
12 IFK Fjärås 1 0 0 1 0-1 0 1 0 0 1 0-3 0 2 0 0 2 0-4 0
Division 3 2020 - Mellersta Norrland
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 IF Älgarna 1 1 0 0 5-1 3 1 1 0 0 3-0 3 2 2 0 0 8-1 6
2 Iggesunds IK 1 1 0 0 3-2 3 1 1 0 0 4-1 3 2 2 0 0 7-3 6
3 Delsbo IF 1 1 0 0 3-1 3 0 0 0 0 0-0 0 1 1 0 0 3-1 3
4 Järpens IF 0 0 0 0 0-0 0 1 1 0 0 2-0 3 1 1 0 0 2-0 3
5 Matfors IF 1 1 0 0 2-1 3 0 0 0 0 0-0 0 1 1 0 0 2-1 3
6 Sollefteå GIF FF 1 1 0 0 4-2 3 1 0 0 1 1-5 0 2 1 0 1 5-7 3
7 Frösö IF 1 0 1 0 1-1 1 1 0 0 1 2-4 0 2 0 1 1 3-5 1
8 Kramfors-Alliansen 1 0 0 1 0-2 0 1 0 1 0 1-1 1 2 0 1 1 1-3 1
9 Anundsjö IF 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
10 Svartviks IF 0 0 0 0 0-0 0 1 0 0 1 2-3 0 1 0 0 1 2-3 0
11 Östavalls IF 1 0 0 1 0-3 0 1 0 0 1 1-2 0 2 0 0 2 1-5 0
12 Tegs SK 1 0 0 1 1-4 0 1 0 0 1 1-3 0 2 0 0 2 2-7 0