IFK Timrå odds, spelschema, match

Matchodds
Tabell
Division 2 2020 - Norrland
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 Stöde IF 1 1 0 0 5-3 3 1 1 0 0 3-0 3 2 2 0 0 8-3 6
2 Friska Viljor FC 1 1 0 0 5-1 3 1 1 0 0 1-0 3 2 2 0 0 6-1 6
3 IFK Östersund 1 1 0 0 3-1 3 1 1 0 0 3-2 3 2 2 0 0 6-3 6
4 Piteå IF 1 1 0 0 2-1 3 1 1 0 0 3-2 3 2 2 0 0 5-3 6
5 Bodens BK FF 1 1 0 0 3-1 3 1 0 0 1 0-1 0 2 1 0 1 3-2 3
6 Morön BK 1 1 0 0 2-0 3 1 0 0 1 1-3 0 2 1 0 1 3-3 3
7 Gottne IF 1 1 0 0 1-0 3 1 0 0 1 1-2 0 2 1 0 1 2-2 3
8 Notvikens IK 1 1 0 0 3-0 3 1 0 0 1 1-5 0 2 1 0 1 4-5 3
9 Skellefteå FF 1 0 1 0 1-1 1 1 0 0 1 0-3 0 2 0 1 1 1-4 1
10 Täfteå IK 1 0 0 1 0-3 0 1 0 1 0 1-1 1 2 0 1 1 1-4 1
11 Ytterhogdals IK 1 0 0 1 2-3 0 0 0 0 0 0-0 0 1 0 0 1 2-3 0
12 Sandviks IK 0 0 0 0 0-0 0 1 0 0 1 0-2 0 1 0 0 1 0-2 0
13 IFK Umeå 1 0 0 1 2-3 0 1 0 0 1 3-5 0 2 0 0 2 5-8 0
14 Umeå FC Akademi 1 0 0 1 0-1 0 1 0 0 1 1-3 0 2 0 0 2 1-4 0
Division 2 2020 - Södra Svealand
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 Tyresö FF 1 1 0 0 3-2 3 1 1 0 0 4-1 3 2 2 0 0 7-3 6
2 Assyriska 1 1 0 0 4-1 3 1 0 1 0 0-0 1 2 1 1 0 4-1 4
3 Trosa Vagnhärads SK 1 1 0 0 2-0 3 1 0 1 0 1-1 1 2 1 1 0 3-1 4
4 BK Forward 1 1 0 0 4-3 3 1 0 1 0 1-1 1 2 1 1 0 5-4 4
5 IFK Eskilstuna 1 0 1 0 1-1 1 1 1 0 0 2-1 3 2 1 1 0 3-2 4
6 Arameiska-Syrianska IF 1 0 1 0 1-1 1 1 1 0 0 2-1 3 2 1 1 0 3-2 4
7 Åtvidabergs FF 1 1 0 0 4-1 3 1 0 0 1 1-4 0 2 1 0 1 5-5 3
8 Värmbols FC 1 0 0 1 1-2 0 1 1 0 0 3-2 3 2 1 0 1 4-4 3
9 Assyriska IF 1 1 0 0 1-0 3 1 0 0 1 0-2 0 2 1 0 1 1-2 3
10 IFK Kumla 1 1 0 0 2-1 3 1 0 0 1 1-4 0 2 1 0 1 3-5 3
11 Newroz FC 1 0 1 0 0-0 1 1 0 0 1 3-4 0 2 0 1 1 3-4 1
12 Huddinge IF 1 0 0 1 2-3 0 1 0 0 1 2-3 0 2 0 0 2 4-6 0
13 FC Gute 1 0 0 1 1-2 0 1 0 0 1 1-2 0 2 0 0 2 2-4 0
14 Rynninge IK 1 0 0 1 1-4 0 1 0 0 1 0-1 0 2 0 0 2 1-5 0
Division 2 2020 - Norra Svealand
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 Karlbergs BK 1 1 0 0 5-0 3 1 1 0 0 2-0 3 2 2 0 0 7-0 6
2 Hudiksvalls Förenade FF 1 1 0 0 3-2 3 1 1 0 0 2-1 3 2 2 0 0 5-3 6
3 FC Stockholm Internazionale 1 0 1 0 1-1 1 1 1 0 0 4-1 3 2 1 1 0 5-2 4
4 Enköpings SK FK 1 0 1 0 2-2 1 1 1 0 0 2-1 3 2 1 1 0 4-3 4
5 IFK Lidingö FK 1 1 0 0 4-2 3 1 0 0 1 2-3 0 2 1 0 1 6-5 3
6 IFK Österåkers FK 1 0 0 1 1-4 0 1 1 0 0 4-0 3 2 1 0 1 5-4 3
7 Skiljebo SK 1 1 0 0 3-1 3 1 0 0 1 2-4 0 2 1 0 1 5-5 3
8 Fanna BK 1 0 0 1 1-2 0 1 1 0 0 1-0 3 2 1 0 1 2-2 3
9 Kvarnsvedens IK 1 0 1 0 1-1 1 1 0 1 0 1-1 1 2 0 2 0 2-2 2
10 Kungsängens IF 1 0 0 1 1-2 0 1 0 1 0 1-1 1 2 0 1 1 2-3 1
11 Gamla Upsala SK 1 0 0 1 0-1 0 1 0 1 0 1-1 1 2 0 1 1 1-2 1
12 IFK Stocksund 1 0 1 0 1-1 1 1 0 0 1 1-3 0 2 0 1 1 2-4 1
13 Enskede IK 1 0 0 1 0-2 0 1 0 1 0 2-2 1 2 0 1 1 2-4 1
14 Fagersta Södra IK 1 0 0 1 0-4 0 1 0 0 1 0-5 0 2 0 0 2 0-9 0
Division 2 2020 - Norra Götaland
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 IK Oddevold 1 1 0 0 3-1 3 1 1 0 0 1-0 3 2 2 0 0 4-1 6
2 Grebbestads IF 1 1 0 0 3-0 3 1 0 1 0 1-1 1 2 1 1 0 4-1 4
3 Stenungsunds IF 1 0 1 0 3-3 1 1 1 0 0 2-1 3 2 1 1 0 5-4 4
4 IFK Tidaholm 1 0 1 0 2-2 1 1 1 0 0 2-1 3 2 1 1 0 4-3 4
5 Vänersborgs IF 1 1 0 0 2-1 3 1 0 1 0 2-2 1 2 1 1 0 4-3 4
6 Vårgårda IK 1 0 0 1 1-2 0 1 1 0 0 2-1 3 2 1 0 1 3-3 3
7 IFK Åmål 1 1 0 0 2-1 3 1 0 0 1 0-3 0 2 1 0 1 2-4 3
8 Vänersborgs FK 1 0 1 0 2-2 1 1 0 1 0 3-3 1 2 0 2 0 5-5 2
9 Ahlafors IF 0 0 0 0 0-0 0 1 0 1 0 3-3 1 1 0 1 0 3-3 1
10 Sävedalens IF 1 0 1 0 3-3 1 1 0 0 1 1-2 0 2 0 1 1 4-5 1
11 Nordvärmland FF 1 0 0 1 0-1 0 1 0 1 0 2-2 1 2 0 1 1 2-3 1
12 Lidköpings FK 1 0 1 0 1-1 1 1 0 0 1 1-3 0 2 0 1 1 2-4 1
13 IK Gauthiod 1 0 0 1 1-2 0 0 0 0 0 0-0 0 1 0 0 1 1-2 0
14 IF Karlstad Fotbollutveckling 1 0 0 1 1-2 0 1 0 0 1 1-2 0 2 0 0 2 2-4 0
Division 2 2020 - Västra Götaland
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 Ängelholms FF 1 1 0 0 2-0 3 1 1 0 0 2-0 3 2 2 0 0 4-0 6
2 Ullareds IK 1 1 0 0 1-0 3 1 1 0 0 2-0 3 2 2 0 0 3-0 6
3 IF Limhamn Bunkeflo 1 1 0 0 4-0 3 1 0 0 1 0-2 0 2 1 0 1 4-2 3
4 Assyriska 1 1 0 0 4-2 3 1 0 0 1 0-1 0 2 1 0 1 4-3 3
5 BK Olympic 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
6 Eslövs BK 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
7 FC Rosengård 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
8 IFK Malmö FK 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
9 KSF Prespa Birlik 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
10 Varbergs BoIS FC 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
11 Västra Frölunda IF 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
12 Vinbergs IF 0 0 0 0 0-0 0 1 0 0 1 2-4 0 1 0 0 1 2-4 0
13 IS Halmia 1 0 0 1 0-2 0 0 0 0 0 0-0 0 1 0 0 1 0-2 0
14 Onsala BK 1 0 0 1 0-2 0 1 0 0 1 0-4 0 2 0 0 2 0-6 0
Division 2 2020 - Östra Götaland
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 Dalstorps IF 1 1 0 0 2-1 3 1 1 0 0 1-0 3 2 2 0 0 3-1 6
2 Husqvarna FF 1 0 1 0 2-2 1 1 1 0 0 3-1 3 2 1 1 0 5-3 4
3 IFÖ Bromölla IF 1 0 0 1 0-2 0 1 1 0 0 4-0 3 2 1 0 1 4-2 3
4 Österlen FF 0 0 0 0 0-0 0 1 1 0 0 2-0 3 1 1 0 0 2-0 3
5 Kristianstads FF 0 0 0 0 0-0 0 1 1 0 0 1-0 3 1 1 0 0 1-0 3
6 IFK Hässleholm 0 0 0 0 0-0 0 1 0 1 0 2-2 1 1 0 1 0 2-2 1
7 IK Tord 1 0 1 0 2-2 1 1 0 0 1 1-2 0 2 0 1 1 3-4 1
8 IFK Karlshamn 1 0 0 1 0-4 0 1 0 1 0 2-2 1 2 0 1 1 2-6 1
9 Hässleholms IF 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
10 Nosaby IF 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
11 Räppe GOIF 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
12 Asarums IF FK 1 0 0 1 0-1 0 0 0 0 0 0-0 0 1 0 0 1 0-1 0
13 FK Älmeboda/Linneryd 1 0 0 1 0-1 0 0 0 0 0 0-0 0 1 0 0 1 0-1 0
14 Syrianska 1 0 0 1 1-3 0 0 0 0 0 0-0 0 1 0 0 1 1-3 0
Spelschema

IFK Timrå spelar sina hemmamatcher på Timrå IP Konstgräs i Sörberge som har en publikkapacitet på 1025 personer.

Hemmaarena: Timrå IP Konstgräs
Kapacitet: 1025
Stad: Sörberge
Underlag: Konstgräs