Höganäs BK – Gislaveds IS 29/8, odds, stream, speltips

vs
Gislaveds IS
20-08-29 14:00 Division 3 Omgång 17
Gislaveds IS
Bästa matchoddsen
Vinstchans
Odds för Höganäs BK - Gislaveds IS
Matchfakta och matchinfo

Matchfakta Höganäs BK – Gislaveds IS den 29/8

Den 29/8 kommer Höganäs BK att möta Gislaveds IS. En match som spelas i Division 3 och som drar igång vid klockan 14:00.

Höganäs BK - Gislaveds IS speltips

Missa inte de odds tips vi tar fram på utvalda matcher. De speltips våra skribenter plockar fram är till för att våra besökare ska få ut så mycket som möjligt när de bettar på ex vårt speltips på Höganäs BK - Gislaveds IS eller annan match. Är du intresserad av speltips på andra matcher än Höganäs BK - Gislaveds IS så kolla in vår sida med speltips som du hittar i menyn.

Tabell
Tabell
Division 3 2020 - Norra Norrland
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 Bergnäsets AIK 1 1 0 0 6-1 3 1 1 0 0 4-1 3 2 2 0 0 10-2 6
2 Storfors AIK 1 1 0 0 1-0 3 1 1 0 0 4-1 3 2 2 0 0 5-1 6
3 Lycksele IF 1 1 0 0 4-2 3 1 1 0 0 2-1 3 2 2 0 0 6-3 6
4 Kiruna FF 1 0 1 0 2-2 1 1 1 0 0 5-1 3 2 1 1 0 7-3 4
5 Luleå SK 1 0 1 0 2-2 1 1 1 0 0 4-0 3 2 1 1 0 6-2 4
6 Lillpite IF 1 1 0 0 2-1 3 1 0 0 1 0-1 0 2 1 0 1 2-2 3
7 Skogså IF 1 0 0 1 1-4 0 1 1 0 0 3-1 3 2 1 0 1 4-5 3
8 Sunnanå SK 1 0 0 1 1-3 0 1 0 1 0 2-2 1 2 0 1 1 3-5 1
9 IFK Holmsund 1 0 0 1 1-4 0 1 0 1 0 2-2 1 2 0 1 1 3-6 1
10 IFK Kalix 1 0 0 1 1-5 0 1 0 0 1 1-2 0 2 0 0 2 2-7 0
11 Robertsfors IK 1 0 0 1 1-2 0 1 0 0 1 1-6 0 2 0 0 2 2-8 0
12 Umedalens IF 1 0 0 1 0-4 0 1 0 0 1 2-4 0 2 0 0 2 2-8 0
Division 3 2020 - Södra Norrland
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 Forssa BK 1 1 0 0 2-0 3 1 1 0 0 2-1 3 2 2 0 0 4-1 6
2 Strömsbergs IF 1 1 0 0 2-1 3 1 1 0 0 3-2 3 2 2 0 0 5-3 6
3 Åbyggeby FK 1 0 1 0 1-1 1 1 1 0 0 1-0 3 2 1 1 0 2-1 4
4 Sandvikens AIK FK 1 1 0 0 1-0 3 1 0 1 0 1-1 1 2 1 1 0 2-1 4
5 Korsnäs IF FK 1 1 0 0 3-1 3 1 0 0 1 1-2 0 2 1 0 1 4-3 3
6 Söderhamns FF 1 0 0 1 2-3 0 1 1 0 0 1-0 3 2 1 0 1 3-3 3
7 IFK Mora FK 1 0 0 1 1-2 0 1 1 0 0 1-0 3 2 1 0 1 2-2 3
8 Valbo FF 1 0 0 1 0-1 0 1 1 0 0 1-0 3 2 1 0 1 1-1 3
9 Bollnas GIF FF 1 1 0 0 1-0 3 1 0 0 1 0-1 0 2 1 0 1 1-1 3
10 Rengsjö SK 1 0 0 1 0-1 0 1 0 0 1 0-1 0 2 0 0 2 0-2 0
11 Edsbyns IF FF 1 0 0 1 0-1 0 1 0 0 1 1-3 0 2 0 0 2 1-4 0
12 Heby AIF 1 0 0 1 0-1 0 1 0 0 1 0-2 0 2 0 0 2 0-3 0
Division 3 2020 - Västra Svealand
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 Kungsör BK 1 1 0 0 2-1 3 1 0 1 0 2-2 1 2 1 1 0 4-3 4
2 Säffle FF 1 1 0 0 4-2 3 0 0 0 0 0-0 0 1 1 0 0 4-2 3
3 Yxhults IK 0 0 0 0 0-0 0 1 1 0 0 3-2 3 1 1 0 0 3-2 3
4 Adolfsbergs IK 1 0 1 0 2-2 1 1 0 0 1 2-4 0 2 0 1 1 4-6 1
5 Arboga Södra IF 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
6 Bengtsfors IF 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
7 FBK Karlstad 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
8 Hertzöga BK 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
9 IFK Ölme 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
10 Torsby IF 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
11 Vretstorps IF 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
12 Eskilstuna City FK 1 0 0 1 2-3 0 1 0 0 1 1-2 0 2 0 0 2 3-5 0
Division 3 2020 - Norra Svealand
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 FC Arlanda 1 1 0 0 3-2 3 1 1 0 0 1-0 3 2 2 0 0 4-2 6
2 FC Järfälla 1 0 1 0 2-2 1 1 1 0 0 2-0 3 2 1 1 0 4-2 4
3 IK Franke 1 1 0 0 2-0 3 1 0 1 0 2-2 1 2 1 1 0 4-2 4
4 Sundbybergs IK 1 1 0 0 1-0 3 1 0 1 0 0-0 1 2 1 1 0 1-0 4
5 Sala FF 1 0 1 0 2-2 1 1 0 1 0 1-1 1 2 0 2 0 3-3 2
6 Spånga IS FK 0 0 0 0 0-0 0 1 0 1 0 1-1 1 1 0 1 0 1-1 1
7 Gideonsbergs IF 1 0 1 0 0-0 1 0 0 0 0 0-0 0 1 0 1 0 0-0 1
8 Syrianska IF Kerburan 1 0 1 0 1-1 1 1 0 0 1 2-3 0 2 0 1 1 3-4 1
9 IFK Uppsala 1 0 0 1 0-1 0 1 0 1 0 2-2 1 2 0 1 1 2-3 1
10 Vallentuna BK 1 0 1 0 1-1 1 1 0 0 1 0-2 0 2 0 1 1 1-3 1
11 BKV Norrtälje 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
12 Uppsala Kurd FK 1 0 0 1 0-2 0 1 0 0 1 0-1 0 2 0 0 2 0-3 0
Division 3 2020 - Södra Svealand
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 Assyriska United IK 1 1 0 0 5-2 3 1 1 0 0 2-0 3 2 2 0 0 7-2 6
2 Segeltorps IF 1 1 0 0 2-1 3 1 1 0 0 2-1 3 2 2 0 0 4-2 6
3 Ängby IF 1 1 0 0 4-2 3 1 0 1 0 5-5 1 2 1 1 0 9-7 4
4 FOC Farsta 1 0 1 0 1-1 1 1 1 0 0 3-1 3 2 1 1 0 4-2 4
5 Västerhaninge IF 1 1 0 0 4-1 3 0 0 0 0 0-0 0 1 1 0 0 4-1 3
6 Rågsveds IF 1 0 0 1 1-3 0 1 1 0 0 3-1 3 2 1 0 1 4-4 3
7 IFK Aspudden-Tellus 1 0 1 0 5-5 1 1 0 1 0 1-1 1 2 0 2 0 6-6 2
8 Syrianska Eskilstuna IF 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
9 Hanvikens SK 0 0 0 0 0-0 0 1 0 0 1 2-5 0 1 0 0 1 2-5 0
10 Värtans IK 1 0 0 1 1-3 0 1 0 0 1 1-2 0 2 0 0 2 2-5 0
11 Södertälje FK 1 0 0 1 0-2 0 1 0 0 1 2-4 0 2 0 0 2 2-6 0
12 IK Viljan 1 0 0 1 1-2 0 1 0 0 1 1-4 0 2 0 0 2 2-6 0
Division 3 2020 - Nordöstra Götaland
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 Smedby AIS 1 1 0 0 6-1 3 1 1 0 0 2-1 3 2 2 0 0 8-2 6
2 Mjölby AI FF 1 1 0 0 1-0 3 1 1 0 0 2-1 3 2 2 0 0 3-1 6
3 Dagsbergs IF 1 1 0 0 3-2 3 1 0 1 0 1-1 1 2 1 1 0 4-3 4
4 Eneby BK 1 0 0 1 1-2 0 1 1 0 0 4-2 3 2 1 0 1 5-4 3
5 IK Sleipner 1 1 0 0 2-0 3 1 0 0 1 0-1 0 2 1 0 1 2-1 3
6 Nässjö FF 1 1 0 0 1-0 3 0 0 0 0 0-0 0 1 1 0 0 1-0 3
7 Malmslätts AIK 1 0 0 1 1-2 0 1 1 0 0 2-1 3 2 1 0 1 3-3 3
8 Skärblacka IF 1 0 1 0 1-1 1 0 0 0 0 0-0 0 1 0 1 0 1-1 1
9 Torstorps IF 0 0 0 0 0-0 0 1 0 0 1 2-3 0 1 0 0 1 2-3 0
10 Västerviks FF 1 0 0 1 1-2 0 1 0 0 1 0-1 0 2 0 0 2 1-3 0
11 Borens IK 0 0 0 0 0-0 0 1 0 0 1 0-2 0 1 0 0 1 0-2 0
12 AFK Linköping 1 0 0 1 2-4 0 1 0 0 1 1-6 0 2 0 0 2 3-10 0
Division 3 2020 - Sydöstra Götaland
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 Åryds IK 1 0 1 0 3-3 1 1 1 0 0 1-0 3 2 1 1 0 4-3 4
2 Sölvesborgs GoIF 1 1 0 0 1-0 3 1 0 1 0 3-3 1 2 1 1 0 4-3 4
3 Växjö Norra IF 1 1 0 0 1-0 3 1 0 1 0 1-1 1 2 1 1 0 2-1 4
4 Pukebergs BK 1 0 0 1 0-1 0 1 1 0 0 6-1 3 2 1 0 1 6-2 3
5 Ljungby IF 1 1 0 0 2-0 3 0 0 0 0 0-0 0 1 1 0 0 2-0 3
6 Lindsdals IF 1 0 1 0 1-1 1 1 0 0 1 0-1 0 2 0 1 1 1-2 1
7 Lagans AIK 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
8 Ronneby BK 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
9 Saxemara IF 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
10 Nybro IF 0 0 0 0 0-0 0 1 0 0 1 0-1 0 1 0 0 1 0-1 0
11 Högsby IK 0 0 0 0 0-0 0 1 0 0 1 0-2 0 1 0 0 1 0-2 0
12 FK Karlshamn United 1 0 0 1 1-6 0 0 0 0 0 0-0 0 1 0 0 1 1-6 0
Division 3 2020 - Mellersta Götaland
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 Angered BK 1 1 0 0 4-0 3 1 1 0 0 4-2 3 2 2 0 0 8-2 6
2 Torslanda IK 1 1 0 0 5-0 3 1 1 0 0 1-0 3 2 2 0 0 6-0 6
3 Kållereds SK 1 1 0 0 1-0 3 1 1 0 0 4-3 3 2 2 0 0 5-3 6
4 Ulricehamns IFK 1 1 0 0 2-1 3 1 0 1 0 1-1 1 2 1 1 0 3-2 4
5 Sandareds IF 1 0 0 1 0-1 0 1 1 0 0 2-1 3 2 1 0 1 2-2 3
6 IK Kongahälla 1 0 0 1 2-4 0 1 1 0 0 1-0 3 2 1 0 1 3-4 3
7 Hisingsbacka FC 1 1 0 0 1-0 3 1 0 0 1 0-4 0 2 1 0 1 1-4 3
8 Hestrafors IF 1 0 1 0 1-1 1 1 0 1 0 2-2 1 2 0 2 0 3-3 2
9 Landvetter IS 1 0 1 0 2-2 1 1 0 0 1 0-1 0 2 0 1 1 2-3 1
10 Öckerö IF 1 0 0 1 3-4 0 1 0 0 1 0-1 0 2 0 0 2 3-5 0
11 Dalen/Krokslätts FF 1 0 0 1 1-2 0 1 0 0 1 1-2 0 2 0 0 2 2-4 0
12 Råslätts SK 1 0 0 1 0-1 0 1 0 0 1 0-5 0 2 0 0 2 0-6 0
Division 3 2020 - Södra Götaland
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 Malmö City FC 1 1 0 0 2-1 3 1 1 0 0 3-0 3 2 2 0 0 5-1 6
2 FBK Balkan 1 1 0 0 1-0 3 1 1 0 0 3-1 3 2 2 0 0 4-1 6
3 Vellinge IF 1 1 0 0 3-1 3 0 0 0 0 0-0 0 1 1 0 0 3-1 3
4 Högaborgs BK 1 1 0 0 4-1 3 1 0 0 1 1-3 0 2 1 0 1 5-4 3
5 IFK Trelleborg 0 0 0 0 0-0 0 1 1 0 0 1-0 3 1 1 0 0 1-0 3
6 IF Lödde 1 1 0 0 3-0 3 1 0 0 1 1-4 0 2 1 0 1 4-4 3
7 Kulladals FF 1 1 0 0 1-0 3 1 0 0 1 0-3 0 2 1 0 1 1-3 3
8 IFK Simrishamn 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
9 Veberöds AIF 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
10 Tomelilla IF 1 0 0 1 0-1 0 1 0 0 1 0-1 0 2 0 0 2 0-2 0
11 GIF Nike 1 0 0 1 1-3 0 1 0 0 1 1-2 0 2 0 0 2 2-5 0
12 Råå IF 1 0 0 1 0-3 0 1 0 0 1 0-1 0 2 0 0 2 0-4 0
Division 3 2020 - Nordvästra Götaland
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 Gerdskens BK 1 1 0 0 3-1 3 2 0 2 0 1-1 2 3 1 2 0 4-2 5
2 Tidaholms GoIF 1 0 1 0 1-1 1 1 1 0 0 1-0 3 2 1 1 0 2-1 4
3 Främmestads IK 1 1 0 0 5-2 3 1 0 0 1 1-3 0 2 1 0 1 6-5 3
4 Alingsås IF 1 1 0 0 3-2 3 0 0 0 0 0-0 0 1 1 0 0 3-2 3
5 Kortedala IF 1 1 0 0 2-1 3 0 0 0 0 0-0 0 1 1 0 0 2-1 3
6 Skoftebyns IF 1 0 1 0 0-0 1 0 0 0 0 0-0 0 1 0 1 0 0-0 1
7 IFK Hjo 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
8 IFK Skövde FK 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
9 IFK Uddevalla 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
10 Stenkullen GoIK 0 0 0 0 0-0 0 1 0 0 1 2-3 0 1 0 0 1 2-3 0
11 Holmalunds IF 0 0 0 0 0-0 0 1 0 0 1 1-2 0 1 0 0 1 1-2 0
12 IFK Falköping FF 1 0 0 1 0-1 0 1 0 0 1 2-5 0 2 0 0 2 2-6 0
Division 3 2020 - Sydvästra Götaland
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 Laholms FK 1 1 0 0 3-0 3 1 0 0 1 1-2 0 2 1 0 1 4-2 3
2 Waggeryds IK 1 1 0 0 3-2 3 0 0 0 0 0-0 0 1 1 0 0 3-2 3
3 Anderstorps IF 1 1 0 0 2-1 3 0 0 0 0 0-0 0 1 1 0 0 2-1 3
4 BK Astrio 0 0 0 0 0-0 0 1 1 0 0 1-0 3 1 1 0 0 1-0 3
5 Vejby IF 1 1 0 0 2-1 3 1 0 0 1 2-3 0 2 1 0 1 4-4 3
6 Gislaveds IS 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
7 Gnosjö IF 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
8 Hittarps IK 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
9 Höganäs BK 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
10 Stafsinge IF 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
11 Klippans Förenade FF 0 0 0 0 0-0 0 1 0 0 1 1-2 0 1 0 0 1 1-2 0
12 IFK Fjärås 1 0 0 1 0-1 0 1 0 0 1 0-3 0 2 0 0 2 0-4 0
Division 3 2020 - Mellersta Norrland
5 Senaste Ma V O F GM-IM P
1 IF Älgarna 1 1 0 0 5-1 3 1 1 0 0 3-0 3 2 2 0 0 8-1 6
2 Iggesunds IK 1 1 0 0 3-2 3 1 1 0 0 4-1 3 2 2 0 0 7-3 6
3 Delsbo IF 1 1 0 0 3-1 3 0 0 0 0 0-0 0 1 1 0 0 3-1 3
4 Järpens IF 0 0 0 0 0-0 0 1 1 0 0 2-0 3 1 1 0 0 2-0 3
5 Matfors IF 1 1 0 0 2-1 3 0 0 0 0 0-0 0 1 1 0 0 2-1 3
6 Sollefteå GIF FF 1 1 0 0 4-2 3 1 0 0 1 1-5 0 2 1 0 1 5-7 3
7 Frösö IF 1 0 1 0 1-1 1 1 0 0 1 2-4 0 2 0 1 1 3-5 1
8 Kramfors-Alliansen 1 0 0 1 0-2 0 1 0 1 0 1-1 1 2 0 1 1 1-3 1
9 Anundsjö IF 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0
10 Svartviks IF 0 0 0 0 0-0 0 1 0 0 1 2-3 0 1 0 0 1 2-3 0
11 Östavalls IF 1 0 0 1 0-3 0 1 0 0 1 1-2 0 2 0 0 2 1-5 0
12 Tegs SK 1 0 0 1 1-4 0 1 0 0 1 1-3 0 2 0 0 2 2-7 0