Amur Chabarovsk – Salavat Yulaev UFA 28/1, odds, stream, speltips

Bästa matchoddsen
Vinstchans
Odds för Amur Chabarovsk – Salavat Yulaev UFA
Matchfakta och matchinfo

Nedsläpp 2020-01-28 15:00

I KHL kommer Amur Chabarovsk att möta Salavat Yulaev UFA klockan 15:00 tisdagen den 28 januari.

Amur Chabarovsk – Salavat Yulaev UFA speltips

 På de matcher vi tycker är extra intressanta tar vi fram rekar som du kan satsa på. Rekar som är framtagna av våra skribenter så att du kan maximera dina vinster när du exempelvis bettar på vårt Amur Chabarovsk – Salavat Yulaev UFA speltips. I menyn hittar du speltips på fler matcher förutom Amur Chabarovsk – Salavat Yulaev UFA, speltips som vi publicerar dagligen.

Tabell
Tabell
ads
Division
Konferens
Ligan
Eastern Conference
Chernyshev division
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
2 Amur Chabarovsk 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
3 Avangard Omsk 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
4 Barys Astana 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
5 HC Red Star Kunlun 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
6 Salavat Yulaev UFA 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
Kharlamov division
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 AK Bars Kazan 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
2 Avtomobilist Yekaterinburg 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
3 Magnitogorsk 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
4 Neftekhimik 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
5 Sibir Novosibirsk 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
6 Traktor Chelyabinsk 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
Eastern Conference
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 AK Bars Kazan 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
2 Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
3 Amur Chabarovsk 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
4 Avangard Omsk 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
5 Avtomobilist Yekaterinburg 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
6 Barys Astana 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
7 HC Red Star Kunlun 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
8 Magnitogorsk 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
9 Neftekhimik 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
10 Salavat Yulaev UFA 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
11 Sibir Novosibirsk 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
12 Traktor Chelyabinsk 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
Western Conference
Bobrov division
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 Dinamo Riga 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
2 Dynamo Moskva 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
3 Jokerit 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
4 SKA St Petersburg 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
5 Severstal Cherepovec 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
6 Spartak Moskva 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
Tarasov division
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 CSKA Moskva 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
2 Dinamo Minsk 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
3 HC Sochi 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
4 Lokomotiv Jaroslavl 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
5 Torpedo Nizhny Novgorod 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
6 Vityaz Podolsk 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
Western Conference
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 CSKA Moskva 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
2 Dinamo Minsk 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
3 Dinamo Riga 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
4 Dynamo Moskva 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
5 HC Sochi 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
6 Jokerit 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
7 Lokomotiv Jaroslavl 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
8 SKA St Petersburg 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
9 Severstal Cherepovec 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
10 Spartak Moskva 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
11 Torpedo Nizhny Novgorod 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
12 Vityaz Podolsk 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
KHL 2019/20 – Grundserien
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 AK Bars Kazan 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
2 Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
3 Amur Chabarovsk 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
4 Avangard Omsk 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
5 Avtomobilist Yekaterinburg 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
6 Barys Astana 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
7 CSKA Moskva 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
8 Dinamo Minsk 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
9 Dinamo Riga 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
10 Dynamo Moskva 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
11 HC Red Star Kunlun 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
12 HC Sochi 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
13 Jokerit 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
14 Lokomotiv Jaroslavl 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
15 Magnitogorsk 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
16 Neftekhimik 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
17 SKA St Petersburg 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
18 Salavat Yulaev UFA 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
19 Severstal Cherepovec 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
20 Sibir Novosibirsk 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
21 Spartak Moskva 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
22 Torpedo Nizhny Novgorod 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
23 Traktor Chelyabinsk 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
24 Vityaz Podolsk 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0