Vi söker speltipsare. Gillar du att skriva och är en fena på betting? Kontakta oss

Glömminge IF odds, spelschema, live stream

Tabell
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 Frösö IF 7 5 1 1 14-6 16 6 2 4 0 12-9 10 13 7 5 1 26-15 26
2 Stöde IF 5 2 3 0 9-6 9 7 4 2 1 20-9 14 12 6 5 1 29-15 23
3 Svartviks IF 6 5 0 1 26-7 15 6 1 3 2 8-10 6 12 6 3 3 34-17 21
4 Iggesunds IK 7 4 1 2 14-5 13 5 2 2 1 6-5 8 12 6 3 3 20-10 21
5 Östavalls IF 7 2 3 2 12-8 9 5 4 0 1 9-4 12 12 6 3 3 21-12 21
6 Sund IF 7 4 2 1 18-16 14 5 2 0 3 10-19 6 12 6 2 4 28-35 20
7 Härnösands FF 6 2 2 2 16-11 8 6 3 1 2 15-10 10 12 5 3 4 31-21 18
8 Sollefteå GIF FF 6 3 3 0 9-5 12 6 0 3 3 9-12 3 12 3 6 3 18-17 15
9 Söderhamns FF 6 2 2 2 9-12 8 6 2 1 3 8-12 7 12 4 3 5 17-24 15
10 Lucksta IF 6 2 2 2 11-9 8 6 1 1 4 7-17 4 12 3 3 6 18-26 12
11 IF Älgarna 5 1 2 2 12-13 5 8 1 3 4 7-14 6 13 2 5 6 19-27 11
12 Alsens IF 6 2 1 3 5-8 7 6 1 1 4 6-11 4 12 3 2 7 11-19 11
13 Ope IF 5 0 0 5 4-16 0 7 0 1 6 5-27 1 12 0 1 11 9-43 1
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 Morön BK 4 3 0 1 8-4 9 4 4 0 0 11-2 12 8 7 0 1 19-6 21
2 Notvikens IK 4 3 0 1 11-3 9 4 3 1 0 7-4 10 8 6 1 1 18-7 19
3 Storfors AIK 4 2 1 1 13-11 7 4 2 1 1 4-1 7 8 4 2 2 17-12 14
4 Kiruna FF 4 1 3 0 7-6 6 4 2 0 2 5-5 6 8 3 3 2 12-11 12
5 Ohtana/Aapua FF 4 2 2 0 7-2 8 4 1 1 2 3-12 4 8 3 3 2 10-14 12
6 Bergnäsets AIK 4 1 1 2 2-3 4 4 1 3 0 9-8 6 8 2 4 2 11-11 10
7 Luleå SK 4 2 0 2 8-5 6 4 1 0 3 4-7 3 8 3 0 5 12-12 9
8 Gimonäs Umeå IF 4 1 0 3 10-10 3 4 0 2 2 8-13 2 8 1 2 5 18-23 5
9 IFK Holmsund 4 0 2 2 3-8 2 4 1 0 3 3-6 3 8 1 2 5 6-14 5
10 Harads IF 4 0 1 3 1-4 1 4 0 2 2 2-12 2 8 0 3 5 3-16 3
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 Sala FF 6 5 1 0 21-3 16 4 3 0 1 10-4 9 10 8 1 1 31-7 25
2 Sandvikens AIK FK 5 3 1 1 17-10 10 5 3 1 1 14-9 10 10 6 2 2 31-19 20
3 Fagersta Södra IK 5 4 0 1 12-7 12 5 2 1 2 6-11 7 10 6 1 3 18-18 19
4 Bollnas GIF FF 5 3 0 2 10-8 9 5 2 2 1 13-7 8 10 5 2 3 23-15 17
5 Rengsjö SK 5 2 2 1 11-8 8 5 3 0 2 9-10 9 10 5 2 3 20-18 17
6 Heby AIF 4 3 0 1 11-4 9 6 2 0 4 14-18 6 10 5 0 5 25-22 15
7 Strömsbergs IF 5 2 2 1 13-12 8 5 2 1 2 8-8 7 10 4 3 3 21-20 15
8 Forssa BK 5 2 0 3 10-14 6 5 2 1 2 15-13 7 10 4 1 5 25-27 13
9 Saters IF FK 5 2 0 3 4-7 6 5 2 0 3 13-13 6 10 4 0 6 17-20 12
10 Slätta SK A 5 1 1 3 8-17 4 5 1 2 2 7-8 5 10 2 3 5 15-25 9
11 Torsåkers IF 5 2 1 2 5-8 7 5 0 0 5 1-13 0 10 2 1 7 6-21 7
12 Avesta AIK 5 0 0 5 5-17 0 5 1 0 4 5-13 3 10 1 0 9 10-30 3
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 Säffle FF 6 5 0 1 16-9 15 5 3 0 2 8-7 9 11 8 0 3 24-16 24
2 IFK Kumla 6 5 1 0 18-5 16 4 2 0 2 6-6 6 10 7 1 2 24-11 22
3 Yxhults IK 5 3 0 2 10-6 9 6 3 0 3 9-8 9 11 6 0 5 19-14 18
4 FBK Karlstad 5 2 1 2 12-17 7 6 3 2 1 19-11 11 11 5 3 3 31-28 18
5 Kungsör BK 5 3 0 2 16-6 9 5 2 2 1 14-8 8 10 5 2 3 30-14 17
6 Adolfsbergs IK 6 2 1 3 8-11 7 5 3 1 1 18-6 10 11 5 2 4 26-17 17
7 IFK Ölme 5 2 1 2 7-8 7 5 3 0 2 14-13 9 10 5 1 4 21-21 16
8 Hertzöga BK 4 1 1 2 12-8 4 6 2 3 1 7-8 9 10 3 4 3 19-16 13
9 IFK Sunne 5 2 1 2 5-5 7 5 2 0 3 7-11 6 10 4 1 5 12-16 13
10 IK Arvika Fotboll 6 1 1 4 4-8 4 4 1 0 3 5-9 3 10 2 1 7 9-17 7
11 Nora-Pershyttan BK 4 0 1 3 5-12 1 6 2 0 4 4-17 6 10 2 1 7 9-29 7
12 Grythyttans IF 5 1 0 4 4-18 3 5 1 0 4 2-13 3 10 2 0 8 6-31 6
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 Fanna BK 6 6 0 0 18-5 18 4 3 0 1 12-4 9 10 9 0 1 30-9 27
2 Värtans IK 6 4 1 1 14-4 13 5 3 0 2 11-9 9 11 7 1 3 25-13 22
3 IFK Österåkers FK 4 4 0 0 8-2 12 6 3 1 2 12-6 10 10 7 1 2 20-8 22
4 BKV Norrtälje 5 4 0 1 12-5 12 5 1 2 2 10-13 5 10 5 2 3 22-18 17
5 IK Franke 5 3 1 1 9-9 10 5 1 3 1 10-10 6 10 4 4 2 19-19 16
6 Brottby SK 5 2 1 2 12-17 7 5 2 0 3 5-10 6 10 4 1 5 17-27 13
7 Västerås SK FK 5 3 2 0 8-3 11 5 0 1 4 1-10 1 10 3 3 4 9-13 12
8 Vaksala SK 5 3 1 1 13-9 10 5 0 1 4 7-15 1 10 3 2 5 20-24 11
9 Märsta IK 5 1 1 3 5-9 4 5 2 1 2 6-6 7 10 3 2 5 11-15 11
10 IFK Uppsala 5 0 2 3 6-10 2 5 2 0 3 5-7 6 10 2 2 6 11-17 8
11 Syrianska IF Kerburan 5 1 1 3 4-8 4 6 1 0 5 6-15 3 11 2 1 8 10-23 7
12 Vallentuna BK 5 1 1 3 7-10 4 5 0 2 3 6-11 2 10 1 3 6 13-21 6
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 Hanvikens SK 5 3 2 0 15-7 11 5 2 1 2 13-10 7 10 5 3 2 28-17 18
2 Trosa Vagnhärads SK 5 3 1 1 12-10 10 5 2 1 2 14-12 7 10 5 2 3 26-22 17
3 Hargs BK 6 3 0 3 9-10 9 5 2 2 1 16-13 8 11 5 2 4 25-23 17
4 IFK Eskilstuna 5 3 2 0 18-10 11 5 1 2 2 10-11 5 10 4 4 2 28-21 16
5 Syrianska Eskilstuna IF 5 2 2 1 7-4 8 5 2 2 1 9-6 8 10 4 4 2 16-10 16
6 FOC Farsta 5 4 0 1 20-8 12 5 1 0 4 4-10 3 10 5 0 5 24-18 15
7 Ängby IF 5 2 2 1 13-7 8 6 2 1 3 8-12 7 11 4 3 4 21-19 15
8 Enhörna IF 4 2 1 1 7-6 7 6 2 2 2 9-12 8 10 4 3 3 16-18 15
9 Eskilstuna City FK 5 3 2 0 10-6 11 5 1 1 3 7-14 4 10 4 3 3 17-20 15
10 Värmdö IF 7 3 0 4 15-19 9 5 0 1 4 5-16 1 12 3 1 8 20-35 10
11 Västerhaninge IF 5 2 2 1 12-8 8 5 0 1 4 8-17 1 10 2 3 5 20-25 9
12 Tullinge TP FK 5 2 1 2 12-13 7 5 0 1 4 5-17 1 10 2 2 6 17-30 8
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 IK Tord 5 2 1 2 5-4 7 5 5 0 0 17-6 15 10 7 1 2 22-10 22
2 Mjölby AI FF 5 5 0 0 12-6 15 5 2 0 3 6-11 6 10 7 0 3 18-17 21
3 IK Sleipner 5 4 0 1 11-8 12 5 2 0 3 4-5 6 10 6 0 4 15-13 18
4 Smedby AIS 4 2 1 1 11-10 7 6 3 1 2 12-7 10 10 5 2 3 23-17 17
5 Skärblacka IF 5 2 2 1 8-8 8 5 3 0 2 12-7 9 10 5 2 3 20-15 17
6 Torstorps IF 5 4 0 1 13-8 12 5 1 1 3 5-10 4 10 5 1 4 18-18 16
7 Vimmerby IF 5 3 0 2 9-6 9 5 2 0 3 10-10 6 10 5 0 5 19-16 15
8 Eneby BK 6 4 1 1 8-6 13 4 0 1 3 3-9 1 10 4 2 4 11-15 14
9 Lindö FF 5 1 0 4 7-10 3 5 2 2 1 6-6 8 10 3 2 5 13-16 11
10 Högsby IK 5 3 0 2 7-6 9 5 0 1 4 10-16 1 10 3 1 6 17-22 10
11 Tranås FF 5 2 1 2 12-10 7 5 0 1 4 7-13 1 10 2 2 6 19-23 8
12 Tenhults IF 5 0 2 3 7-13 2 5 0 1 4 3-10 1 10 0 3 7 10-23 3
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 Pukebergs BK 4 4 0 0 11-5 12 5 3 1 1 7-8 10 9 7 1 1 18-13 22
2 IFK Karlshamn 5 4 1 0 14-3 13 4 2 0 2 8-7 6 9 6 1 2 22-10 19
3 Sölvesborgs GoIF 4 3 0 1 11-5 9 5 3 1 1 12-8 10 9 6 1 2 23-13 19
4 Växjö Norra IF 6 4 1 1 14-7 13 3 1 1 1 2-3 4 9 5 2 2 16-10 17
5 Lindsdals IF 5 3 2 0 19-6 11 4 0 2 2 4-10 2 9 3 4 2 23-16 13
6 Saxemara IF 5 2 1 2 9-7 7 4 1 2 1 3-4 5 9 3 3 3 12-11 12
7 FK Karlshamn United 4 1 2 1 5-5 5 5 2 0 3 7-16 6 9 3 2 4 12-21 11
8 Glömminge IF 4 2 1 1 6-4 7 5 0 1 4 9-17 1 9 2 2 5 15-21 8
9 Nybro IF 4 1 1 2 8-9 4 6 1 0 5 6-15 3 10 2 1 7 14-24 7
10 IFK Grimslöv 4 1 0 3 6-11 3 5 0 3 2 6-10 3 9 1 3 5 12-21 6
11 Hörvikens IF 5 1 2 2 6-5 5 4 0 0 4 3-11 0 9 1 2 6 9-16 5
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 Ahlafors IF 5 3 2 0 14-5 11 5 4 0 1 12-7 12 10 7 2 1 26-12 23
2 Holmalunds IF 5 3 0 2 14-10 9 5 3 1 1 11-10 10 10 6 1 3 25-20 19
3 Skoftebyns IF 5 4 1 0 15-3 13 5 1 2 2 6-8 5 10 5 3 2 21-11 18
4 IFK Falköping FF 5 4 0 1 15-9 12 5 2 0 3 11-11 6 10 6 0 4 26-20 18
5 Gerdskens BK 5 2 0 3 11-10 6 5 3 1 1 11-3 10 10 5 1 4 22-13 16
6 Främmestads IK 5 2 2 1 10-9 8 5 2 1 2 8-8 7 10 4 3 3 18-17 15
7 Tidaholms GoIF 5 1 2 2 5-7 5 5 2 2 1 6-7 8 10 3 4 3 11-14 13
8 Alingsås IF 5 0 2 3 1-5 2 5 2 2 1 10-8 8 10 2 4 4 11-13 10
9 Trollhättans BoIS 5 1 2 2 9-10 5 5 1 1 3 4-10 4 10 2 3 5 13-20 9
10 Melleruds IF 6 1 1 4 9-15 4 4 1 1 2 7-9 4 10 2 2 6 16-24 8
11 Ödsmåls IK 4 1 1 2 5-9 4 6 0 4 2 8-14 4 10 1 5 4 13-23 8
12 Ardala GoIF 5 1 2 2 7-9 5 5 1 0 4 7-20 3 10 2 2 6 14-29 8
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 IF Limhamn Bunkeflo 5 5 0 0 14-1 15 5 4 1 0 9-3 13 10 9 1 0 23-4 28
2 IF Lödde 5 3 1 1 14-4 10 6 4 1 1 16-8 13 11 7 2 2 30-12 23
3 GIF Nike 5 3 1 1 11-5 10 4 3 0 1 12-6 9 9 6 1 2 23-11 19
4 Malmö City FC 4 3 0 1 11-7 9 5 2 0 3 12-7 6 9 5 0 4 23-14 15
5 BK Flagg 5 2 1 2 7-4 7 5 1 3 1 4-4 6 10 3 4 3 11-8 13
6 Tomelilla IF 5 2 3 0 11-4 9 5 1 1 3 7-13 4 10 3 4 3 18-17 13
7 IFK Trelleborg 5 2 3 0 10-4 9 5 1 1 3 5-10 4 10 3 4 3 15-14 13
8 FBK Balkan 5 2 0 3 7-11 6 5 1 3 1 9-10 6 10 3 3 4 16-21 12
9 FC Trelleborg 5 1 2 2 8-13 5 4 1 2 1 4-3 5 9 2 4 3 12-16 10
10 Sodra Sandby IF 5 2 1 2 6-8 7 5 0 1 4 3-12 1 10 2 2 6 9-20 8
11 Kulladals FF 5 1 1 3 8-11 4 5 1 0 4 4-14 3 10 2 1 7 12-25 7
12 Kvarnby IK 5 0 0 5 3-18 0 5 1 0 4 5-20 3 10 1 0 9 8-38 3
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 Västra Frölunda IF 5 3 1 1 10-4 10 5 4 1 0 14-4 13 10 7 2 1 24-8 23
2 Landvetter IS 5 3 0 2 12-6 9 6 4 0 2 12-8 12 11 7 0 4 24-14 21
3 Angered BK 6 4 1 1 11-5 13 4 2 2 0 6-2 8 10 6 3 1 17-7 21
4 Kållereds SK 5 2 1 2 11-7 7 5 3 1 1 12-4 10 10 5 2 3 23-11 17
5 Dalen/Krokslätts FF 4 2 0 2 7-4 6 6 3 0 3 8-9 9 10 5 0 5 15-13 15
6 Hisingsbacka FC 5 2 1 2 10-11 7 5 2 1 2 11-9 7 10 4 2 4 21-20 14
7 Hestrafors IF 5 1 3 1 7-7 6 5 2 2 1 5-5 8 10 3 5 2 12-12 14
8 Jonsereds IF 5 3 1 1 14-9 10 5 1 1 3 5-15 4 10 4 2 4 19-24 14
9 IK Kongahälla 6 2 1 3 15-13 7 5 2 0 3 7-10 6 11 4 1 6 22-23 13
10 Gårda BK 5 2 1 2 4-9 7 5 1 1 3 6-11 4 10 3 2 5 10-20 11
11 IK Virgo 5 1 1 3 5-9 4 5 0 3 2 5-12 3 10 1 4 5 10-21 7
12 Lerkils IF 5 0 1 4 1-11 1 5 0 0 5 4-18 0 10 0 1 9 5-29 1
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 IFK Fjärås 6 5 0 1 13-5 15 4 2 0 2 6-7 6 10 7 0 3 19-12 21
2 Laholms FK 5 4 0 1 12-5 12 5 3 0 2 11-12 9 10 7 0 3 23-17 21
3 Gnosjö IF 5 1 3 1 6-5 6 5 3 2 0 12-6 11 10 4 5 1 18-11 17
4 Anderstorps IF 6 4 0 2 15-10 12 4 1 2 1 4-6 5 10 5 2 3 19-16 17
5 Varbergs BoIS FC 5 3 0 2 13-8 9 5 2 1 2 8-9 7 10 5 1 4 21-17 16
6 Råå IF 5 3 0 2 11-8 9 5 2 0 3 3-7 6 10 5 0 5 14-15 15
7 Åsa IF 4 2 2 0 8-4 8 6 1 2 3 8-11 5 10 3 4 3 16-15 13
8 Skene IF 5 2 3 0 7-3 9 5 1 1 3 7-13 4 10 3 4 3 14-16 13
9 Höganäs BK 4 1 1 2 7-9 4 6 2 0 4 7-11 6 10 3 1 6 14-20 10
10 Högaborgs BK 5 2 1 2 8-8 7 5 0 2 3 3-11 2 10 2 3 5 11-19 9
11 Älmhults IF 5 2 1 2 10-6 7 5 0 1 4 3-10 1 10 2 2 6 13-16 8
12 Markaryds IF 5 2 1 2 8-6 7 5 0 1 4 5-15 1 10 2 2 6 13-21 8
Resultat
Match
Resultat
14:00 8/6
8/6 14:00
2 - 0
13:00 1/6
1/6 13:00
3 - 0
19:00 24/5
24/5 19:00
3 - 2
14:00 18/5
18/5 14:00
1 - 1
19:00 10/5
10/5 19:00
5 - 3
15:00 4/5
4/5 15:00
5 - 2
15:00 27/4
27/4 15:00
0 - 3
14:00 20/4
20/4 14:00
2 - 2
13:00 13/4
13/4 13:00
2 - 0
Spelschema
Omgång 1
Match
Resultat
13:00 13/4
13:00 13/4
Division 3 Sydöstra Götaland - 2019
2 - 0
Omgång 2
Match
Resultat
14:00 20/4
14:00 20/4
Division 3 Sydöstra Götaland - 2019
2 - 2
Omgång 3
Match
Resultat
15:00 27/4
15:00 27/4
Division 3 Sydöstra Götaland - 2019
0 - 3
Omgång 4
Match
Resultat
15:00 4/5
15:00 4/5
Division 3 Sydöstra Götaland - 2019
5 - 2
Omgång 5
Match
Resultat
19:00 10/5
19:00 10/5
Division 3 Sydöstra Götaland - 2019
5 - 3
Omgång 6
Match
Resultat
14:00 18/5
14:00 18/5
Division 3 Sydöstra Götaland - 2019
1 - 1
Omgång 7
Match
Resultat
19:00 24/5
19:00 24/5
Division 3 Sydöstra Götaland - 2019
3 - 2
Omgång 8
Match
Resultat
13:00 1/6
13:00 1/6
Division 3 Sydöstra Götaland - 2019
3 - 0
Omgång 9
Match
Resultat
14:00 8/6
14:00 8/6
Division 3 Sydöstra Götaland - 2019
2 - 0
Omgång 11
Match
Resultat
19:00 20/6
19:00 20/6
Division 3 Sydöstra Götaland - 2019
-
Omgång 12
Match
Resultat
15:00 29/6
15:00 29/6
Division 3 Sydöstra Götaland - 2019
-
Omgång 13
Match
Resultat
19:30 2/7
19:30 2/7
Division 3 Sydöstra Götaland - 2019
-
Omgång 14
Match
Resultat
14:00 3/8
14:00 3/8
Division 3 Sydöstra Götaland - 2019
-
Omgång 15
Match
Resultat
14:00 10/8
14:00 10/8
Division 3 Sydöstra Götaland - 2019
-
Omgång 16
Match
Resultat
19:00 16/8
19:00 16/8
Division 3 Sydöstra Götaland - 2019
-
Omgång 17
Match
Resultat
18:30 23/8
18:30 23/8
Division 3 Sydöstra Götaland - 2019
-
Omgång 18
Match
Resultat
14:00 31/8
14:00 31/8
Division 3 Sydöstra Götaland - 2019
-
Omgång 19
Match
Resultat
14:00 7/9
14:00 7/9
Division 3 Sydöstra Götaland - 2019
-
Omgång 20
Match
Resultat
14:00 14/9
14:00 14/9
Division 3 Sydöstra Götaland - 2019
-
Omgång 22
Match
Resultat
14:00 28/9
14:00 28/9
Division 3 Sydöstra Götaland - 2019
-

Glömminge IF mötte Saxemara IF i den senaste omgången och förlorade med 0-2.

Glömminge IF möter Lindsdals IF i nästa omgång på bortaplan, med avspark 19:00 den 20/6.