Salavat Yulaev UFA – AK Bars Kazan 19/10, odds, streaming, speltips

Bästa matchoddsen
Vinstchans
Odds för Salavat Yulaev UFA – AK Bars Kazan
Matchfakta och matchinfo

Matchstart 2019-10-19 15:00

AK Bars Kazan gästar Salavat Yulaev UFA lördagen den 19/10 med nedsläpp klockan 15:00.

Salavat Yulaev UFA – AK Bars Kazan speltips

 Är du intresserad av att spela, missa inte de rekar vi plockar fram på de matcher vi tycker är extra intressanta. Speltips du kan ta del av när du ska satsa på Salavat Yulaev UFA – AK Bars Kazan eller andra matcher, utan att det kostar dig en krona. Är du intresserad av speltips på andra matcher än Salavat Yulaev UFA – AK Bars Kazan så kolla in vår sida med speltips som du hittar i menyn.

Tabell
Tabell
ads
Division
Konferens
Ligan
Eastern Conference
Chernyshev division
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
2 Amur Chabarovsk 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
3 Avangard Omsk 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
4 Barys Astana 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
5 HC Red Star Kunlun 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
6 Salavat Yulaev UFA 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
Kharlamov division
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 AK Bars Kazan 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
2 Avtomobilist Yekaterinburg 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
3 Magnitogorsk 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
4 Neftekhimik 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
5 Sibir Novosibirsk 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
6 Traktor Chelyabinsk 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
Eastern Conference
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 AK Bars Kazan 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
2 Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
3 Amur Chabarovsk 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
4 Avangard Omsk 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
5 Avtomobilist Yekaterinburg 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
6 Barys Astana 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
7 HC Red Star Kunlun 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
8 Magnitogorsk 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
9 Neftekhimik 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
10 Salavat Yulaev UFA 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
11 Sibir Novosibirsk 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
12 Traktor Chelyabinsk 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
Western Conference
Bobrov division
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 Dinamo Riga 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
2 Dynamo Moskva 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
3 Jokerit 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
4 SKA St Petersburg 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
5 Severstal Cherepovec 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
6 Spartak Moskva 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
Tarasov division
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 CSKA Moskva 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
2 Dinamo Minsk 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
3 HC Sochi 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
4 Lokomotiv Jaroslavl 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
5 Torpedo Nizhny Novgorod 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
6 Vityaz Podolsk 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
Western Conference
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 CSKA Moskva 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
2 Dinamo Minsk 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
3 Dinamo Riga 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
4 Dynamo Moskva 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
5 HC Sochi 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
6 Jokerit 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
7 Lokomotiv Jaroslavl 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
8 SKA St Petersburg 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
9 Severstal Cherepovec 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
10 Spartak Moskva 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
11 Torpedo Nizhny Novgorod 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
12 Vityaz Podolsk 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
KHL 2019/20 – Grundserien
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 AK Bars Kazan 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
2 Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
3 Amur Chabarovsk 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
4 Avangard Omsk 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
5 Avtomobilist Yekaterinburg 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
6 Barys Astana 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
7 CSKA Moskva 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
8 Dinamo Minsk 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
9 Dinamo Riga 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
10 Dynamo Moskva 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
11 HC Red Star Kunlun 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
12 HC Sochi 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
13 Jokerit 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
14 Lokomotiv Jaroslavl 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
15 Magnitogorsk 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
16 Neftekhimik 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
17 SKA St Petersburg 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
18 Salavat Yulaev UFA 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
19 Severstal Cherepovec 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
20 Sibir Novosibirsk 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
21 Spartak Moskva 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
22 Torpedo Nizhny Novgorod 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
23 Traktor Chelyabinsk 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
24 Vityaz Podolsk 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0